Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara MES Polaris inşaatı
« önceki   123 ... 252627

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 27
Misafir 9f5

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:19

Evine oturan var mı? Merak ettim ben de.

mn07
1 hafta önce - Sal 13 Şub 2018, 12:07

metroya giderken gördüm 3 aile oturumda şuan. bildiğim doğalgaz yok ama ısınmayı nasıl yapıyorlar anlamadım.

Misafir f8b

5 gün önce - Prş 15 Şub 2018, 17:07

Aşağıdaki yazıya cevaben yazıyorum: İnşaat sahibi misin yoksa arkadaşı mı? Tehdit vari yazılar yazmana anlam veremedim.. İlginc bir yaklaşım....

Valla burdan yazan misafir arkadaş veya daire alan arkadaş her kim isen lütfen doğru bir şeyler yaz insanların kafalarını bulandırma şayet daire almışsan kendi ayaklarına sıkmaktasın bunu bilesin yok yabanxı biri isen yaptığın be yazdığın şeyler hiç hoş değil eğer varsa bir sıkıntım git müteahhit firmaya erkekçe çöz burdan misafir YAZIP İnsanların umutlarıyla oynama lütfen başka hobiler bul hakketen yani burada yazınca sana birşeyler çıkmaz eğer para yatırıp tapunu alamadıysan git adli mercilere sana buradan kimse tapu vermez lütfen eğer sende bu proje den daire aldı isen akli melekenden şüphe duyarım git arkadaş müteahhit firmaya herif gibi görüş burası hukuk devleti muz cumhuriyetimde yaşamıyoruz bende daire aldım tapumuda aldım sana NE lütfen ama buradan paylaşım yapman hiç mi HİÇ uygun değil eğer sen konuşamıyorsan söyle ben konuşuyum

Misafir f8b

5 gün önce - Prş 15 Şub 2018, 17:19

Peyzaj ve evlerin tam teslimi ne zaman bilgisi olan var mı?

sayfa 27
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet