Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya - Haber, Sohbet ve Duyuru
« önceki   123 ... 242526 ... 293031   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
selimengin
1 yıl önce - Çrş 28 Arl 2016, 15:17

Depremin şiddetinin hissedilmesinde ricther ölçeği olarak büyüklüğü, toprak yapısı, binanın yapısı ve depremin derinliği gibi faktörler etkilidir. Mesela aynı ölçek büyüklüğüne sahip iki depremden 5 km derinlikteki deprem çok şiddetli olarak hissedilirken 10 km derinlikteki deprem daha az hissedilir. Yani depremin büyüklüğü ile beraber derinliğine de bakılmalı.

Misafir ee0

7 ay önce - Sal 14 Ksm 2017, 15:36

Konya Büyükşehir Belediyesinden Rakka'da Görülen Araçla İlgili Açıklama:

DEAŞ'ın çekildiği Suriye'nin Rakka kentinde Konya Büyükşehir Belediyesi'ne ait araç bulundu iddialarına belediyeden cevap geldi: Üzerinde kullanmadığımız bir logo bulunan, hurdaya çıkmış araç bizim değil.

TARTIŞMA YARATAN FOTOĞRAF

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf tartışmalara neden oldu. Fotoğrafta eski bir kamyonunun üzerinde Konya Büyükşehir Belediyesi'nin logosu görülürken, aracın üzerinde 'Resmi hizmete mahsus' yazısı da dikkat çekiyor.


"HURDAYA ÇIKMIŞ ARAÇLARDAN BİRİ OLABİLİR"

Cumhuriyet'ten Onur Şahin'in haberine göre, Konya Büyükşehir Belediyesi'nden yetkilileri, logonun eski olduğunu ve aracın hurdaya çıktığını savundu.
Konuyla ilgili Konya Büyükşehir Belediyesi'nin açıklama yapacağını ifade eden yetkililerin açıklamasında, "Araç kapısının üzerindeki logo bizim yaklaşık 15 yıl önce kullandığımız bir logoydu. Onlar çok eski araçlar. 20-30 yıllık. Bizim öyle, araç kapısının üzerindeki gibi logomuz yok. Biz 2004 yılından beri farklı bir logo kullanıyoruz. Mutemelen bizim eski hurdaya çıkmış araçlarımız ihale ile satılıyor. O araçlardan biri olabilir. Doğru mu, değil mi araştırıyoruz. Konuyla ilgili gün içinde resmi açıklama yapacağız." denildi.

İlerleyen dakikalarda Konya Büyükşehir Belediyesi'nin resmi internet sitesinden konu ile ilgili açıklama da yapıldı.


https://www.haberler.com/konya-buyuksehir-belediy ...89-haberi/


selimengin
4 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 18:31

Konya Kültürpark ' taki 10 tane otobüs durağının tavanına ısıtıcı takmışlar. Bayağı güzel ısıtıyordu.
Isıtıcının fotoğrafı:
(+)
turkoman
4 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 01:26
"Konya Kızı" Şarkı Oluyor!


Tuğba Ekinci "O Şimdi Asker" şarkısından sonra bir komando marşı olan "Konya Kızı" marşını besteleyip söyleyecek. En kısa zamanda görmek dileğiyle...
turkoman
1 ay önce - Prş 26 Nis 2018, 09:04Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek milletvekili adayı oluyor. Bugün istifa etmesi bekleniyor.sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526 ... 293031   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA