Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Gaziray [Organize-Gatem Banliyo Hattı]
« önceki   123 ... 454647 ... 535455   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 46
Mahmut Göksu
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 00:10

Proje %26 aşamasında deniliyor? nasıl olacak bu iş 2018 içinde anlamış değilim.

Duraklar yok 51milyon ayrılsa bile bunların ödenmesi lazım ki gelsin.

Bence 2019 ortalarını geçer? Çok hızlı çalışıyorlar o konuda sıkıntı yok ama kolay mı bilemedim?

Türktepeli

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 12:05

Gaziray ın mezarlık kavşağı tarafı çok hızlı ilerliyor ,her gün ipekyolunu kullanıyorum her geçtiğimde yapılmış bişey görüyorum ,ayrıca köprü yapımı da çok hızlı ilerliyor.

Mahmut Göksu
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 21:50

Alıntı:
Gaziray ın mezarlık kavşağı tarafı çok hızlı ilerliyor ,her gün ipekyolunu kullanıyorum her geçtiğimde yapılmış bişey görüyorum ,ayrıca köprü yapımı da çok hızlı ilerliyor.

Kesinlikle benim de her gün kullandığım bir güzergah epey hızlı ilerliyorlar ama tek orası değil ki beykent tarafından gelen hatta çok hızlı.

İpekyolu üstünden tren geçişi nasıl sağlanacak acaba?

Türktepeli

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:14

Eski tren geçişini kaldırmışlar bence tahminen onun yerine daha modern yapılır gibi ama inşaat yok şu an adliyenin oradaki tren geçişi bölümünde,yeni stadyumdan başlayıp gar a kadar bölümde yerin altından gidecek 5 km boyunca ,ipekyolun altından geçecektir benim düşüncem

oktay1453
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:33

Mahmut Göksu
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:30

paylaşılan görsel 2 3 ay öncesine ait bu arada orası yapıldı bitti.

Mahmut Göksu
2 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 21:02

(+)

(+)

(+)

Cumartesi günü bölgeden geçerken çektiğim foto.
İki petrol arasında ki köprü yıkımı zamanında kepçe de aşağı düşmüş belli ki

Emre aydemir27

2 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 14:37

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin şehir ulaşımında yaptığı çalışmalardan birisi olan GAZİRAY Projesi’nde Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı’nda) devam ediyor.

GAZİRAY yapım işi projesi kapsamında Başpınar-Gaziantep-M. Yavuz İstasyonları arasının yeniden inşa edilmesi; D-400 yolu üzeri ve Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı’nda) yapılacak olan alt ve üst yapı çalışması kapsamında geçişler servis yolunda sağlanıyor.

Ali Fuat Cebesoy Bulvarı ile Yeşilova Köprülü Kavşağı (Grand Kavşağı) arasında kalan Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan Devlet Demiryolları Köprü genişletme çalışmaları başlamış olup, Karşıyaka ve D–400 İpekyolu’ndan gelen araç sürücüleri için geçişler hastaneler tarafından verilen servis yolundan gerçekleşiyor. Şehir merkezinden gelen araçlar ise, Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yanındaki servis yolunu kullanacaklar.

GAZİRAY ve hızlı tren hatlarının yanı sıra bölgede yaya ve taşıt sirkülasyonun sağlaması adına tek yön karayolu projeleri de yenileme çalışmaları kapsamında yapılacak.

Bu nedenle; Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı) yapılacak olan çalışmadan dolayı vatandaşların ve araç sürücülerinin mağdur olmamaları için yol üzerine yerleştirilecek olan trafik işaret ve yönlendirmelerine riayet etmeleri gerekiyor.

Uygulamanın 5 Mart Pazartesi günüden itibaren başladığı ve 45 gün süreceği açıklandı.

altanaltu
2 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 14:34
Gaziray projesinde kavşak çalışmalarına başlandı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin şehir ulaşımında yaptığı çalışmalardan birisi olan GAZİRAY Projesi’nde Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı’nda) devam ediyor.

GAZİRAY yapım işi projesi kapsamında Başpınar-Gaziantep-M. Yavuz İstasyonları arasının yeniden inşa edilmesi; D-400 yolu üzeri ve Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı’nda) yapılacak olan alt ve üst yapı çalışması kapsamında geçişler servis yolunda sağlanıyor.

Ali Fuat Cebesoy Bulvarı ile Yeşilova Köprülü Kavşağı (Grand Kavşağı) arasında kalan Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan Devlet Demiryolları Köprü genişletme çalışmaları başlamış olup, Karşıyaka ve D–400 İpekyolu’ndan gelen araç sürücüleri için geçişler hastaneler tarafından verilen servis yolundan gerçekleşiyor. Şehir merkezinden gelen araçlar ise, Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın yanındaki servis yolunu kullanacaklar.

Gaziray ve hızlı tren hatlarının yanı sıra bölgede yaya ve taşıt sirkülasyonun sağlaması adına tek yön karayolu projeleri de yenileme çalışmaları kapsamında yapılacak.

Bu nedenle; Yeşilova Kavşağı’nda (Grand Kavşağı) yapılacak olan çalışmadan dolayı vatandaşların ve araç sürücülerinin mağdur olmamaları için yol üzerine yerleştirilecek olan trafik işaret ve yönlendirmelerine riayet etmeleri gerekiyor.Uygulamanın 5 Mart Pazartesi günüden itibaren başladığı ve 45 gün süreceği açıklandı.

Kaynak: https://www.reklam_link.com/gaziray/gaziray-projesi ...h3175.html

xertugrulx

2 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 19:16
güzergahın havadan görüntüsü.

sayfa 46
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 454647 ... 535455   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM