Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
tarzanlar
10 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 21:25

Bir süredir Zafer mahallesinde devam eden özel bir inşaat firması tarafından yürütülen Kapalı otopark ve pazaryeri inşaatı çalışmaları bilgi veren İnşaat şantiye şefi Arif Kolon “ Kapalı otoparka girilecek olan yerde Cuma günü 600 m3 toprak hafriyatı alınıp daha sonra yapılacak ölçümlere göre istinat duvarı yapılıp yapılmayacağına bakacağız''dedi.


Misafir 3c8

8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 17:44

28 nisanda bahçeli manisaya geliyormuş toplu açılış ve temel atma için demek bu pazaryerinin açılışını da o zaman yapacaklar anlaşılan

tarzanlar
8 ay önce - Prş 29 Mar 2018, 17:53


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)tarzanlar
8 ay önce - Sal 03 Nis 2018, 18:10


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


tarzanlar
8 ay önce - Pts 16 Nis 2018, 23:39

Bu proje 2014 yılında da partililerce seçim vaadi olarak ortaya atılmıştı.
Dönemin Salihli Belediye Başkanı ve CHP Salihli Belediye Başkan Adayı Mustafa Uğur Okay'ın hazırladığı projenin krokisi

Dönemin AK Parti Salihli Belediye Başkan Adayı Hüsnü Tuğrul'un da seçim bildirgesinde yer almıştı.İşte AK Parti adayı Tuğrul'un pazaryeri projesi

Bakın dönemin MHP adayı Zeki Kayda pazaryeri projesini nasıl vaat etmişti ve nasıl hayata geçirdi


(+)(+)tarzanlar
7 ay önce - Çrş 16 May 2018, 13:47

Salihli'nin Modern Projesinde Geri Sayım Başladı
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Salihli ilçesinde Eski Kamyon Garajı üzerinde başlatılan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinde geri sayım başladı. 700 tezgahlı modern pazaryeri, 500 araçlık kapalı otoparkı, 40 bedesten dükkanı, mescid, bebek bakım odası, kafeterya gibi sosyal yaşam alanlarının yer aldığı projede son rötuşlar yapılıyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Salihli halkının yıllardır hayalini kurduğu 3 önemli projede sona yaklaşmanın heyecanını yaşıyor. Salihli ilçesinde Eski Kamyon Garajı üzerinde 19 bin metrekarelik alanda pazaryeri, otopark ve bedesten çarşısı can buluyor. Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinin entegrasyonu ile vatandaşların aynı alan üzerinde birden çok işini görebileceği, pazarcıların modern tezgahları ile halka ürünlerini sunabileceği, araç park yeri sorununun kalmayacağı, dükkanları ile yaşayan bir mekan daha Salihli ile buluşmaya gün sayıyor.
Projelerimizi Bir Bir Tamamlıyoruz
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Salihli’de Köprülü Kavşak Projesi, Prestij Caddeleri, MABEM ve Koordinasyon Binası, Masal Ormanı Parkı, yağmur suyu hattı gibi önemli projeleri yürüttüğünü belirten Başkan Cengiz Ergün, “Devam eden projelerimizde artık bir bir sona yaklaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Salihli Modern Pazaryeri, Kapalı Otopark ve Bedesten Çarşısı projesi de bu projelerden biri. İnşallah, tamamlanıp hizmete açıldığında, ne kadar faydalı bir eser olduğunu bir kez daha göreceğiz. Halkımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)
tarzanlar
7 ay önce - Cum 18 May 2018, 14:31

BAŞKAN KAYDA, “DEV PROJEDE SON DÜZENLEMELER YAPILIYOR”
Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Salihli Belediyesi işbirliği ile Salihli’ye kazandırılacak olan Modern Pazaryeri, Yeraltı Otoparkı ve Bedesten Çarşısı projesinin açılış öncesi son çalışmalarını inceledi. 500 araçlık kapalı otoparkı, modern pazaryeri, 40 bedesten dükkânı ve sosyal yaşam alanlarının yer aldığı projede sona yaklaşıldığı söyleyen Başkan Kayda, “Pazaryerimizdeki proje değişikliğinden dolayı tamamlanma süresi biraz uzatıldı. Hedefimiz Ramazan Bayramı’ndan sonra kullanıma açmak. Türkiye’de çok ender görülebilecek bir pazaryeri oldu. Yeraltına yapılan kapalı otoparkı aydınlatmasıyla birlikte tamamen bitti. 40 tane dükkânı barındıran bedesten çarşımız da tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ile birlikte el ele söz verdiğimiz projelerin tamamını gerçekleştirdik, hepsi bitme noktasına geldi. Heyecanla açılış gününü bekliyoruz. Salihli’mize hayırlı olsun” dedi.

(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


(+)


tarzanlar
7 ay önce - Pts 21 May 2018, 18:07


(+)


(+)


(+)


(+)


Misafir f97

2 ay önce - Prş 18 Ekm 2018, 15:42

Yeni pazar yerindeki pazarcıların ve müşterilerin yollarının daha dar olduğunun farkındaki acaba belediyemizsayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET