Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
Misafir cd4

1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 11:54

7. Cadde trafiğe kapatılırsa çevresinde oturanlar evinin önünde yöresinde hatta 1 km uzağında bile araç park yeri asla ve asla bulamazlar. Öncelikle 7. Cadde bölgesinin otopark sorunu çözülmeli oğlum oturuyor eski 14.ncü sokakta yenisi 76 sokak deneme lisesi karşısı araç park yeri bitik. Okul, hemen yanında çocuk hast. hemen altında başkent hast. bir yukarısı 7. cadde allah aşkına şu kapalı otoparkı yıkın 6 kat yapın en alt iki kat sebze pazarı olsun kalan 4 kat otopark olsun. Sebze pazarı kuruluyor bir gün önceden araçlar giremiyor yani 2 gün kapalı Otopark ücretini de makul yapın müstecire verip 8-10.-Tl saatlik ücret aylık 150.-Tl ile halkı soydurmayın.

survivorss
1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 12:00
Anket mi açılsa bu konuda sitede ?


Merhabalar, sitede bu konuda anket var mı bilmiyorum göremedim ama eğer yoksa bu konuda bir anket açsak en azından sitenin nabzını tutsak nasıl olur sizce ? Yetkili arkadaşlar açabilir mi bir anket bizde kendi yoklamamızı yapalım referandumla bir olacak mı sonuçlar bakalım ?

Serkan Berk
1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 17:33

Yılbaşında da kapatılan yolda gözlemlerimi yaptım.
Mamak ve Keçiören belediyesinden gelen kamyonlar ile caddeye çıkan yollar kapatıldı.

Hem esnaf, hem de bölge sakinleri Kapatılmama yönünde oy verecektir.En son Serkan Berk tarafından Prş 04 Oca 2018, 18:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi


veysel döker
1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 17:36

Cadde kapatılıp park yerleri yapılmalı. Sırf park edemiyorum diye aylardır uğramıyorum

Alparslan 2071
1 yıl önce - Prş 04 Oca 2018, 18:29

Alıntı:
Cadde kapatılıp park yerleri yapılmalı. Sırf park edemiyorum diye aylardır uğramıyorum


Bu bahane değil. Benim de aracım var ama metro ile gidiyorum. MK istasyonu kullanışlı. Tavsiye ederim. Hem de direk caddenin başına çıkıyor.


veysel döker
1 yıl önce - Cum 05 Oca 2018, 15:59

Alparslan bey. Eryamanda oturuyorum araba ile 15 dakka sürer. Metro ile batikent ve kızılayda aktarma ile minimum 1 saat. Otobüsü yıllardır kullanmamaya calisiyorum o da en az 40dakikaHamza BAŞYURT
1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 10:34

Alıntı:
Bahçelievler 7. Cadde’nin trafiğe kapatılarak yayalaştırılması konusunda yapılması planlanan referandum öncesi Büyükşehir ve Çankaya belediyeleri ortak bir çalışma ekibi oluşturacak.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Bahçelievler 7. Cadde’nin trafiğe kapatılarak yayalaştırılması konusunda referandum öncesi, Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışma ekipleri oluşturacaklarını söyledi. Konuyla ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ile görüşen Taşdelen sürecin olumlu bir biçimde devam ettiğini belirterek şunları söyledi:

ÜNİVERSİTELERDEN GÖRÜŞ İSTENECEK

“Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tuna da, 7. Cadde’nin yayalaştırılması noktasında olumlu bir tavır içinde. Bu tavır kentimiz ve kentlimiz için memnuniyet verici bir durum. Kendisiyle bu konuda en son yaptığımız görüşmede belli konularda uzlaşmaya vardık. Sürecin sağlıklı, katılımcı ve demokratik işlemesi için sivil toplum örgütlerinden, meslek kuruluşlarından, odalardan, üniversitelerden görüş isteyeceğiz. Süreci birlikte yürüteceğiz.

REFERANDUMDA SOMUT PROJE SUNULACAK


İlk etapta Çankaya ve Büyükşehir Belediyeleri olarak ortak çalışma ekipleri oluşturacağız. Ekipler, trafik akışından otopark sorununun çözümüne, çevre düzenlemesinden oturma alanlarına kadar her konuda farklı kesimlerden görüş ve düşünceleri aldıktan sonra bir proje ortaya koyacak. Biz bu projeyi referanduma götürüp halkımızın onayına sunacağız. Son Kararı yine halkımız referandumla verecek. Referandumda daha somut bir projeyi halkımıza sunmak istiyoruz. Bu nedenle projeyi ve çözüm önerilerini iki belediye olarak oluşturup referanduma öyle gideceğiz. Bütün bu süreç, Ankara Büyükşehir Belediyesi, toplumun tüm kesimlerinin karşılıklı anlayış, dayanışma, işbirliği ve katılımcılık modeli ile sürdürülecek.”

http://www.hurriyet.com.tr/7-caddede-yol-haritasi ...u-40747012


Misafir 8f0

1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 11:16

çok olumlu bir durum bahçeliye arabayla gidemiyorsun oturanlarda o sıkışık durumu mecburen çekiyor memnun değiller park sorunu yaşanıyor dünyada şehir merkezlerinde caddeler kapatılıp çok güzel yaya yolları yapılıyor çokta güzel bir görünüme sahipler bir yerden başlamalıyız böyle modellere ..

Misafir 21b

1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 11:58

Tamam yayalaştırma güzel bir şey ama orada oturanlar arabalarını ne yapacak? 7. caddenin etrafındaki sokaklar dar ve tek şerit. Bölgede adam akıllı otopark yok.sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 121314
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet