Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kuzey Kıbrıslılar Neden Türkler'i Sevmez?
« önceki   123 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 10
Misafir 375

1 yıl önce - Prş 29 Hzr 2017, 15:24

Askerliğimi KKTC'de yaptım her sene işim dolayısıyla gider gelirim.Kuzey Kıbrıslıların türkleri sevmediğini hiç duymadım aksine İstanbul ve Ankaralılara saygı ve sevgileri daha çoktur.Arap ve Kürtler hakkında ne düşündüklerini bilemem.

Misafir c7d

1 yıl önce - Prş 29 Hzr 2017, 16:01

1974 sonrası kıbrısa yerleşenlerin çoğu Karslı kürtler ve hataylı Araplar. onlarla pek anlaşamıyorlar ve yabancı olarak görüyorlar yoksa Türkleri seviyorlar.

Misafir 100

1 yıl önce - Prş 29 Hzr 2017, 16:58

Böyle bir şey yok. YouTube fenomeni Cenk Hoca var, Kıbrıslı ve sapına kadar milliyetçi ve delikanlı bir adamdır. Ekşi sözlükteki terörist sürüsü bu adamın tırnağı etmez.

Muhsint
1 yıl önce - Prş 29 Hzr 2017, 17:08

Cenk hocayı hatırladım.
Barbaros Şansal hakkında söyledikleri:

Misafir bbc

11 ay önce - Pzr 08 Ekm 2017, 07:05

Ben size kendiniz pişirdiniz,kendiniz kurtardınız,kendiniz yiyorsunuz demek isterim ! Bütün bu hararetli ayrıştırıcı sözlerin yüzde beş payı bile yoktur ! Buna git ve yine gel deniyor Türkçe de ! Bazıları Türk ile Pasaportunda Türk yazanı karıştırıyor ! Olay bundan doğuyor ! Kıbrıs Türk'ü ne Türk'lüğünü unuttu ve ne de Kültürünü ! Gelen her misafire de kapısı açıktır ve bir kahve ikram edecek kadar da olanağı vardır ! Yeter ki gelen misafir,misafir olsun ! Türk askerine gelince :Kıbrıs Türk'ü onu başında taç olarak tutar !Asker yolda kalsaymış içecek su vermezlermiş safsatasına asla inanmıyorum ! Askerin her daima belli kuralları var siville zaruri olmayınca konuşması bile yasaktır !Asker olan bunun ne demek olduğunu ve ne anlama geldiğini çok iyi bilir ! Öyle işkembe nameden atmasın kimse ! Bunları yazanlar acaba Türkiye'de asker olan evlatlarımıza,kardeşlerimize kaç kere kahve veya çay ikram ve izahda bulunmuştur !? Ağzı olan konuşur ! Ha referandum olayına gelince Türkiye'nin isteği doğrultusunda olan bir olaydır o ,bilmeyen varsa öğrensin ! Bana bu fırsatı verdiğiniz için Teşekkürler !

Misafir 001

11 ay önce - Pzr 08 Ekm 2017, 07:17

askerligimi kibris ta gönyelide yaptim türkleri sevmezler ayrica adaya yerlestirilen kürt yoktur adana ve mersinden yerlestirilmis olanlar savas sonrasinda yerlestirilmis türkmen yörüklerdir

Misafir ea5

11 ay önce - Prş 26 Ekm 2017, 01:52

KKTC her yönüyle Türkiye'ye muhtaç. Zaten onları bizden başka devlet olarak tanıyan da yok. Bizim onları ayrı bir devlet gibi göstermemiz zaten hatanın en büyüğü. Plakaya 82 Lefkoşe 83 Girne yazacaksın olay bitecek. Yok öyle yağma adanın içme suyunu bile biz karşılıyoruz.

Misafir 25d

7 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 19:41

Bence kıbrıs harekatında ingiliz gibi üs alıp bırakacaktık ne yaparsa ne halleri varsa görsün kıbrıs tatile gittim resmen istenmeyen kişi yapiyorlar türkleri alman ingiliz onlara karşı çok saygılılar üzüldüm bu duruma

Misafir 270

4 ay önce - Çrş 02 May 2018, 17:39

Firat kalkani ve zeytin dali harekatindan sonra K.K.T.C harekati gec kalmadan gelmeli. Ve oradaki usteki silahlar komple yenilenmeli Atak ve silahli iha usleri olusrulmali.

Misafir c3f

1 gün önce - Pzr 23 Eyl 2018, 09:18

Malesef buyuk tc den getirilip adaya yerlesdirilen kardeslerimiz.. Vasifli insanlardan olusmuyordu 74 de... Birde buna 2004 de insaat patlamasi. Ve kumarhane kerhane patlamasi nedeni ile calismaya gelen asiri vasifsizlar da eklenince... Zaaten .. Cogu is ogrenen ve yukunu alan.. Tc li kardeslerimiz de kazanclarini tc ye yaptilar ve cogu geri dondu... Mahkemelerdeki suc oranlarina baktigimizda... %70 oranindaki suc isleyenlerin.. Tc kokenli oldugunu goreceksiniz.. K. Turklerin.. Buyuk ataturkun buyuk tc si ve temiz vatandaslari ile kardeslikleri tartisilamaz

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET