Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mert Akgün
1 yıl önce - Çrş 14 Hzr 2017, 04:19

Alıntı:
İşte senin gibi böyle bilmeyenler çamur atar kimi zaman. Oto test merkezi KARACABEY değil tam zıttı Yenişehir'e yapılacak.

anlamsizca savunma cabalari. bende biliyorum yenisehirde yapilacagini, karacabeyi yanlislikla yazmisim, ama malesef proje aciklamalari yanlislikla yapilmiyor, hadi bir iki uc neyse, su ana kadar bursa icin onlarca plan aciklandi, kac tanesini hayata gecirebildiler? altina imzami atiyorum ki milletin gazini almaktan oteye gecemez. ne zaman ustalik donemimiz deyip havalara girdiler, o gun mesele kapandi. daha bu gururla millete hizmet edilmez, gunu kurtarmaya calisirlar. gecmis olsun, gaziniz azalmis.

Misafir da8

1 yıl önce - Çrş 14 Hzr 2017, 09:21

Diğerlerini bilmem, Teknosab özel sektörün kendi girişimi, bu nedenle yapılır diyorum.

Misafir 9c2

7 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 21:38

karakoca taşpınar arasında uygunyer varmı*

Misafir 9c2

7 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 21:43

muratlı hürriyet arası dahamı uygun

Misafir 895

7 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 22:23

Böyle bir yatırım Kestel-İnegöl arasına yapılmalı Dudaklı tarafı mesela bu proje için biçilmiş kaftan. Böylece Bursa merkez İnegöl ve diğer doğu ilçeleriyle hemen hemen birleşmiş olur. Her şey batı tarafına olmaz birazda Bursa'nın doğusunu kalkındırın artık.

Mert Akgün
7 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 16:42

Alıntı:

Böyle bir yatırım Kestel-İnegöl arasına yapılmalı Dudaklı tarafı mesela bu proje için biçilmiş kaftan. Böylece Bursa merkez İnegöl ve diğer doğu ilçeleriyle hemen hemen birleşmiş olur. Her şey batı tarafına olmaz birazda Bursa'nın doğusunu kalkındırın artık.

Çok doğru şehri verimli araziler üzerine kurmaktan uzak durmamız lazım.ikincisi sanayi bölgeleri için yeni uydu şehirler kurmak gerek ki göç eden insanlar şehrin sosyo-kültürel yapısını bozmasın. Şu an özellikle istanbul bursa ve bir çok büyükşehirbu konuda kötüye gidiyor.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet