Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dubai'li firma Armada Holding Elazığ'a yatırım yapıyor
« önceki   123 ... 666768 ... 727374   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 67
truva elazığ

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 14:08

Buradan üniversite artık sorun çıkarmıyor araziyi vermeyi kabul etmiş sonucunu çıkarabilir miyiz?

emre aegean

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 14:11

Artık karar Üniversite"de onu çıkaracağız ama Sayın Rektörümüzün Ankara"daki toplantıya katılması umarım olumlu bir haber çıkacağına işarettir...

Tolga Dt
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 14:30

Üniversite yönetimi yatırım konusunda taahhüt istemişti bu yerinde ve doğru bir yaklaşım.
Adamlar sadece yatırım değil istihdam taahhüdü de vermişler yani beklentinin çok üzerinde bir teklif bu.
Daha önce dedik burası 8 bin dönüm bir arazi 2-3 bin yatırıma verildiğinde şehir kazanacak bölge kazanacak Ülke kazanacak.

truva elazığ

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 14:37

Geçen önünden geçerken babam gösterdi araziyi tarladan başka bir şey görmedim. Ne yapacaklar o kadar boş araziyi vermeleri en iyisi.

Misafir 95a

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 15:04

Dubaili firmayı Elazığ'a yatırım için ikna edenler reklamcılık ve pazarlama dehası olmalılar kesinlikle, başka açıklaması yok.. Tebrikler... Bodrum'u herkes pazarlar, iş Elazığ, Bingöl, Tunceli gibi şehirlerde bunu yapabilmekte. Tam bir başarı öyküsü...

hakan023
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 15:32

Elazığın reklama ihtiyacı yok. Allah vergisi hertarafı su 3 tarafı suyla çevrili yarım ada. Huzur adası. Doğuyla batıyı kuzeyle güneyi bağlayan bi kavşak noktası. Sosyo ekonomik parametrelerde ülkede ön sıralarda. Son 20-30 senedir bi durgunluk vardı sadece inşallah o ölü toprağı da atıldı üzerimizden.

berk demir
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 15:41

Böyle bir yatırıma karşı çıkmak akıl alır şey değil. Bu Elazığı uluslararası ölçeğe çıkaracak bir yatırımdır. Bu adamlar zaten şehrimizde varolan birşeyden yararlanmak için yatırım yapmıyorlar. Bilakis kuracakları milyar dolarlık tesislerle kendi potansiyellerini marka değerlerini kullanarak onbinlerce uluslararası öğrenci, öğretim üyesi, hastayı Elazığa çekecekler. Bu Elazığın ekonomisine inanılmaz bir girdi sağlayacak ve şehri uluslararası bir merkez haline getirecektir. Arazinin tahsisine onay verilmezse Elazığ bu tarihi fırsatı kaçıracaktır. Bu rektörün veya YÖK ün inisiyatifine bırakılmamalıdır. Cumhurbaşkanı düzeyinde konu takip edilmeli ve sonuç alınmalıdır. şehire hiçbir katkısı olmayan binlerce dönüm arazi yıllardır üniversite elinde durmuştur. Şimdi bu atıl yeri en mükemmel şekilde değerlendirme fırsatı için Üniversitenin yapması gereken şey şudur. Ben bana tahsis edilen arazinin verilmesine muvafakat ediyorum ancak Aynı büyüklükte uygun bir yerden hazine arazisinin bize tahsis edilmesini talep ediyoruz. Hazine arazisi çok, üniversiteye yeni bir yer tahsis edilebilir. Bu durumda üniversitenin kaybı olmaz. Ama eğer bu fırsat bürokratların onay vermemesi yüzünden kaçırılırsa bunun telafisi olmaz. Bu sürecin bir an önce olumlu şekilde sonuçlanmasını canı gönülden arzu ediyorum ancak diğer yandan şehrin kaderini etkileyecek bu yatırımla ilgili işgüzar bürokratların buna engel olacağı tedirginliğini yaşıyorum.

23 mehmet
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:05

Bu İş Yatırım Kararı Alındıktan sonraki iki ay Bana Göre birokratik süreçti dubaili gakkolar dilekçeyi içeri vermişler.Artık Top Bizde Memleketimize Hayırlı Olsun Elazığımızı güzeller güzeli şehrimizi çevre illere makas attıracak Kalkındıracak bir proje

Alperen 2323
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:19

Hadi inşallah bizim siyasi ve bürokratik Palu lobisi engellemezse olacak inşallah güzel haber

Misafir 8cd

1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:03

umarım pürüz çıkmaz.gerçektende Elazığ tarihinin en büyük dönüm noktalrından birinde.özel ve kamu sektörlerinde rekor bi yatırım olur bu hatta belkide doğu güneydoğuda emsali görülmemiş bir miktarda yatırmdan bahsediliyor 4 katrilyon bu dilekolay.biseferde hemde.

sayfa 67
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 666768 ... 727374   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET