Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yalova Belediyesi Otobüsleri
« önceki   123 ... 161718

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 18
burc ugur
1 yıl önce - Prş 10 Ağu 2017, 21:15

Aslında twitter'dan Yalovalı arkadaşlar Vefa Salman'a twit atsak sonuç alabilir miyiz bilmiyorum ama denemekte yarar var. Bence de otobüs olması şart ancak son model belediye otobüslerinden olmalı. Aynı İstanbul'da ki gibi.

cihan mercan

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 17:57

Burcu hanım ben Yalova belediyesi yetkilisi olan biriyle görüştüm bu konuyu bana dediği Yalova belediyesi bilmem kaç sene önce bu hatların hepsini minibüs culere satmış o yüzden birşey yapamiyorlar mış .

cihan mercan

9 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 18:00

cihan mercan

8 ay önce - Çrş 17 Oca 2018, 22:00

Keşke Yalova belediyesi bu araçlardan alsa ve toplu taşımaya girip bizi minibüs cezasından kurtararsa

(+)

KeremÖ
8 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 00:26

Merhaba Yalova'ya bir kaç günlüğüne geleceğim ve Yalova'da şehir içi çok gidip gelecek gibi gözüküyorum şimdi bir ricam var iyi bilen bir arkadaş harita gösterimli(mümkünse yakın ölçekli ve net) olarak belediye otobüsleri ve minibüslerin güzergahlarını hazırlayabilirmi?(Hepsini bilmeyen arkadaşlar hiç değilse Emirbayırı yani Kazım Karabekir Mahallesi,Kadıköy Beldesi,Mezarlık yani Bağlarbaşı ve Bayraktepe bölgesine giden araçları ve güzergahlarını paylaşırsa memnun olurum) Hazırlayan arkadaşa şimdiden teşekkürler,hayırlı geceler.

cihan mercan

7 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 10:45

Kerem.ö öncelikle kusura bakma iş yoğunluğundan yeni gördüm

1- Kadıköy beldesine Yalova merkezden Kadıköy belediye otobüsü var ayrıca minibüsler var hatlarla ayrılmış vaziyette

2- mezarlıklara yani Yalova'da 2 mezarlık var ve her ikisine de minibüs gider
A- ilk mezarlığa minibüsün üzerinde mezarlık yazar ve otogar minibüsü ama Bursa yolundan giden mezarlık önünden geçer Yalova Belediyesi'nin aracı çalışmaz çünkü yok
Ben ikinci mezarlık yani ortada pasakent minibüsleri gider
3-emirbayirina hem Kadıköy minibüsleri Kadıköy belediyesi ayrıca Yalova şehiriçi minibüsleri yani Mi plakalı araçlar gider

Misafir af8

3 hafta önce - Pzr 02 Eyl 2018, 19:05

Selam arkadaşlar yalova üni merkez kampüsten kyk termal yurduna nasıl gidebilirim

sayfa 18
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 161718
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara