Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya Devlet Tiyatrosu
« önceki   123   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Karaman Ahmet
5 yıl önce - Cum 22 Şub 2013, 18:44

Alıntı:
Kültür merkezi de tiyatro için değerlendirilebilir diye düşündüm bir an ama sanırım ana salon tiyatro için pek uygun görünmüyor. Konferansların yapıldığı salon da nisbeten küçük. Ben orada başka bir salonun olup olmadığını da bilmiyorum.

Aslinda güzel bir fikir, neden olmasin?

Sonucta 10.000 kapasiteli yeni Kongre Merkezi ve Spor Salonu yapilinca, Mevlana Kültür Merkezindeki etkinlikler ister istemez azalacak.

Degisik Salonlari ile hazir Kültür Merkezimizi neden neden 2. Tiyatro olarak kullanmayalim?

Ilk bakista sahnenin dairasel yapisi sorun gibi gözüksede, aslnda Tiyatro oyunlari icin degisik sahnelere imkan verebilen bir yapi.....hic olmazsa shnenin otasindan tribünlere bir perde cekersin, yarim daire seklinde, klasik tiyatro gösterilerinin yapilabilcegi bir sahne elde edersin.

Kaldiki, Mevlana Kültür Merkezinde irili ufakli sahnelerin var olmasi, tiyatro icin muhtesem bir imkan, potansiyele göre hangi salona ihtiyac duyulursa, o kullanilir.

Sahsen Mevlana Kültür Merkezinin ileride 2. tiyatro olarak kulanilma fikrinin iyi bir fikir oldugunu düsünüyorum....

servural
4 yıl önce - Pzr 04 May 2014, 15:50

Konya'nın özel mimari yapılarından biri.. Kaç yılında inşa edildi bilmiyorum ancak tarihi güzel bir mimarisi var..

Yağmurlu bir Konya akşamında ıslak camın arkasından

(+)

turkoman
9 ay önce - Pzr 10 Arl 2017, 16:41

Konya Devlet Tiyatrosu'ndaki Güncel Oyunlar;

Detaylı Bilgi ve Bilet Temini İçin: http://www.devtiyatro.gov.tr/programlar-sehirler-konya.html

turkoman
7 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 12:39
Güncel Oyunlar

Biletleri Satışta Olan Oyunlar;

turkoman
6 ay önce - Çrş 14 Mar 2018, 12:44

Devlet Tiyatroları (DT) 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde 30 oyunu ücretsiz sahneleyecek. Konya Devlet Tiyatrosu, çocuk oyunu "Elmadaki Barış"ı Konya Devlet Tiyatrosu Sahnesi'nde izleyiciyle buluşturacak.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KONYA