Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
serdar72
4 yıl önce - Pzr 08 Arl 2013, 21:22

o yoldan geçerken pis pis gülen bir gökçek resmi hatıurlıyorum...

ALTTAN ISITMALI BULVARINIZ HAYIRLI OLSUN... muş... ne hayrı varmış gördü millet dün akşam.. kazalar sıra sıra...

sanki ısıtmalı olsada siz inanmayın der gibi idi...

övün babam övün.. sana övünmek çok yakışıyor...

birde övündüklerin övdüğün gibi çıksa...

farukman
4 yıl önce - Pzr 08 Arl 2013, 23:33

tabiata güvenirim, iş yapmadan seçildiği için ona güvenmem.

engin_ank
4 yıl önce - Pts 09 Arl 2013, 18:29

Belediye açıklama yapmış. Kaza olan alanda ısıtma sistemi yokmuş. Isıtma sistemi dışında kalıyormuş.

Alıntı:
-BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YETKİLİLERİ, ESENBOĞA YOLU KUZEY ANKARA KISMINDA MEYDANA GELEN KAZALARIN, ALTTAN ISITMA BULUNAN BÖLÜMÜN DIŞINDA YAŞANDIĞINI KAYDETTİLER

-FEN İŞLERİ DAİRE BAŞKANI VEDAT ÜÇPINAR,

“ESENBOĞA YOLU’NUN SADECE KUZEY ANKARA KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ ALANI İÇERİSİNDE KALAN 3,5 KİLOMETRELİK BÖLÜMÜNDE ŞERİT ISITMASI BULUNUYOR”

-“ SÜRÜCÜLERE, ESENBOĞA YOLUNDAKİ DİJİTAL EKRANLARDAN, ŞERİT ISITMALI YOLUN BAŞLADIĞI VE BİTTİĞİ NOKTALARA İLİŞKİN UYARILARDA BULUNUYORUZ”

hilmis2000
4 yıl önce - Pts 09 Arl 2013, 18:32

Ankara gündemini buldu artık... Gökçek karşıtlarına sağlam malzeme, evirip çevirip gündemde tutarlar...ama hiç biri bakmaz çankaya'ya....

Hakan_ank89
4 yıl önce - Sal 10 Arl 2013, 22:37

Bu kış mevsimini Rusya'da geçiriyorum, şu an hava -20 derece, son iki gündür yaklaşık 15 dereceye varan sıcaklık düşüşü oldu. Günde yaklaşık 10 saat kar yağıyor. Tabi yağışın şiddeti değişken, fakat yollarda genelde kar var, fakat araçların hepsinde ya kar lastiği var ya da çivili lastik kullanıyorlar.

Bu kötü duruma rağmen yolda kalan, bizdeki gibi araba ya da otobüs ittirmeye çalışan kişiler görmedim. Eski model araçlar arıza yapıp yolda kalıyorlar, onlar da hemen araçlarını kenara çekiyorlar.

Yani uzun lafın kısası bizim anlayışımız kar yağsa da tedbir almadan, hava koşulları günlük güneşlikmiş gibi istediğimiz gibi seyahat edebilmek. Ancak kış koşullarında bunun olması mümkün değil. Yazlık tip lastikler ile kışlık tip kar lastikleri arasında ciddi fark var. Youtube'da bu konuda birçok video mevcut.

Hüseyin ATAR
4 yıl önce - Sal 10 Arl 2013, 23:47

Alıntı:
Ankara gündemini buldu artık... Gökçek karşıtlarına sağlam malzeme, evirip çevirip gündemde tutarlar...ama hiç biri bakmaz çankaya'ya....

Ama gündemde kalmayı Gökçek haketti.
Su basma olayından sonra "İzmir'e balıkadam göndereyim mi ?" diye dalga geçmişti..

Şimdi alttan ısıtmalı yol çalışmayınca "kayakçı gönderelim mi ?" demek gerekiyor...

Ömer YILMAZ
4 yıl önce - Çrş 11 Arl 2013, 00:18

Açıkçası duramayan araçları görünce üzüldüm. Bir de belediye açıklama yapmış: alttan ısıtma sadece belli bir kısımda uygulanıyor diye...

Misafir 2f4

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 06:42

Hala buz tutuyormu burasi yoksa artik isitmayi aciyorlarmi buzlu gunlerde.

Misafir 21d

6 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 11:06

Bu yola alttan ısıtma hiçbir zaman yapılmadı ki.

Misafir 7e8

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:37

Çalışıyor

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet