Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir İZBAN İstek, Öneri ve Şikayetler
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
Misafir 45b

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 07:47

İzban'a her gün Şirinyer'de binip Hilal ve Alsancak'ta inen kalabalığın başka bir yere yönlendirilmesi gerekli. Alsancak-Gaziemir trenleri bomboş giderken bu insanlar Aliağa trenine biniyorlar ve uzun mesafe gidecek yolcular binemiyor.

Misafir ca7

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 12:07

Alsancakta para iadeleri bina icine yapilmis kimse basmayi dusunmuyor. Yan taraftan cikip gidiyorlar. Soygun bu

murad_1299
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 12:09

para iadesi almayinca kaç para vermiş oluyorsunuz?

mahmut11
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 12:14

Her istasyon için farklı ücretler mevcut. Tıkla

Tacettin Şenel

9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 15:22

Alıntı:
İzban'a her gün Şirinyer'de binip Hilal ve Alsancak'ta inen kalabalığın başka bir yere yönlendirilmesi gerekli. Alsancak-Gaziemir trenleri bomboş giderken bu insanlar Aliağa trenine biniyorlar ve uzun mesafe gidecek yolcular binemiyor.

Misafir bey efendi kardeşimin görüşüne aynen katılıyorum İzbanda düzensizlikler var......

Misafir 557

9 ay önce - Cmt 10 Mar 2018, 12:35

Gaziemir de oturuyorum. Acil isimden dolayı iş yerimden izin aldım ve dolmuş yavaş gider diyerek Torbalı istasyonunda tam 40 dakika izbanı bekledim. Sanki bedavaya mı götürüyorsunuz belediye mensupları bizleri. İki Denizli treninin arasına bir izbanı geçiremiyorsanız bırakın bu işleri aklı selim insanlar yapsın. Bu şehirde işsiz olup sizlerin yaptığı bu sefer programını sizlerden daha iyi yapacak bi lerce insan var. Aldığınız paranın hakkını verin lütfen. İnsanları mağdur etmeyin artık daha fazla.

bluemet

9 ay önce - Pzr 11 Mar 2018, 12:54

izbana sormustum geri dönüs yapmıslar,dedim ki neden vatandası magdur eden bu artı para sistemi getirildi ve özellikle yanıt almak istiyorum ne icin vatandasın kartında illa 10 tl para olma sartı var 5 tl olan vatandas parası yetiyorsa neden binemiyor dedim,muazzam bir cevap aldım

vatandaslarımızın daha iyi ve daha hızlı hizmet alması eşitlik adalet icin bu uygulamayı getirdik gibi cok doyurucu bir acıklama yapmıslar : )

Misafir 23a

9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 11:23

20 dakikada bir sefer olmaz tren alın biraz tren

Mete ÖZTÜRK

9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 13:42

bluemet demiş ki:
izbana sormustum geri dönüs yapmıslar,dedim ki neden vatandası magdur eden bu artı para sistemi getirildi ve özellikle yanıt almak istiyorum ne icin vatandasın kartında illa 10 tl para olma sartı var 5 tl olan vatandas parası yetiyorsa neden binemiyor dedim,muazzam bir cevap aldım

vatandaslarımızın daha iyi ve daha hızlı hizmet alması eşitlik adalet icin bu uygulamayı getirdik gibi cok doyurucu bir acıklama yapmıslar : )

Kardeş, eşitlik ve adaletten bahsediyorlarsa Şirinyerde binip Alsancakta inen tonlarca insan var doğal olarak onların da bu zamana kadar ödedikleri paralarını iade etsinler kartlarına o zaman bir zahmet, madem eşitlik ve adaletten bahsediyorlar...

Uğuray
site denetçisi
9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 16:20

İzban'a bindikten sonra çıktığınız durakta kartınızı okutup iadeyi almayı unutmayınız.
Unutursanız acaip zararınız olur.
Hele ki kısa ziyaret için gitmişseniz ve ulaşım konusunda tecrübesiz iseniz çok büyük para çekiyor.

sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege