Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir 15 Temmuz Şehitler Kavşağı (Hastane Kavşağı)
« önceki   123 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 54
atk16
10 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 08:59

@Erdal Düven: Hocam hala bu kavşakta kazalar devam ediyor mu, yaklaşık 6 ay öncesi bu konuda bir değerlendirme ve yorum yapmışız, gelişmeler var mı merak ettim doğrusu.

Erdal Düven

10 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 11:44

Malesef yaşanıyor yine yapmış olduğum başvurulara cevaplar geliyor ama henüz icraat yok Işıklandırma ile uğraşıyorlar bu ara onlar daha gösterişli olduğu için insan hayatını trafiği düşünen yok aslında herkes kurallara uysa sıkıntı yok fakat buda ülkemizde çok zor bir durum bekleyip göreceğiz bakalım.

Erdal Düven

8 ay önce - Pts 26 Mar 2018, 16:11

(+)

Gelen bu yazı üzerine bir yorum yapmak istemiyorum yorumu sizlere bırakıyorum işte böyle bir ülkede yaşıyoruz ne yazıkki bırakın stadyum yapmayı bu sorunu bile çözemiyorlar. Klasik bir cevap ile geçiştiriyorlar.

atk16
8 ay önce - Sal 27 Mar 2018, 09:40

Alıntı:
Gelen bu yazı üzerine bir yorum yapmak istemiyorum yorumu sizlere bırakıyorum işte böyle bir ülkede yaşıyoruz ne yazıkki bırakın stadyum yapmayı bu sorunu bile çözemiyorlar. Klasik bir cevap ile geçiştiriyorlar.

Erdal Bey, gelen cevabı okudum. Verdikleri cevap şu açıdan mantıklı, hız limitleri dışında araç kullanırsan kazaya davetiye çıkarmış olursun, ne dersek diyelim bu bir gerçektir. Ama bence sizin ne dediğinizi anlamamışlar, siz ara sokaklara konulan yüksek hız kesici betonlardan bahsetmediniz değil mi? Şehirlerarası yollarda keskin virajlara konulan beyaz sert çizgilerden bahsettiniz? Aşağıya fotoğrafını bıraktım.

Erdal Düven

8 ay önce - Sal 27 Mar 2018, 09:56

Aynen bunlardan bahsettim birde elektronik uyarı sistemlerinin yapılmasını istedim ama anlamamışlar bu setler zaten şehrin ana caddelerinde var orman bölge müdürlüğü önü mesela yapması kolay okul önlerine konulan setlerin olmayacağını zaten anlamaları gerek verilen cevap için bir daha başvuru yapacağım bakalım ne cevap gelecek

atk16
8 ay önce - Sal 27 Mar 2018, 11:05

Alıntı:
Aynen bunlardan bahsettim birde elektronik uyarı sistemlerinin yapılmasını istedim ama anlamamışlar bu setler zaten şehrin ana caddelerinde var orman bölge müdürlüğü önü mesela yapması kolay okul önlerine konulan setlerin olmayacağını zaten anlamaları gerek verilen cevap için bir daha başvuru yapacağım bakalım ne cevap gelecek

Erdal Bey, şikayet dilekçesine görsel ekleniyorsa benim attığım beyaz şeritli hız kesici fotoğrafını şikayet dilekçenize ekleyebilirsiniz. Daha açıklayıcı olacaktır eminim.

Erdal Düven

8 ay önce - Prş 05 Nis 2018, 15:11

(+)

Oluşan kazaları engellenebilmesi için yapmış olduğunum başvuruya gelen son cevap hız yavaşlatma çizgilerinin yapılmasını değerlendirmeye alacaklarmış aslında yapılsa çok faydalı olacak neden hep ben masrafsız şeyleri basite alıp yapmazlar anlayamıyorum kazaların engellenmesi amaçlansa yaparlar fakat amaç başka asıl hedeflenen döner sermayeye katkı...

atk16
8 ay önce - Cum 06 Nis 2018, 08:30

Alıntı:
Oluşan kazaları engellenebilmesi için yapmış olduğunum başvuruya gelen son cevap hız yavaşlatma çizgilerinin yapılmasını değerlendirmeye alacaklarmış aslında yapılsa çok faydalı olacak neden hep ben masrafsız şeyleri basite alıp yapmazlar anlayamıyorum kazaların engellenmesi amaçlansa yaparlar fakat amaç başka asıl hedeflenen döner sermayeye katkı...

Umarım talebiniz doğrultusunda gerekli düzenlemeler yapılır. Ben belediye olsam vatandaştan gelen bu tip talepleri hemen dikkate alırdım. Zira şehri güzelleştiren ve yaşam kalitesini yükselten ufak detaylardır.

savage74
3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 13:43

Bugün öğle saatlerinde gene kaza vardı. Bu kavşak kesinlikle hatalı

(+)

(+)

[/img]

Profesör
3 ay önce - Sal 04 Eyl 2018, 13:49

Bana hiç öyle gelmiyor ya.Bu tür kavşaklar bir çok yerde var.Tek yapılması gereken sürücüleri yavaşlatacak yere yapılan kabartmali şeritler ve uyarı levhaları.Onu da 2 yıldır kimse düşünemiyor

sayfa 54
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara