Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bize Her Yer Trabzon
« önceki   12

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
göktegin
1 yıl önce - Sal 27 Eyl 2016, 16:52

samsunda bir pankart görmüştüm o aklıma geldi...burası her yer değil burası samsun .
evet Trabzon bir marka ve yıldızı durmadan yükselen bir şehir.

fatihKeskin
1 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 19:46

Misafir 6a6

1 yıl önce - Cum 11 Ksm 2016, 19:57

Vay beee demek takım bir kaç yıl daha şampiyonluğa oynasa ya da şampiyon olsa kim bilir neler daha çıkacak. 2010-2011 den sonra bu slogan ve kolbastı oyunu resmen tv lerde dizilerde ne kadar çok yer bulmuş.

Jolly Roger
1 yıl önce - Sal 14 Mar 2017, 17:59

Afrikadan tatli bir görüntü:

Jolly Roger
1 yıl önce - Sal 23 May 2017, 09:58

Afrika’nın en geniş ülkesi Sudan’ın güneybatısında Güney Darfur Eyaleti’nin yönetim merkezi olan Nyala’da Trabzonlu Arslan Özcan (53) farkını göstererek “Bize Nyala’da Trabzon” dedirtti.

Alıntı:
Nyala Türk Hastanesi’ne 1 ay önce görevli olarak giden evli 3 çocuk babası elektrik teknisyeni Trabzonlu Özcan, Trabzon’dan kendi imkanlarının yanı sıra dost ve arkadaşlarının yardımlarıyla temin ettiği Trabzonspor formalarını buradaki Afrikalı çocuklara hediye ederek onları Trabzonsporlu yaptı.

Fanatik Trabzonsporlu olan Arslan Özcan, “Görevim gereği Afrika’ya geldim. Kısa sürede de alıştım. Çocuklarla çok iyi iletişim kurabilen birisiyim. Hemen kaynaştık. Futbol oynamayı seviyorlar. Bende burada hem memleketimi tanıtmak hem de Trabzonspor sevdasını aşılamak için arkadaşlarımdan rica ettim. Onlarda sağ olsunlar temin edebildikleri kadar forma göndermişler. Formaları giydirince çok sevindiler. Belli mi olur, bakarsınız ileride bir Yattara daha çıkar bunların içerisinden. Şimdiden birçoğu Trabzonsporlu oldu bile.” diye konuştu.

Kaynak Haber61.net

Avni Aker
1 yıl önce - Sal 23 May 2017, 10:11

Adamsın

ezgi7

1 yıl önce - Prş 25 May 2017, 18:36

Bize her yer trabzon
#yemen

Misafir a5e

1 yıl önce - Prş 25 May 2017, 19:20

kolaysa fransız polinezyasında nuku hiva adasına gidin görelim

Misafir 2b8

3 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 11:50

Bir ara baya furya olmustu artik hevesmi kalmadi Trabzonlu arkadaslarda baya bu isler olmaz oldu guzeldi. Umarim devam edersiniz.

murad_1299
3 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 12:36

Benim Afgan arkadaşimin da Afganistan'da Trabzonspor formasiyla resimleri vardı

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET