Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4

BURSA' DA YAZIN DENİZİ Mİ, DAĞ MI TERCİH EDERSİNİZ.
UYYY Bayılırım denize, ne yapacasun dağda. 13.7%  13.7%  [17]
Uludağ varken ne işim var denizde 34.7%  34.7%  [43]
Denizi de severim, dağıda fark etmez 43.5%  43.5%  [54]
İkisinide boş ver Bursa bana yeter. 8.1%  8.1%  [10]
Toplam Oy : 124

AĞAOĞLU

10 yıl önce - Pzr 06 Nis 2008, 19:49

Bende burada dağı tercih edenlerden olacağım.
hem sadece Bursada değil Türkiyenin herhangi bir yöresine gideceğim zaman, tercihim genellikle Dağdan yana olur. nadiren denizi seçenlerdenim.
Çünki dağlarda insan bütün dertlerini unutup yalnızca oradaki ortamla ve dağla mücadeleyle alakadar oldukları için çokk dinlendirici oluyor dağlar.
M. Ali.

Efe Kahraman

9 yıl önce - Cmt 14 Mar 2009, 15:59

Bu konuda çok şanslıyız Biz Bursalılar..Sabah dağa çıkıp öğleden sonra denize gidebiliyoruz yani ikisinide tercih ediyorum Hem Deniz Hem Dağ önemli ama tabiki Uludağ'da yürüyüş yapıp yeşili görmek çok daha güzel diyebilirim

oya şahin

7 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 17:31

Genel olarak herkes yaz aylarında hem sıcaklardan yakınırlar , hemde sahil de soluğu alırlar. Bana göre deniz dense dağ daha güzel bence. Hem dinlenme açısından , hemde temiz havasından dolayı tercih edilebilecek şıklar arasında mutlaka yer almalı ...

SERDAR OZAN
7 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 17:44

Alıntı:
Bu konuda çok şanslıyız Biz Bursalılar..Sabah dağa çıkıp öğleden sonra denize gidebiliyoruz yani ikisinide tercih ediyorum

Yanlız önce deniz kenarına gidip hemen ardında dağa çıkmak yani 0 rakımdan 1500-2000 li rakıma yükselmek bünyeyi biraz sarsabiliyor.

Seneler önce bir keresinde ailecek bunu denemiştik. Önce Mudanya'ya gittik deniz havası almaya. Hemen ardından Sarıyayla'ya çıkıp piknik yaptık ama işimiz bitip de Bursa'ya geri indiğimizde kendimi resmen sarhoş gibi hissetmiştim. Bilhassa benim gibi tansiyon hastaları için pek de akılcı bir davranış olmuyor aynı gün içinde deniz ve dağ havasını almak.

Tercihe gelince ben iflah olmaz bir deniz kenarcıyım. Uludağ'ı da severim ama tercih sıram öncelikle deniz kenarı olur her zaman.

yilmazz16
7 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 17:44

denizde dağda Bursa'nın bir parçası vazgeçilmezi ayrım yapamıycam

SerdarKanmaz

7 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 17:56

Dağa her mevsim çıkılır. Yaz aylarında bir başka, kış aylarında bir başka güzeldir dağ havası. Ama denize her mevsim giremezsiniz. Özellikle Bursa sahillerinde sezon geç açılır, erken kapanır. O nedenle yaz aylarında dağa çıkmak bana mantıksız geliyor. Yaz aylarında denize girerim, Nisan-Mayıs / Ekim-Kasım aylarında da dağa çıkarım

Kasım ayının ortasında Mudanya'da denize giremeyeceğimize göre dağa çıkmak daha mantıklı

Misafir 4ff

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 10:17

bursa nasıl bir yer ben bilmiyorum hiç gitmedim daha önce konum atında geleyim

Misafir 442

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 23:24

Sen önce bi Türkiye nerde onu öğren,sonra Bursayı zaten öğrenirsin !!!

Cüneyt5316

9 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 16:14

Espiri mi yaptı bu ukala şimdi😂 insan kurduğu cümleler ile zekasını belli ediyordu da bu kadar da belli edemezdi.

egebabacan
4 ay önce - Çrş 08 Ağu 2018, 05:42

Sıcaktan zarar gelmez, denizi seçerim.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet