Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 973
Nacmettin
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:31

şevketalp bey cevabınız için teşekkür ederim.peki belörenin 1900 lü parselleri uygun bir yermi yatırım için.

Arsa Yatırımcısı
1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:23

Necmettin kardeş Belörene 20 yıl önce yatırım yapanlar biraz erken girmişler buraya ama şuan yatırım yapmanın tam zamanı ben birkaç parça yer aldım buradan son dönemde ve fiyatlar şuanda çevrede imarlı bölgelere göre çok uygun durumdadır imarı tamamlanınca Belören iyi getiri sağlar ve uzun yılların vermiş olduğu birikimle müthiş patlar kooperatifler falan uzun yıllardır beklediği için bir anda her tarafta inşaatlar yapılır çok bekledi çünkü daha beklemez ve daire rakamları yüksek burada elit yer 1900 lü parseller de en güzel parselleridir Eryamanın dibinde olduğu için çok beklemezsin imardan sonra binalar çabuk yapılır.

Nacmettin
1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:07

Yorumunuz için teşekkür ederim

Numanbey
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 00:05
Yardim

Merhabalar degerli uyeler.ben bi kac ay once tesadufen bu beloren sayfasini okudum gordum ve arastirma yaptim aklima yatti ve bi kac yeri parami toparlayamadan kacirdim fiyatlar bu surede artti sonra 1982 parselde bi ev dusecek kadar 350 mtr karar verdim en son b belediyesine gittim ciktim bana cok bilgi vermediler ucu siteye giriyo diger parsellere gore kesinti fazla olacak dediler ama dedugim gibi fazla bilgi alamadim yillardir birikimimi zayi etmek istemem emlakci yok ole bisey diyor.ben net ve kesin kimden bilgi alabilirim korhan bey planlamaciydi galiba bilgi sahibi kisiler SADECE ALLAH RIZASI icin yrd olsunlar kadama cok takiliyor ama yatirim yapmak istiyorum magdur olmadan

Nacmettin
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 11:09

1982 parseli banada söylediler ama bende senin gibi tereddütteyim kardeşim.

Ali2017___
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 11:18

"ucu siteye giriyo diger parsellere gore kesinti fazla olacak dediler" bu ne demekmiş acaba?

BELÖREN06
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 11:28

MAŞALLAHA!...BUGÜNLERİ GÖRECEKMİYDİM?... BELÖRENDE TOPRAK BULMAYA ÇALIŞIYORLAR.UCUZA SATAN YOK İNŞALLAH.İMAR GEÇİNCE EN AŞAĞI M2 : 1 MİLYON.ELİNİZİ ÇABUK TUTUN

Şevketalp
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 11:52

Başkan Mustafa Tuna şu an NTV de konuşuyor: " 0,5 emsal verilmiş, Şimdi 2 -2,5 emsalle imar geçirmeye çalışıyorlar yok öyle bir şey bitti , kimseye rant vermeyiz bu Ankara'nın tamamı için geçerlidir.
Arkadaşlar Mustafa Tuna'nın sözlerini hiç değiştirmeden yazdım, maalesef durum bu .

En son Şevketalp tarafından Pts 12 Şub 2018, 12:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Şevketalp
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 11:59

Program 11:30 - 11:50 arasında oldu internetten videosunu izleyebilirsiniz, maalesef durum hiç de iç açıcı görünmüyor.

Numanbey
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 12:07
Yardim

Hocam sit alanina giriyormus ucu dediler.burda arsasi olanlar mutlu tabi ama bizde bir umit dedik coluk cocuga bisey birakalim istiyorum lutfen bilgi alacagim biri varsa beni yonlendirin

sayfa 973
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet