Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
eren 952
1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 15:54

Yapan firma iflas etti yeni ihaleye çıkılacak.Kaynak:
http://www.ordu.bel.tr/Haber/GULYALININ-CAZIBESI- ...K/38/40655


Misafir 93c

1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 17:44

ÇİKOLATA PARK PROJESİ, ÜZERİNDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLE YENİDEN İHALE EDİLECEK”

Türkiye’nin en tatlı projesi olarak nitelenen Çikolata Park’la ilgili sürece de değinen Başkan Yılmaz, “Çikolata Parkımızın ihalesini yaptık, projesini onayladık ve bütçesini hazırladık ancak işe başlayan müteahhit firma iflas etti. Şimdi sözleşmeyi iptal edip yeni bir ikmal proje hazırlayarak yeniden ihaleye çıkacağız. Bunun yanında proje üzerinde birtakım tadilat ve değişiklikler yapacağız. Çünkü günün şartları yeni ihtiyaçları da ortaya çıkarıyor. Çikolata Park, yaklaşık 60 dönümlük alan üzerinde çok önemli bir yer. Burası sadece Gülyalı açısından değil, Ordu ve Giresun açısından da çok ciddi cazibe merkezi. Gerekli talimatları ekiplerimize verdik. Allah izin verirse yeniden ihaleye çıkmak suretiyle Çikolata Park Projemize ilişkin taahhüdümüzü yerine getirmiş olacağız” dedi.


Misafir c23

12 ay önce - Pts 19 Hzr 2017, 14:13

Proje biterse, arap turistler bölgeyi cennete çevirirler. Yeter ki, uçak seferleri aksamadan devam etsin. Ordu şaha kalkmak üzere.Misafir a07

11 ay önce - Pzr 25 Hzr 2017, 09:25

Yapıldımı

Misafir 0c7

3 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 21:24

Proje bitmiş olması gerekiyor. Gelişmeler hakkında bilgi verebilir misiniz?

ahmet5252
1 ay önce - Cum 18 May 2018, 13:23Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından Gülyalı ilçesine OrduGiresun Havalimanı yanında yapılan Çikolata Park Projesi’nde çalışmalar hızlı şekilde ilerliyor.
Gülyalı ilçesini cazibe merkezine dönüştürecek projenin yapım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz, “Proje alanında yağmur suyu ve kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları, üst kat seyir terasındaki seramik döşeme imalatları ve çevre aydınlatma ile ilgili altyapı çalışmaları tamamlandı. Çocuk oyun grubu ve fitness aletlerinin montajı yapıldı, yürüyüş yollarının tesviye çalışmaları ise bitmek üzere” dedi.
Başkan Enver Yılmaz, projenin öngörülen takvim içerisinde hizmete sunulacağını belirterek, “Restoran ve nikâh salonu olacak yapılardaki iç mekân çalışmaları ile satış büfelerinin çelik imalatları devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda ise döşeme, yürüyüş yollarının baskı beton imalatları ile boya, sıva vb. iç mekân imalatları, peyzaj çalışmaları ve aydınlatma elemanlarının montajı yapılacak. İnşallah projeyle ilgili çalışmaları öngörülen tarihte tamamlayarak, çok güzel bir yaşam alanını daha vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

8 bloktan oluşacak
Yapılan revizyonla birlikte 8 blok olarak planlanan projede A ve B1 Blok, 938 m2 kapalı alana sahip olup 320 m2 restoran, mutfak, çocuk oyun alanı, bay ve bayan wc, bay ve bayan mescit ve abdest alma yerleri, depolama alanları, personel odası ve ofislerden oluşacak. B3 Blok, 550 m2 kapalı alana sahip olup 367 m2 çok amaçlı salon, bay ve bayan wc, fuaye, depo, elektrik odası ve kulisten meydana gelecek. C Blok, 370 m2 kapalı alana sahip olup içerisinde 117 m2 ve 81 kişilik, 192 m2 ve 156 kişilik olmak üzere toplam iki adet nikâh salonu, bekleme salonları, bay ve bayan wc yer alacak. Satış birimlerinin faaliyet göstereceği E ve F Blok’ta ise 1 adet 47 m2, 3 adet 117 m2, 1 adet 164 m2 ve 3 adet 288 m2 satış birimi yapılacak. B2 Blok geçiş alanı ve D Blok ise seyir terası olarak hizmet verecek. B1, B3 ve C Blok’ta da seyir terasları olacak.
Çevre düzenlemesi kapsamında ise sert zemin kaplamaları, yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, 30x50 m ölçülerinde sentetik çim yüzeyli halı saha ve halı sahaya ait giyinme odası, 1 adet akrilik zemin kaplamalı basketbol ve voleybol sahası, çevre duvarı ve ferforje imalatları, çevre aydınlatma elemanlarının ve giriş takı yapılacak.

Habertürk alintidirsayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET