Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 293
YalçınY
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:19

Değerli mahalle sakinleri, adını vermek istemediğim Eryaman'da oturan bir müteahhit, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Başkanlığı ile görüşmeye gitmiş. İki yıldır bir türlü yapılmayan yaya köprülerinin akıbetini sormuş. Büyükşehir Belediyesinde bütçe olmadığı için ihaleye çıkılamadığı söylenmiş. Müteahhit Bey, yaya köprüsünü hiçbir kâr koymadan maliyetine yapmayı Büyükşehir Belediyesine teklif etmiş. Bütçe olmadığı gerekçe gösterilerek bu öneri kabul görmemiş. Büyükşehir ya gerçekten sözümona parasız kalmış yada kulağının üstüne yatarak mahallelinin yıllardır dile getirdiği bir köprüyü yapmamak için vurdumduymaz davranmakta. Büyükşehire etki edecek birilerinin artık bu işe ciddi ciddi el atması gerekmekte. Yoksa cidden kabak tadı verdi!!!

DenizAC
6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 10:41

Yonca Kavşak yan yolların kenar korkulukları yapılıyor.

Ahker

6 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 13:04
Yeni Batı Mahallesi Yaya Üst Geçidi Sorunu

Yaya üst geçidi sorununu defalarca başkan dahil olmak üzere tüm yetkililere yazmamiza rağmen sıcak bir gelişme olmadı.
Bunun üzerine en son bugün Star Tv Watsapp hattına tüm bilgileri gonderdim ve ilgilenileceği cevabını aldım. Bakalım Star Tv sorunumuzu kısa sürede gündeme alacak mı ve sürecin hızlanmasına bir katkısı olacak mı?

YalçınY
6 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 20:30

Talip Bey emeğinize sağlık. Bölgemiz için çok önemli olan bu mesele umarız haberlere konu olur ve bir sonuç alabiliriz.

pxinrorh
6 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 19:32

Talip bey gerçekten emeğiniz bizim için uğraşmaya çok vaktim olmuyor ama belediye vs için bende gerekli yerlere defalarca söyledim sonuç alamadım oradaki müteahhitler birleşse çok mu zor yapılması bilmiyorum. Bizim sıkıntı çektiğimiz bölgenin karşı tarafına kolej açılacak

Mcinar
5 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 11:42

Merhaba arkadaşlar Batıkent ten gelerek metro istasyonunun yanından Eryaman a doğru giden hat yüksek gerilim hattı mı bilgisi olan var mı acaba?

yavuzkanat

5 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 12:13

Yüksek gerilim hattı. Resimdeki pembe bina TEİAŞ Sanayi Elk. Trafo Merkezinin lojman binası.

(+)

maximus06
5 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 15:25

Yavuz Bey foto maşallah cok eski sanki
herşey değişmiş lokasyonda o ucube kule aynı bekliyor

yavuzkanat

5 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 19:40

O kule kolej olmadı mı? Alt tarafında tadilat vardı sanırım. Öyle hatırlıyorum.

pxinrorh
5 ay önce - Çrş 21 Şub 2018, 20:59

Evliyagil koleji olacak diye biliyorum

sayfa 293
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet