Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 394
Misafir b99

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:12

Misafir b02 ... eğer sen bu binalardaysan nasıl bir komşularımız var diye satacağım nerdeyse... ne tuhaf ne değişik bir mahlukatsin sen ya... beğenmiyorsan satarsın...

Misafir 999

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:22

Bu millet han gibi nasıl geziyo evleri biz göremezken madem gezdin 2 foto at arkadaş

Misafir b02

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:45

Saygisizlik yapmayın.Allah durum verirse satcam.zaten.2 ay sonra benim anlattiklarimi gozlerinizle gorunce hak vereceksiniz.zamaninda burda ilk firma insanlari kandiriyorjen yine yazdim.dedim bunlarin dedikleriyle benim gorduklerim.farkli bu insaati bitiremezler bu calusmayla diye beni bir cok kisi yerin dibine soktu.bazi seyleri onceden farkedip soylemem beni mahlukat mi yapiyor.sanki benim moral bozulmuyor.napalim gercekleri saklayalim mi komsum

Misafir 8a2

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:58

tamamda resimleri nerede bizde görelim. doğru yada yanlış.

Misafir b99

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:18

Sen bu sitede daire sahibi olsaydın bunları demezdin... madem satacaksın niye bu yorumu yapıpta kotuluyorsun evleri... çokmu dürüst birisin... kimseyi kandıramazsın.. burdan ev almak isteyen çok verdiği parayı sana verebilecek çok kişi var.. Sen numaranı ve daireni yazda alalım o zaman..

Misafir 2de

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:04

Herkes hücuma geçmesin hemen... Sonuçta bir gerçek var çok çok değerli bir yeri x yaptılar... Hastahaneye benziyor mu benziyor camları cami gibi mi evet.... Daireler çok bitişik neredeyse karşıya bir şey fırlatın tutturursunuz.... Yinede alırmısın alırım.... Sonuç altın olacağına daireleri gümüş ettiler

Misafir b02

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:30

Olayi ozetleyip yorum olayini bitircem.Benim burda açıklama yapma sebebim.ortak yaşam alanimzda katsilascagimiz sorunlara birlikte uyanik davranmak suretiyle birlik beraber olmakti.Bizi aptal yerine koydular.kandirildik.simdi bazi zihniyetler var onlar kandirildiklarinin ve bu binalarin berbat oldugunun farkinda ve binalari pohpohlayip satma derdinde yani onlarda baskalarini aptal yerine koyup kaziklayacaklar.Bazi zihniyetler de var ki onlarda evleri daha da kotuleyetek insanlarin taksit odeme zorluklarina moral bozukluğu katarak evleri satin almak istiyor.yani onlarda abartılı kötüleme yapiyor.ben orda yasayacak halkim.alma satma derdim yok.ben bizi kandiranlara dik duralim artik aptal yerine konmayalim derdindeyim.ama şunu cok iyi biliyorum toplu olarak bir şey yapmayacagimiz ortada ben haklarimi kisisel olarak hukuki yollardan tokiden her türlü alıcam.ben tokiye hesap sorucam benim muhatabim o o da sirkete sirket ustaya gerisi Allah kerim

Misafir 8a2

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:31

komşum yorum yapıyorsun daireler işcilik kötü sonradanda birlik beraberlikden bahsediyorsun tm güzelde yorumuna cevap arıyoruz ona cevap verirmisin.tekrar soruyoruz hangi blokları gezdiniz kötü işcilik dediğiniz yerlerin resimleri nerede. sizin iyi niyetle yorum yaptığınıza ben inanmıyorum. çünki önce evlerin işciliği kütü dediniz . sonraki yorumlarınızda bazıları evleri güzel gösteriyor satmak için. bazıları evleri kötülüyor elimizden evleri almak için.diyorsunuz. kime göre neye göre sizi anlamak zor. herkesin aklı kendine göre . alır satar . kiraya verir. bize ne .

Misafir 306

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 07:27

Evinden memnun degilsen sat arkadas bizimde huzurumuzu moralimizi bozma burdada boş bos konusma

Misafir 389

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:23

Değerli arkadaşlar emlakçılar ağızlarını açmış pusuda bekliyor ne kadar ucuz olursa o kadar daire satarlar, o kadar daire kiralarlar..siz daire sahipleri sakın ama sakın gaza gelip dairenizi ucuza satmayın kiralamayın veya kiralamayın... varsa tanıdık komşularınızı uyarın...burada bugün itibariyle en kötü daire fiyatı 250 bintl den, kira bedeli ise 900tl den başlar.. lütfen boş yorum yazanlara kanmayın morallerinizi bozmayın.. burası toki'nin örnek projelerinden..kalitesiz bir şey yok bilerek konusuyoruz.. eksiklikler olabilir onları da teslim ettiklerinde bildirirsiniz hallederler.. rahat olun... boş yazıp çizenler ya emlakçı yada emlakçı yakını, kimse kendi dairesini kötüleyip değerini düşürmez....mantıklı olun lütfen... o tür yazanlara geri cevap dahi vermeyin... Allah'a emanet olun....

sayfa 394
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET