Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mineveali
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 11:39
Izmir B.B. Halkla İlişkiler Merkezleri

Bu başlık altında belediye ve şirketleri ile kapı rolü oynayan bu birimler hakkında tartışalım diye düşündüm. Başımızdan geçenler ve bize karşı yaklaşımları ve daha bir sürü şey.

Büyükşehir belediyesi ana santral 293 12 00
Bu numarayı aaradığımızda eğer muhattabınızı biliyorsanız hemen sizi ona bağlıyorlar. Eğer bilmiyorsanız hime yönlendiriyorlar.

Büyükşehir him 444 40 35
Bu numara diğer numaralar içinde en profesyonel çalışan birim. Haliyle olması gereken de bu zaten. Ne zaman arasak anlık olarak bize faydaları dokunuyor.

Eshot 293 50 00
Bu numarada sizi karşılayan kişiler dinlemeden ya bir birime bağlıyor ya da hemen otobüsün arkasındaki numarayı dinleyin diyor.

Eshot 320 0 320
Bu telefon hattı önceki yıllara göre daha iyi gibi çalışıyor görünse de kurum olarak başarısız tablo ciziyor. Telefonla istedikleri kadar kibar olsunlar geri dönüşler hep baştan savma ve kopyala yapıştır cevaplar.

İzsu 185
Bir şikayetiniz olduğunda abartmazsanız veya birkac kez aramazsanız kesinlikle ilgilenmiyorlar. Ya aynanda komsularınızı örgütleyip telefon yağmuruna tutacaksınız ya da yeni bile denk gelseniz su patlağına kac gün oldu diye biraz abartı ihbarda bulunacaksınız.

İzdeniz Santral 330 50 71
Bu numarada telefonu her açana izdenizi aradık demezseniz sanki ev telefonu acar gibi size cevap verir. Sikayet icin bildiri yapmak istediginizde sizi ya 444 40 35'e yada 320 0 320'yi arayın diyorlar.

İzban 398 32 32
Son günlerin en sıkıntılı firması ama aradığızda muhattabınız yok, biri çıkarsa telefonu eshotu arayın diyor. Kesinlikle vatandasla iletisimin en düşük olduğu birim. Umurlarında bile değil kimse. Köy yanarken saçını tarayan arkadaş gibiler.

Bu numaralardan sadece 444 40 35, 320 0 320 ve 185 nolu telefonlar sadece 24 saat hizmet veriyor. Diğerleri 08.00-17.00 çalışıyor ve haftasonları imdat deseniz cevap verecek kimse yok.

mineveali
9 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 11:46

info@izban.com.tr izban mail adresi.

him@izmir.bel.tr büyükşehir mail adresi

him@eshot.gov.tr eshot mail adresi

iletisim@izdeniz.com.tr izdeniz mail adresi

Bu adreslerden dilekce yazarsanız %75ine zaten büyükşehir cevap verir. Kalanı da diger firmalar tarafından cevaplanır.

Cevaplar hep aynıdır. Aynı cümle değil nokta ve virgül bile çoğu zaman değişmez.

Misafir c21

9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 18:25

2935349 nolu telefonu arıyoruz yutulan para icin bize buraya gelin, internetten yazın, 3020302yi arayın diyorlar. Telefondaki zatı muhterem bezmis sanırım telefonu nasıl kapatırım en hızlı derdinde sanırım. Para yutulması izbanın haraç kesmesi icin baska bir ulasım hattı telefonu bilen varsa paylaşsın. Bugun denk geldi ama kim bilir su son 15 20 gunde kac param hic edildi.

mahmut11
9 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 21:59

Hakediyoruz arkadaşlar. Bu rezilliği hakediyoruz. İzmir'i defalarca rezil eden bu ekibe rey atarak şehir genelinde hakediyoruz

mineveali
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:51

Bu aksam benimle birlikte binlerce öğrencinin okula devam ettikleri halde kartı kapatılmıs.
Eshotu aradım tam 27. sıraya girebildim. Büyüksehire ve eshota online dilekce yazayım dedim ikisinde de sayfalar hata verdi. 444 4035i aradım bizlik bir sorun degil muhattabınız eshot orayla görüsün dedi adam. Neyse birinden istedim de bindim izbana ama yarım saate yakın bana eshottan dönüs yapıldı. Haliyle beni rezil ettikleri icin bir kamyon laf saydım. Tartıştık sonra isinizi yapın ya acil birsey olsaydı dedim. O an bana adam tek basıma calısıyorum dedi. Ses etmedim kapattım.
Ortacag seviyesinde bir hizmeti var belediyenin ve eshotun. Buraya yazmıslar numaraları ama ne hacet. 4 bucuk milyonluk sehirde belediyesi der bana ne eshotu der bir basımayım. Sakamısınız?

mineveali
9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 22:55

Bu arada kart icin bosuna telefonla sağı solu aramayın. Kartlar müdürlüğü icin ya konak merkeze gidiliyor yada 2935349 nolu telefon aranıyormuş. 32pli hattaki adama kartların 5353 5355lü numaralar yazıyor ama acılmıyor sayfanızda dedim. 49u verdi bana. Demek 49dan 55e kadar aynı yer. Sansınıza kim acarsa telefonu

Misafir 46c

9 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 23:21

Problem tamamen izmirim kartta. 6 yıldır izmirdeyim son iki yıl su ulasım zulüm.

mahmut11
9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 00:13

Troller bu kart firmasını savunuyordu. Ne oldu?

Misafir 04f

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 11:34

Mart 2019da azize kufrederler artik. Ne de olsa bir devir kapanacak.
Bu saatten sonra aziz aday olmaz ya da partisi aday yapmaz onu. Ha aday olursa da imkansız secilemez. Hem insanlar akpartiden hizmet ister hem de iyi parti kuruldu. Izmir son kaleydi bir sene kaldı.

Misafir 322

9 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 13:29

http://www.eshot.gov.tr/tr/OneriIstekSikayetAnketi/474

Seri eksileyin de namları yürüsün

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege