Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları
« önceki   123 ... 105106107 ... 114115116   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 106
Veli edebiyat
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:41

(+)

Buradaki sorun şu arkadaşlar: Reklamın kocaman, devasal bir tabelayla yapılması. Çok kaba ve görüntüsü berbat. Zaten binanın üzerinde koca koca yazmışsınız. Buna ne gerek var? Sadece bu marka için söylemiyorum genel bir problem bu. Ben olsam bu görüntü kirliliğine izin asla vermezdim. Avrupa'nın hiçbir şehrinde böyle bir görüntü görmedim. Moskova da dahil.

serkan33

8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:47

Ona totem tabela diyorlar sanırım ve belediyeler ondan para alıyor (işgaliye-vergi) bu yüzden de özellikle Mersin'de belediye onları hayatta yasaklamaz, habire para yok muhabbeti yaptıkları için eminim baya bir gelir elde ediyorlardır bu totem tabelalardan. Bütün ana caddelerde bu rezillik var, en nefret ettiğim şey elektrik telleriyle beraber

seyfettin033
7 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 11:19

Mersin'de sözde engellilere değer veriliyor. Daire başkanlığı filan da var ama nedense her yerde aynı görüntüler var.
Mersin'de bir çok kaldırımda ve yaya geçidinde engelli rampası eksikliği var.

İşin kötü yanı belediyeye bildirmeme rağmen herhangi bir çalışma göremiyorum.

(MIP binası civarı)

Kongre Sarayı önü

Emir ERTEN

7 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 12:25

Dün yine kaldırımlarda bir dünya araç vardı. Mezitli kaldırımları araçtan geçilmiyor. Bu ne terbiyesizlik böyle Millet yürüyemiyor. Hani nerede çekiciler?

Misafir 4a6

7 ay önce - Çrş 28 Şub 2018, 13:31

Burhana oy verip verip ağlamayın. Gidip nerde muhalif nerde başarısız adam varsa seçiyoruz sonra da burda kıvranıyoruz çeyrek asırdır. Basın Hukümete oyu alın yatırımı raylı sistemi köprülü kavşakları klimalı durakları. Yetmedi mi süründüğümüz?

Veli edebiyat
7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 10:49

(+)

1- Şehrin ortasında kırsalda olması gereken beton elektrik direkleri.
2- Ucuz kaldırım işçiliği. Taşlar, beton harcı vs. berbat.
3- Yamuk yumuk, ampülleri patlak sokak aydınlatma direkleri.
İlgilenmesi gerekenlerin göz zevkine hitap ediyor demek ki bunlar yıllardır böyle. Aslında ufak dokunuşlarla ne kadar güzel hale getirilebilir ama maalesef çok bekliyoruz... Fotoğraf kaynağı: Facebook(Mersin Bilinçli Sürücü)

hasanpozan
7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 12:56

Alıntı:
1- Şehrin ortasında kırsalda olması gereken beton elektrik direkleri.
2- Ucuz kaldırım işçiliği. Taşlar, beton harcı vs. berbat.
3- Yamuk yumuk, ampülleri patlak sokak aydınlatma direkleri.
İlgilenmesi gerekenlerin göz zevkine hitap ediyor demek ki bunlar yıllardır böyle. Aslında ufak dokunuşlarla ne kadar güzel hale getirilebilir ama maalesef çok bekliyoruz... Fotoğraf kaynağı: Facebook(Mersin Bilinçli Sürücü)

G.M.K. Bulvarına Raylı sistem projesi yapılırken bu gördüğünüz elektrik direkleri yer altına alınacak ve yoldaki su gider mazgallarıda değişecek

Yani tek seferde tedaş, telekom ve doğalgazla birlikte büyük bir bütçe masrafıyla çözülecek.

Bunların hepsi önceden açıklanmıştı

Veli edebiyat
7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 13:20

Hasan Bey, evet biliyorum. Raylı sistem bekleniyor ama belki de 10 senedir böyle. Benim demek istediğim buydu. Onca senedir böyle kalmasına sitemim.

serkan33

7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 13:30

Bir tek burası değil ki neredeyse bütün caddeler parklar leş gibi.

Geçen hafta Antalya'dan arkadaş geldi, Marina-Yenişehir Kampüs arası sahil yapılıyor diye bende yapımı tamamlandığı için kampüsün oradan Viranşehir'e kadar sahil boyu yürüteyim dedim aman Allah oraya götürdüğüme pişman oldum ama dönüşü de yok bir kere götürmüş oldum. Her yer yağmurdan sonra çamur olmuş, o çamurun içine iş makineleri girmiş yeni yaptıkları beton döşemeler afedersiniz b.. içinde sanki, leş gibi, neyse ki Viranşehir sahil tarafı düzgündü de Pompei Beach'de falan oturduk biraz düzelttik durumu ama anladım ki şu şehire bir misafirin gelse bu köylü kafalı belediyeler yüzünden REZİL oluyoruz sağolsunlar yani...

Arda33
7 ay önce - Pzr 04 Mar 2018, 15:36

Meski sorumsuzca bir iş yaptı, cumartesi akşamı suyu kestiler, su kesintisi duyurusunu ise bugün yapıyorlar. En azından 1 gün öncesinden bilgilendirme yapsalardı insanlar önlemlerini ona göre alırdı.

sayfa 106
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 105106107 ... 114115116   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET