Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 651
cCcenk38
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:53

Kayserispor’da en pahali bilet 30 tl, oda vip ve yedek kulubelerin arkasi

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:55

Aynen ilker yönetim stada taraftar gelsin istiyorsa en pahalı bilet 25 tl olmalı stadın boş olmasının en büyük nedeni biletler pahalı kardeşim seneye bilet politikası asla alt kat üst ayrı bilet fiyatı olmamalı maraton atıyorum 15 oldu mu alt katta üst katta aynı olmalı ve alta üste iniş çıkış serbest olmalı

Diğer şehirlerdeki bilet politikası alt kat üst kat geçiş serbestliği var mı acaba merak ettim

Cenk

Kayserideki bilet politikasını söyledi süper ligde oynayan iyi takım için bu fiyatlar bedava

Bize kayserideki gibi yöneticiler gelmedi bir türlü gelen kulübün borcunu taraftara çok pahalı bilet satışıyla olur zannediyor sanki sakaryada en dandik işte çalışan adam 5 bin tl alıyor

cCcenk38
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:59

Kayseri’de;

Kale arkalari alt-ust 10 tl
Maraton alt-ust 20 tl
Protokol/numarali alt-ust 30 tl

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:01

Peki cenk sizin stadda alt kat üst kat fiyatı aynı bu çok güzel peki alt kattan bilet alan üst kata üst kattan bilet alan canı isterse o tribüne inip çıkabiliyor mu

cCcenk38
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:04

Yok o olmuyor abi galiba.. passolig sistemi izin vermiyor diye dusunuyorum, ama emin degilim

Cunku alt katta farkli turnikeler var, ustte de. Sistem izin verir mi bilmiyorum..

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:06

Haklısın cenk süper ligdr pasolig olayı var inip çıkma olmaz

Misafir 2c5

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 02:41

orhan gibi isyeri sahibi bile bilet fiyatlarini pahali buluyorsa calisan asgari ücretli hayli hayli pahali bulur

furkansiner

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 11:21

Kayseri süper ligde yayın geliri var bir sürü sponsoru var bizim gelir kaynağımız nedir onu söyleyin o zaman. ayda iki kere maça gidiyoruz o işte.

Orhan kahraman5454

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 11:53

Yöneticinin cebinde parası yoksa yapmasın kulüp başkanlığı furkan adamın cebinde para yok diye taraftarı mı düdüklemesi lazım

Ona bakarsan kayserinin takım değeri de bize göre en az 40 50 trilyon onların yönetimi diyor mu biz çok pahalı takım kurduk taraftarı düdükleyelim diyemez mi istese der peki neden demiyor

Sakaryasporun başına hep cebinde 5 kuruş parası olmayan kişiler geliyor büyükşehir başkanı olmasa ne olur bu takım biliyormusun

Büyükşehir yardım edecek eyvAllah ta kusura bakma da senin de cebinde para olacak yani

ridvan54

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 12:45

Orhan Abi senin paran olsa harcar mısın Sakaryaspor'a Geçmiş yönetimler borca sokmuş gitmiş babasının çiftliği gibi kullanmış gelen adam bütün borcu sıfırlasın üstüne para harcasın, kim yapar bunu ?
Bu kulübun tüm borcunu ödeyecek olan ve yatırım yapacak olan adam kulübü satın alır o da kimsenin işine gelmez.Yoksa kimse cebinden o kadar para harcamaz.

sayfa 651
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET