Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya ulaşımından haberler
« önceki   123 ... 111213

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 13
furkansiner

10 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 22:38

Nevzat Adapazarı hattı için mi ilçe merkezi için mi bu otobüsler ben hiç denk gelmedim.

Nevzats54
10 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 09:12

Adapazarı hattında Furkan abi.

Nevzats54
6 ay önce - Cmt 16 Hzr 2018, 18:05
Karaman-Camili-Korucuk-İzmit Yeni Otobüs Hattı

TAM GÜZERGAH: YENİKENT DEVLET HASTANESİ-KARAMAN-CAMİLİ-KORUCUK-ALANDÜZÜ-BEŞEVLER-AKMEŞE-İZMİT-İZMİT OTOGAR Bu güzergahta yaşayanlara hayırlı olsun benim mahalledende geçiyor

Gokhan E

5 ay önce - Çrş 04 Tem 2018, 19:17
ŞEHRE YENİ DURAKLAR GELİYOR

(+)

(+)

(+)

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı şehir estetiğine katkı sunacak yeni duraklar için ihaleye çıkacak.
Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Pistil, 300 adet yeni durak çalışması için 9 Temmuz Pazartesi günü 10.00’da ihalenin gerçekleştirileceğini belirterek, şehre konfor ve estetik katacak yeni durakların hayırlı olmasını temenni etti. Fatih Pistil, “Şehrimize kazandıracağımız modern durakların tasarımında; şehrin dokusunu zenginleştirmesine, kullanım kolaylığı sağlamasına, göz estetiğine uygun ve şehrin modern yapısını geliştirmesine dikkat ettik. İhale hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah 9 Temmuz Pazartesi günü gerçekleştireceğimiz ihalenin ardından caddelerimizi yeni duraklarla buluşturacağız” dedi.

ridvan54

5 ay önce - Çrş 04 Tem 2018, 19:21

Boş İşler Büyükşehir Belediyesi..

Gokhan E

5 ay önce - Çrş 04 Tem 2018, 19:26

Durakların modernleşmesi gerekliydi bence. Biz boş işler diyoruz çünkü ulaşımda yetersiz geri kalındığını biliyoruz. Yerel seçimlerede az kaldı biraz daha sabır.

Misafir 7ee

5 ay önce - Cum 06 Tem 2018, 19:01

o durakların camlarını da kıracak barzolar hazırda beklediği için gerçekten boş yatırım. modernleşmek bizim neyimize. eğitim olmadan cacık olmaz.

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara