Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Rize - Yeni Stad
« önceki   123 ... 247248249250   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 248
Hayri mer mer
10 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 20:45

Alıntı:
800 araçlık otopark varmış, yetmiyor mu?

Stadin altinda 300 arabalik otopark var deniyor. Belki vardir. Kalan 500 arabalik otopark nerede acaba? Ben sahsen maca gittim bu stada. Arabamizi sokak aralarindan gecerek yer buldugumuz dag yamaclarinda bir yere park ettik. Otopark goremedim Otoyol bariyerlerinin uzerinden atlayarak stada ulasmak zorunda kaldik. Sahsi tecrubemdir.

Abdullah CAMADAN
9 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 23:19

Bugün çekilen fotoğraflar..Facebook Çaykur Rizespor sayfasından alıntıdır..

Burak Altay
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 11:35

Yeni yapilan stadlari gorunce ortalama 2 yilda bir Super Lig’de oynayan Rizespor’a ve Rizeli’ye haksizlik yapildigini dusnuyorum.

Misafir ef8

4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 11:45

Burak bey haksızlık yapılan bir durum yok . Rize stadı en güzel stadlardan biri. Eğer şu stadın kapasitesini tam doldursun taraftar o zaman göreceksin ambiansi

Karaman Ahmet
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 12:04

Rize son yillarda Süper Ligin gediklisi olduysa, yeni stadinin sayesinde oldu.

Stadi yapilan üst liglere terfi ediyor.

Örnek Alanya, Erzurum, Yeni Malatya, Afyon vs...

En son Karaman Ahmet tarafından Pts 06 Ağu 2018, 12:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ender ahmet2
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 12:12

çim olayını sis firması ile halleden ilk stadlardan biri.tebrik etmek lazım.

Kipcak
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 12:36

Hic begenmedigim bir stad. Yeni olmasina ragmen cok cirkin duruyor disardan.

ender ahmet2
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 12:43

çatı düz olduğu için zaten az olan tribünler fazla gözükmüyor.bu tür tek katlı stadlara biraz yukarıya eğimli çatı yapmakta fayda var.örnek akhisar stadı çatısı yada eski ali samiyen maraton çatısı

çift katlı büyük stadlar için düz ve alçak çatı mantıklı ama tek katlı stadlar için düz çatı tribünleri göstermiyor.

tv de de bunu çok fark ediyorsun.akhisar maçlarında amiyane tabirle kabak gibi tribünler görülüyor.rize de ise bu görüntüyü elde edemiyorsun

BJK 5106
4 ay önce - Pts 06 Ağu 2018, 13:10

(+)

(Alıntı:Raşit Özcan)

(+)

(Alıntı:Harun Mavi)

Abdullah CAMADAN
4 ay önce - Sal 07 Ağu 2018, 12:31

(+)

Stadın koltukları maraton tribününden sökülmeye başlandı..İnşallah koltuklar full mavi merdiven boşlukları da yeşil olur..Anlamadığım zamanında niye başlamadılar da ligin başlamasına 1 hafta kala başladılar..

sayfa 248
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET