Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara'nın Alt-Üst Geçitleri Hakkında Görüşler, Öneriler, Fotoğraflar [ANK ]
« önceki   123 ... 686970 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 69
Misafir 7f1

1 yıl önce - Cmt 20 Oca 2018, 19:03

Doğru. Diğer ikisi de Aydınlıkevler Havalimanı kavşağı ve Akköprü.

Misafir 8f0

1 yıl önce - Cmt 20 Oca 2018, 20:42

Bütün üst geçitler in kaldırılmasını rica ediyoruz hepsinin alt geçit olması çok güzel olur yürüyen merdivenli olması çok münasip yaşlıların o üst geçitlere çıkması imkansız dünyada bu üst geçitler bir rusyada birde bizde var

asanhasan
1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 15:35

Alıntı:
Bütün üst geçitler in kaldırılmasını rica ediyoruz hepsinin alt geçit olması çok güzel olur yürüyen merdivenli olması çok münasip yaşlıların o üst geçitlere çıkması imkansız dünyada bu üst geçitler bir rusyada birde bizde var


ben de şahsen üst geçidi ya da seviye geçişini tercih ederim yani trafik seviye değiştirsin, napıcaz şimdi?

bizim okulun orada altgeçit vardı ankaradaki sayılı altgeçitlerden bir süre sonra kameraların kablolarını kopardılar işportacıların ve dilencilerin meskeni oldu ve her geçtiğimde malum kokulardan burnumuzun direği kırılıyordu, dilenciler işportacılar sakin yerlerde üstgeçitlerde beklemyiyorlar

kaldı ki yürüyen merdiven asansör yapıldıktan sonra ne fark edecek ki?
bu benim tarafım, sizin tarafınızdan sebebleri de merak ediyorum, yazın lütfen.Misafir 291

10 ay önce - Çrş 16 May 2018, 07:57

Ümitköy Köprüsü ne zaman yapıldı ?

Hangi firma yaptı ?


adnann02
9 ay önce - Pts 11 Hzr 2018, 16:48

Samsun Yolu üzerindeki Karapürçek altgeçitte bir takım yıkım çalışmaları başlamış. Konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

Yalcin Tasdelen
9 ay önce - Sal 12 Hzr 2018, 02:12

Karapurcek degil cigiltepe koprusu. Konya istikametinde olan bir kopru kolonuna kamyonlarin carparak zarar vermesi sonucu yikilmis diye duydum calisma o yuzdendiradnann02
9 ay önce - Sal 12 Hzr 2018, 02:43

Alıntı:
Karapurcek degil cigiltepe koprusu. Konya istikametinde olan bir kopru kolonuna kamyonlarin carparak zarar vermesi sonucu yikilmis diye duydum calisma o yuzdendir


Evimin dibinde, yüzlerce kez geçtim ama ismini tam hatırlayamayıp Karapürçek yazmıştım Teşekkür ederim bilgi için. Sanırım tadilat bitti, akşam açıktı.


sefae
8 ay önce - Pzr 01 Tem 2018, 00:37
Yeni alt geçitler


Ayaş yolunda devrimler caddesi ve osb kavşağına yapılacak olan kavşaklara noldu ? Hala başlamadı bir an önce başlasın artık trafik içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Aynı zamanda konya yolu akköprü, havaalanı kavşağı ve dikmen ayrımıda yapılacaktı haberi olan var mı

onurnazliaka
8 ay önce - Çrş 04 Tem 2018, 18:54

Alıntı:
KEPEKLİ VE AKKÖPRÜ KAVŞAĞINDA İLK KAZMA VURULDU

04 Temmuz 2018, Çarşamba
BAŞKAN TUNA:

“ÇALIŞMALAR NEDENİYLE YAŞANAN PROBLEMLERDEN DOLAYI ÖZÜR DİLİYORUZ FAKAT DAHA RAHAT BİR ANKARA TRAFİĞİ İÇİN BU ÇALIŞMALARI YAPMAMIZ ŞART”

“BİR VATANDAŞIMIZ DAHİ TRAFİKTE PROBLEM YAŞASA BİZ ÜZÜNTÜ DUYUYORUZ. KONYA YOLU VE İSTANBUL YOLU’NDAKİ TRAFİK SIKIŞIKLIĞINI AN BE AN TAKİP EDİYORUZ. MÜMKÜN OLDUĞUNCA ARAÇ GEÇİŞİ SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ. AMACIMIZ EN SIKINTISIZ ŞEKİLDE ÇALIŞMALARI TAMAMLAMAK”

-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA’NIN BAŞKENT TRAFİĞİNİ RAHATLATMAK İÇİN AÇIKLADIĞI “KONYA YOLU DİKMEN ALT GEÇİT PROJESİ (KEPEKLİ KAVŞAĞI)” İLE “AKKÖPRÜ KAVŞAĞI” DÜZENLEME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

-SAMSUN YOLU TÜRK TELEKOM ÖNÜNDE DE ÇALIŞMALARA EN KISA SÜREDE BAŞLANACAK

kepekli_330.jpg Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’nın, okulların kapanmasıyla birlikte çalışmalarına başlanacağını duyurduğu üç büyük ulaşım projelerinden ikisi olan Dikmen Kepekli ve Akköprü Kavşak düzenleme çalışmalarında ilk kazma vuruldu.

Eş zamanlı olarak başlanan çalışmalar konusunda Başkentlileri yeni trafik akışı konusunda sosyal medya üzerinden uyaran Başkan Tuna, şunları söyledi:

“Başkentlilerimizin öncelikli talepleri olan alt yapı ve ulaşım çalışmalarını bir bir uygulamaya koymaya başladık. Konya Yolu üzerinde Dikmen Kepekli Kavşağı’nda hem battı çıktı yaparak hem de Akköprü Kavşağı’nda genişletme ve yan varyantlarla çok yönlü ve rahat bir ulaşım sağlayacağız.”

Samsun Yolu üzerinde üçüncü kavşak projesi olan “Türk Telekom U Dönüşü”nün de ihale aşamasının tamamlandığını, yasal süreçlerin ardından inşaat çalışmalarına en kısa sürede başlanacağını belirten Başkan Tuna, “Eğer bir mani çıkmazsa her üç kavşak çalışmasını da Sonbahara kadar bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

KONYA YOLU’NDA KESİNTİSİZ ULAŞIM BAŞLAYACAK

Çalışmaların tamamlanmasıyla trafik akışında büyük bir rahatlama yaşanacağını vurgulayan Başkan Tuna, Konya Yolu’nda kesintisiz ulaşımı sağlayacak projeyi de anlattı:

“Kepekli Kavşağı olarak da bilinen Mevlana Bulvarı’nın Dikmen Caddesi ile kesiştiği noktada alt geçit yapacağız. Mevcut durumda sinyalizasyon aracılığıyla trafiğin düzenlendiği kavşakta, yapılacak değişiklikle yaklaşık 470 metre uzunluğunda ve 3 gidiş-3 geliş olacak bir alt geçit inşa edeceğiz. Konya-Samsun yolu istikametindeki trafiği kesintisiz hale getirecek projede alt geçidin üst bölgesinde yapılacak dönel kavşak sayesinde de Samsun-Konya yolu yönlerinden gelen araçların Dikmen Caddesi’ne giriş çıkışlarını sağlamış olacağız.”

AKKÖPRÜ KAVŞAĞI GİDİŞ-DÖNÜŞ 6 ŞERİDE ÇIKACAK

Konya, İstanbul ve Samsun yollarının kesişiminde bulunan Akköprü düzenleme projesinin de bölge trafiğini rahatlatacak diğer bir çalışma olduğunu söyleyen Başkan Tuna, genişletilecek köprünün gidiş-dönüş 3’er şeride çıkacağını açıkladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, köprünün orta bölümünde yer alan İstanbul Yolu’na katılım bağlantılarının da Konya ve Samsun yollarının sağ taraflarına alınacağına dikkat çekti.

RAHAT TRAFİK İÇİN BU ÇALIŞMALAR ŞART

Trafik tıkanıklığının herkesi rahatsız ettiğini hatırlatan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, yaşanan aksaklıklardan dolayı özür diledi.

Başkan Tuna, “Burada amacımız daha rahat ve güvenli bir Ankara trafiği. Şimdiden bu çalışmalarımız sırasında yaşanabilecek ulaşım problemlerinden dolayı halkımızdan özür diliyoruz. Emin olun bir vatandaşımız trafikte sıkıntı çektiğinde biz de üzüntü duyuyoruz. Konya Yolu ve İstanbul Yolu’ndaki çalışmalar nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığını an be an takip ediyoruz. Mümkün olduğunca araç geçişi sağlamaya gayret ediyoruz. Fakat bu sıkıntı çekilmeden de rahata kavuşamayacağız. Şu an sıkıntılı bölgelere neşter vuruyoruz. Ankara’nın öncelikli olarak alt yapı ve trafik problemlerini bir bir çözmemiz gerekiyor” açıklamasını yaptı.

https://www.ankara.bel.tr/haberler/kepekli-ve-akk ...ma-vuruldu


Misafir ddb

8 ay önce - Prş 05 Tem 2018, 01:32

Bu başkan da kolaya kaçtı, alt geçit üst geçit işine girdi. Raylı sistemlerde tık yok, Ankaray uzatmasından haber yok, Esenboğa metrosundan haber yok, şehir hastanelerine ulaşımdan haber yok. Ne var, eski başkan usulü göz boyama alt geçitler.sayfa 69
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 686970 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet