Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 222
Misafir 09b

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:23

Antalya’da yasiyorum. Dayre fiyatlari 300-600 milyar arasinda degisiyor. Oyle ucuza ev kaldi mi ki? Evet cok eski apartmanlar biraz daha belki hesapli

Misafir a03

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:37

Misafir 906 malesef anlamıyorlar hiçbiri milli değil hiçbiri şehrini seven insan değil dertleri kimi duduklerim de para götürürüm bunla yatıp kalkıyorlar duduklenmek istemeyen insanda başka şehirlerden daire alınca kötü diyorlar neden kötü olalım neden paramızı değerinin üstüne Daire alıp sizin gibi zihniyetinin cebini dolduralım 4 farklı şehirden Daire aldım aldığım dairelerin kira çarpanı en yüksek olan 205 ay Sivasta Dairelere yatırsam paramı kira çarpanları 300 400 ay kimi kandirdiginizi sanıyorsunuz benim içim rahat piyasa kendine gelene kadar başka şehirlerden almaya devam ederim ne derlerse desinler umrumda değil

Misafir 467

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:45

Misafir09b sen antalya da yaşadığını sanıyorsun sanırım 300 600 daire antalya da zaten biliyordum ama fiyatları tekrar girdim baktım sahibinden antalya ev fiyatlarına antalyada ortalama daire fiyatı 200 lira daha ucuzu pahalısı var elbet ama 200 verirsen çok güzel daire alırsın alacağın zaman al gel para sen bulamaz isen 3 artı 1 sıfır daire alayim ful yapılı

Misafir a03

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:29

Malatya yi gidip gezdiyseniz bilirsiniz şehir düzenli ve doğasına sahip çıkıyor.Yazin orada memur arkadaşıma ziyarete gittim 4 artı 1 220 metrekare çevresi hep park bahçe sitenin havuzu güvenliği herşeyi dolu bir site marketler eczane herşey ayağının altında evin malzeme kalitesi bizim Iskar dan turanoglundan daha kaliteli geldi bana arkadaş evi yeni almış hemde 250 bin tl ye dedim böyle daireyi sivasta almaya kalk 500 bin isterler.bizim burda dandik kılavuzda site diye 350 400 bine ev satmaya çalışıyor kendini akıllı sananlar Malatyanin müteahiti de yüzde 30 arsa payıyla daire yapıyor bizim kılavuzdaki uyanık da yüzde 30 arsa payıyla daire yapıyor şimdi sen kalkıp bizim muteahite senin şu dairenin metrekare fiyatı 1bin tl üstü değil kimi yiyorsun diyorsun adam triplere giriyor yani insanlarda aptal değil Sivaslı ne çekiyorsa kendi insanından çekiyor bu Malatya ve Kayserinin işadamlarını Sivasa getirmek lazım demekki öyle bir site 250 ye bile kar bırakıyor sen daha küçük o standartda olmayan site yapip nasıl 400 istiyorsun ey çakal ağzından birde Allah kelamı eksik olmuyor bu mu Allah inancın bu mu Sivas sevgin uyanik olmak lazım düşmeyin şuan piyasa Sivasin aşırı uçuk elinizin altında internet kıyaslayın bakın bir şehire bakın bir fiyata bakın anlarsınız zaten

Misafir 467

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:41

Misafira3 güzel örnek vermişsin ben defalarca yazdım buraya sivasta fiyatlar çok pahalı müteahit tayfası acımasız diye şu an yine normale gelmeye başladı fiyatlar ama en azından bir yüzde 20-30 u daha var geriye gidecek çünkü ev alanların yarısı kiraya vermek için alıyor evi olan insanlar zaten sivasta parası olan bir kaç kişi bir araya gelip iş kurup istihdam yaratmaya çalışmaz hemen daire al kiraya ver ama artık bitti şehrin en merkezi yerlerinde bir senedir kiracı bulamayan boş ev dolu şahsen ben 3 sene önce oturduğum evde hiç zam yapmadım ev sahibide istemiyor bir defa isteyecek oldu zam çıkarım deyince tamam dedi müteahhitler son 4 senede o kadar tatlı paralar kazandılarki o günlerin gelmesi mümkün değil tabi bu arada uçuk ev fiyatları sivasta herkesi müteahhit etti binlerce ev var satılmayı bekleyen ama alıcı yok zaten gereği yok uçuk fiyata ev almanın seneye 500-600 gibi normal dairelere 800 lira gibide en lüks dairelerde oturmak mümkün olacak kiracılar için artık bu devirde kiracı olmak iyi ev sahiplerinin sömürü düzeni bitti sivasta belki seneye yakıt parasına kiracı arayacaklar olmaz demeyin zamanında bazı şehirlerde oldu bu sende satılmayi bekleyen 20 bin ev olacak sivasta ama alıcı olmayacak tabi

Burç

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:44

Keşke bu misafirlere ilkokulda öğretmenleri virgül kullanmayı veya en azından nokta kullanmayı öğretebilseydi, ne demeye çalıştıkları anlaşılırdı belki.

talha58
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:48

Burç, aslında bu konu misafirler nedeniyle çok fazla başlıktan uzaklaştı. Başlıkla ilgili konuşamıyoruz. Halbuki emlak ve imar konularında farklı başlıklar vardı diye hatırlıyorum. O nedenle misafir olayına bir çözüm bulursanız seviniriz.

Misafir 6f6

8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:48

ev fiyatları zaten düştü geçen bir toptan inşaat malzemesi satan arkadaşım istersen sana 120 ye ev alayım müteahhitler zorda satamıyorlar diyordu aşırı bir arz var tabi sivasın bu urzı karşılaması mümkün değil sivasın yıllık ihtiyacı 3-4 bin civarı 10 binden aşağı ev yapılmıyor

bybaskan 100
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 17:06

Bağdat Caddesinde bulunan Net City evleri ve Göksu Yalıları çok güzel görünüyor...

(+)

(+)

bybaskan 100
8 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 16:36

Turanoğlu Twins (bağdat caddesi)

(+)

(+)

sayfa 222
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET