Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 544
Can Bababalım
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:36

İstanbul Denizli pamukkale 100tl'ye mi götürüyormuş şaşırdım doğrusu, o zaman bu hat çok kârlı olmalı kış ayında 584 km yola 100 tl alıyorsa istanbuldan araç paketlense veya illere uğramalı gidiyorsa firma çok güzel kazanmıyor mudur ? Denizli de kalesi yolcunun bu hatta en çok tercihi pamukkaledir.

muhendis 90
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 11:03

ben üni.de okurken sınavlar bittiği zaman Pamukkale kampüsten ek arabalar kaldırırdı istanbula ankaraya paket olarak

Etrkma
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 12:51

Mühendis 2013 yada 14 yıllarından önce okudun galiba Paü de, ondan sonra hiç kaldırmadılar. Daha doğrusu anladığım kadarıyla Denizli garajı taşındıktan sonra bence müsade vermemiş de olabilirler Pamukkaleye, önceden uzaktı ama şimdi herkesin ulaşabileceği yerde, diye.
Evet kalesi olduğu için öyle, Pamukkaleye bağlılığı var Denizli insanının, Pamukkale ne yapsa burada onun tahtını yıkamaz kimse, diğerlerinde ucuz fiyat iyi ikram falan hak getire firmanın adı yetiyor, burada bir tek tren rakip olabilirdi, İzmir hattı için konuşuyorum, o da her ne hikmetse gündüz iş yapan (öğleden sonrakiler) sefer sayısı azaltılıp sefer varış süreleri uzatıldı, o güzergahta hiç bir başka yolcu yada yük treni olmamasına rağmen.

muhendis 90
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 14:42

2008 2012 arasında okumuştum.Denizli pamukkalenin kalesi zaten ama pamukkale de Allah var en iyisi bence araçları felan gayet güzel

Etrkma
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 15:57

Kendi adıma konuşayım, Pamukkalenin Denizli ekibinin araçları da hizmeti de 10 numara 5 yıldız, hepsine yolcu olarak güvenim sonsuz, gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar. Büyümeye de karşı değiller ama ayarında büyüyorlar, başta İzmir ve diğerleri gibi orantısız büyümenin sonucunda ki olumsuz etkilerini de yaşamıyorlar, daha doğrusu yolcularına da yaşatmıyorlar. Kazandıkları her kuruş helâl ü hoş olsun.

Ardila
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 17:12

Pamukkale nin Bursa ekibini de ben çok seviyorum. Yolculara nasıl davranmalari gerektiğini iyi biliyorlar. Ayrıca Istanbuldaki servis agi ve muavinler çok iyi. Bide ekstra Pamukkale de otobüs Şoförleri çok trafik olan yollarda alternatif yolları biliyor ve o yolları kulaniyorlar. Bir keresinde Istanbul Bursa seyahatim de gemlik bursa arasi çok trafik vardı ve gündoğdu koy yolunu kullanıp Bursa ya gelmiştik o trafikteki diger araclardan 45 dk gibi farkla erken gelmiştik. Yine buna benzer bir olay başka zaman da İstanbul Anadolu yakasında yaşamıştım.

muhendis 90
3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 19:12

filosu da baya iyi pek eski araba yok zaten . geneli pk özmal

alimyesil

3 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 20:02

Alıntı:
Pamukkale İstanbul Denizli hattında yan kuruluşu Anadolu Ulaşımında biletlerinide sitesine koymuş

Abi Pamukkale kendi sistemine Anadolu'yu entegre etmiş, Anadolu'nun sisteminde ise sadece kendisi var. Antalya - Uşak seferleri haricinde tüm seferler gözüküyor.

cimbombom77
2 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 23:22

pamukkale turizm de kalan teknobüs sayısı ne durumda bunlar daha sonra 2+1 pamukyol olacak mı elden mi çıkartılacak.

ÖZER B

2 ay önce - Cmt 24 Şub 2018, 08:05

Kurtköy(bana göre aslında Orhanlı) terminaldeki arkadaşlar gerçekten çok nazik, yardımsever ve işinin ehliler, servis şöförleri de iyi niyetli, trafik kurallarına uymayı zaten yazmama gerek yok kusursuzlar.

sayfa 544
ANA SAYFA -> ULAŞIM