Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
ilker333
9 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 11:49

Fışkiye ve led türk bayrağı aydınlatmalarından başka bir şey yok

serkan33

8 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 19:29

Alıntı:
Sunay Atilla üst geçidin aydınlatması(+)
(+)


Alıntı:
Kaymakamlık binası karşısı peyzaj çalışması


(+)
(+)

https://www.facebook.com/tarsusbelediyebaskani/


serkan33

8 ay önce - Cmt 03 Şub 2018, 18:04

Belediye tarafından adliyenin yanına yapılan Adalet Cami cuma günü açılıyormuş


(+)
(+)

https://www.facebook.com/tarsusbelediyebaskani/Oğulhan
8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 14:05
Adalet Camii


Cami iyi hoş da yollar içler acısı klasik Tarsus Belediyeciliği


(+)

(+)


kanber oner
8 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 00:09


Hadi bakalım hayırlı olsun.

Alıntı:
Tarsus Belediyesi tarafından Kültür Merkezi yanındaki alana yapımı planlanan ve daha önce ihalesi yapılan otel, konut ve iş yerlerinden oluşacak projenin imzaları atıldı. 2 bloktan oluşan proje, 4 yıldızlı otel, konut, ofis, mağazalar ve otopark olmak üzere 27 kat olarak planlandı.

İmza töreninde konuşan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Tarsusluların yıllardır beklediği bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Can, "Bu mübarek günde, üzerinde 3 yıldır çalıştığımız karma projemizin ihale sözleşmesini imzalamak üzere toplandık.

4 yıldız konseptinde otel, konut, ofis ve işyeri olmak üzere Çukurova'nın en büyük karma projesinin imzasını atacağız. Projeye göre otelimiz 103 oda 2 bloktan oluşmaktadır. Şehrimizin en yüksek binası olacak. 24 katlı, eksi 3 kat otopark olmak üzere toplam 27 katlı olacaktır. 2 bloktan oluşan projenin ilk bloğu otel ve konut olacak şekilde tasarlanmıştır.

Diğer blokta da 1+1 home ofisler, alt tarafı da çarşı olarak değerlendirilecektir. Turizm Bakanlığı'ndan 4 yıldız onay alınacak şekilde proje hazırlanmıştır. Projenin tahmini maliyeti 150 milyon TL'dir. Tarsus Belediyesi hep ilklere öncülük yapmıştır.

Bu karma proje ile Çukurova'da bir ilk olarak öncülük yapmaktayız. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yüklenici firmanın bir an önce karma projemizin temelini atarak işi imzalayacağımız sözleşmeye göre tamamlamasını ve projenin hemşehrilerimizin kullanımına sunmasını istiyorum.

İnanç turizmi, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel değerlerle görülmeye değer şehrimize Yerli ve yabancı turistleri Tarsusumuza bekliyoruz" dedi.

Daha sonra söz alan yüklenici firma yetkilisi "Hiçbir şeyden kaçınmayacağız. Birinci sınıf bir bina olacak. Tarsus'a gelenler bizim bu projeyi gezip öyle dönecekler. Tarsus Belediyesi adına sizin yüzünüzü kara çıkartmayacağız. İyi bir proje olacak. inşallah Allah yüzümüzü kara çıkarmaz" ifadesini kullandı.
sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler