Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 601
01halil
6 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 23:11

Büyük ihtimalle sayın hocam,ben boynuyogundanim misal toprak çok verimli ama au olmayınca bir işe yaramıyor sizin dediğiniz gibi olabilir bir ihtimal çünkü yoksa o bölge önemli birisinin tapulu malı değil ki rant için seçilmiş olsun garip gariban köylünün toprağı sonuçta sizin önermeniz kuvvetle muhtemeldir.

Murat Ds
6 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 23:51

Alıntı:
Yönetmeliğe göre otoparksız izin verilmiyor diye biliyorum yeni binalarda. Üstelik kat sayısı ne kadar fazlaysa bahçe ve otopark orantılı olarak daha büyük olmak zorunda.

Emir bey yeni yönetmelikte var.

Misafir 1c5

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 10:28

Stadyum konusu tamamen dağıldı, arsa bina mevzusunu kapatıp asıl konuya dönelim.

Misafir 901

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 16:13

Adana merkez reşatbey mahallesi ile yeni stadyum arası 10 km. Uzak diyenleri anlamıyorum. Hem çevre yolları mevcut, hem otoban var. hem de yeni bulvar yapılıyor. Nasıl uzak oluyor?

Misafir 071

6 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 17:01

Yapıldığı yere bakarsan uzak mı yakın mı anlarsın, merkezi mi şimdi orası?

Misafir 214

6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 11:47

Bu stad değil Mayıs ayında Eylül'de bile açılamaz. Burada duruyor mesajım. Bir defa yapılan tüm stadlarda olduğu çimden dolayı iki ay ekstra erteleme olur kesin.

Resul GUL
6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 11:52

Ben de şunu anlamıyorum Stad erken açılsa ne olacak Yeterki kaliteli sorunsuz bir stad olsun.

Çevresi ve Ulaşım olanakları biraz daha gelişsin Takımlarımızın durumu da ortada.. bu halde oraya seyirci çekmek de sıkıntılı olacak..

Benim tek endişem Burayı bu kadar geçiktiriyorlar Sonrasında kalitesiz sorunlu bir Stadı kucağımızda görmemiz.. Umarım böyle bir şey olmaz..

Nadir Yılmaz

6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:38

Fotoğraflar günceldir.

Murat Ds
6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:58

Nadir bey fotoları büyük boyda yükleyebilirmisiniz?

Resul GUL
6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 12:59

Stad çevresinde yoğunluk bayağı artmış Belki çekim açısındandır Geçen gittiğim ile şimdi ki arasında bayağı fark var gibi..

sayfa 601
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET