Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
Misafir 01f

7 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 18:29

70 Lİ 80 Lİ. YILLARIN DA. MERSİN NİN EXSTIRA 4 FİRMASI VARDI VARDI MERSİN SEYAHAT .MERSİN İTİMAT .MERSİN EXPRES VE ARAN MERSİN . VARDI . KEZA. BU YILLAR DA ARADA. MERSİN ARA SIRA HERHEN BAZEN SEZONLUK FİRMALARI . OLURDU AMA 90 DA. MERSİN . KÖKSALLAR KURULDU ARDINDA EL DEGİŞTİR Dİ KURUL DU MERSİN VİLLA . VE MERSİN KOÇ 3 YIL SONRA İFLAS OLDU DEDİGİM DE GİBİ
MERSİN İLK FİRMALARIN BİR AGIRLİGİ VE FARDI BE ŞİMDİKİ MERSİN FİRMALARI SANAL GİBİ YOK MERSİN TRAVEL YOK MERSİN NUR . SANKİ YAZ BOZ TAHTASI GİBİ

faith388
7 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 22:22

Eskiden otobüs şehirlerarası seyahatlerde en fazla rağbet gören toplu taşıma aracıydı. Ne zaman uçak bilet fiyatları düştü , eski havası kalmadı. Çok uygun fiyatlara uçak bileti almak mümkün oluyor. Akaryakıt fiyatlarının sürekli artması , otobüs firmalarının fiyatları arttıramaması sonucu sürekli karlılığın azalması.Bazen otobüslerin yeterli doluluğu yakalayamaması çoğu firmanın batmasına neden olmuştur. Tabi daha bir sürü neden sıralanır...

bakioguz
6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 17:14

Alıntı:
Mersin Travel firmasına kayıtlı 33 EIF 01-02-07-09 plakalı araçlar Lider Adana'ya transfer olmuştur.

33 EIF 08 ve 10 plakalı araçlar da Lider Adana yazısı ile görülmüştür.

Misafir b32

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 15:04

Kütahya da öğrenci iken yıllarca köksallar ı kullanmak zorunda kaldım. Kontur ve köksallar sabitti. Arada özkaymak yeni adana sefer koyduklarıda oldu. Tabi kontur dan bilet alamayınca mecbur köksallar ile seyahat ederdim. Mu karaman konya afyon kütahya idi güzergah. Burada bazı arkadaşlar köksallar a lüks firma diyince şaşırdım doğrusu. Bir keresinde karaman mut arası otobüs arıza yaptı. 3 4 saat soğukta yol kenarında bekledik. sonra bir otobüs geldi mut dinlenme tesisine bıraktı bizi. Orad da 2 3 saat bekledik. başka bir otobüs mersine bıraktı. O tesiste firma yolcuların gönlünü almak için bir çorba ısmarlayabilirdi. Çoğunlukta öğrenci idik. ama çorbayı geçtim özür bile dilemediler. Host lar mersinin nerde kırosu hanzoau var onlar olurdu. yani kimse bana köksallar ı övmesin. ciğerlerini bilirim ben onların. Arabanın arıza yaptığı yıl 2009 veya 2010 olmalı...

Misafir f40

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 15:28

3 senedir Mut yolundan Konya'ya gidip geliyorum hiçbir Mersin firması o yolu kullanmıyor. Ek olarak 2-3 ay önce Köksallar ile Balıkesir - Mersin yolculuğu yaptım, araçta 1 erkek muavin, 1 kadın hostes vardı ve sürekli olarak yolcularla ilgilendiler, otobüs 2+1 ve gayet rahattı, çok otobüs yolculuğu yapan biri olarak Köksallar'ı çok beğenmiştim.

Sana sanırım binde bir denecek bir olay denk gelmiş.

Sami Güleç
6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 15:46

Alıntı:
3 senedir Mut yolundan Konya'ya gidip geliyorum hiçbir Mersin firması o yolu kullanmıyor. Ek olarak 2-3 ay önce Köksallar ile Balıkesir - Mersin yolculuğu yaptım, araçta 1 erkek muavin, 1 kadın hostes vardı ve sürekli olarak yolcularla ilgilendiler, otobüs 2+1 ve gayet rahattı, çok otobüs yolculuğu yapan biri olarak Köksallar'ı çok beğenmiştim. 

Çok kötü yol uçurumlar,virajlar var.Dua ederek gidiyordum.O yoldan giderek riske girilmez

Misafir 77c

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 19:49

Ya arkadaş 4 sene mut karaman konya kütahya güzergahını kullandım köksallar ile. Keşke pozantı üzeri kütahya ya aktarmasız giden olsaydı da o firmayı tercih etsetdim. yok hiç bir mersin firması kulanmazmış !!!. size tarih veriyorum 2008 2012 arası köksallar nereyi kullanmış gidin sorun önce sonra yorum yazın. 4 sene kullandım diyorum. ne hanzoluklar görmedim ki: bavulumun tekerini de kırdılar virajlı dar mut yollarında midemizi de alt üst ettiler. Bir keresinde kütahyadan mersine dönüyorum bagaja yük almışlar. bizim bavulları koridora doldurdu bu köksallar. mola yerlerinde o kadar bavulun üstüne basa basa indim.
yazdığım şeylerin aksini iddia eden zat git sor köksallara 2008 2012 arası hangi yoldan gidiyordunuz diye.

önery

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 19:55

Keşke o bavulları koridora koyduklarında polise şikayet etseydiniz. Bazı şeyler idari birimlere şikayet etmeden düzeltilmiyor.

Misafir 77c

6 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 20:00

emin olun ki ettim. ama ne durduran olmuştu arabayı ne soran. adamlar o güzergahta tekeldi. özellikle vize final bitişlerinde 1 ay önceden bilet almak gerekiyordu.

önery

5 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 20:34

Güzergahta tekel olması farketmez. Illerde polis kontrollerinde değişiyor. Yani Mersin, karaman, konya polislerinden hiçç biri durdurmadı mı? Yoksa siz sadece bir ilin polisine mı şikayet ettiniz?

sayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 9101112   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET