Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'nın Alt-Üst Geçitleri Hakkında Görüşler, Öneriler, Fotoğraflar [ANK ]
« önceki   123 ... 676869

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
Misafir 7f1

5 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 19:03

Doğru. Diğer ikisi de Aydınlıkevler Havalimanı kavşağı ve Akköprü.

Misafir 8f0

5 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 20:42

Bütün üst geçitler in kaldırılmasını rica ediyoruz hepsinin alt geçit olması çok güzel olur yürüyen merdivenli olması çok münasip yaşlıların o üst geçitlere çıkması imkansız dünyada bu üst geçitler bir rusyada birde bizde var

asanhasan
4 ay önce - Sal 20 Şub 2018, 15:35

Alıntı:
Bütün üst geçitler in kaldırılmasını rica ediyoruz hepsinin alt geçit olması çok güzel olur yürüyen merdivenli olması çok münasip yaşlıların o üst geçitlere çıkması imkansız dünyada bu üst geçitler bir rusyada birde bizde var

ben de şahsen üst geçidi ya da seviye geçişini tercih ederim yani trafik seviye değiştirsin, napıcaz şimdi?

bizim okulun orada altgeçit vardı ankaradaki sayılı altgeçitlerden bir süre sonra kameraların kablolarını kopardılar işportacıların ve dilencilerin meskeni oldu ve her geçtiğimde malum kokulardan burnumuzun direği kırılıyordu, dilenciler işportacılar sakin yerlerde üstgeçitlerde beklemyiyorlar

kaldı ki yürüyen merdiven asansör yapıldıktan sonra ne fark edecek ki?
bu benim tarafım, sizin tarafınızdan sebebleri de merak ediyorum, yazın lütfen.

Misafir 291

1 ay önce - Çrş 16 May 2018, 07:57

Ümitköy Köprüsü ne zaman yapıldı ?

Hangi firma yaptı ?

adnann02
1 hafta önce - Pts 11 Hzr 2018, 16:48

Samsun Yolu üzerindeki Karapürçek altgeçitte bir takım yıkım çalışmaları başlamış. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yalcin Tasdelen
1 hafta önce - Sal 12 Hzr 2018, 02:12

Karapurcek degil cigiltepe koprusu. Konya istikametinde olan bir kopru kolonuna kamyonlarin carparak zarar vermesi sonucu yikilmis diye duydum calisma o yuzdendir

adnann02
1 hafta önce - Sal 12 Hzr 2018, 02:43

Alıntı:
Karapurcek degil cigiltepe koprusu. Konya istikametinde olan bir kopru kolonuna kamyonlarin carparak zarar vermesi sonucu yikilmis diye duydum calisma o yuzdendir

Evimin dibinde, yüzlerce kez geçtim ama ismini tam hatırlayamayıp Karapürçek yazmıştım Teşekkür ederim bilgi için. Sanırım tadilat bitti, akşam açıktı.

sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 676869
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet