Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7841
Aras Berkin
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:10Izlanda buraya yaradi


havadan sudan
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:39

11 inde Polar Vorteks 2ye bölünüyor.Sonrasında SSW denilen ani stratosferik ısınma var.Isınma çok büyük.Benzer yıllar 79-85 ve 91 yılları.Mart sonuna kadar kış koşulları devam edecek.Çiftçi grubu sıkıntı yaşayabilir...

mucit kenan
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:52

Aras ABD'de misinemre alb
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:16

Tahmin paylaşanlara saygısızlık edilmesini tasvip etmiyorum. Ama işi gerçek anlamda bilen yıllardır takip ettiğim bir uzman ta Kasım başında bu kış ılık tarafta kalacağımızı ve en azından Ocak sonuna kadar İstanbul'u etkileyecek bir sistem alma ihtimalimizin çok düşük olduğunu tüm detaylarıyla paylaşmıştı. Şubat için ise görüntünün değişmesinin "ihtimal dahilinde" olduğunu söylemişti. Sonrasında ise bir kez bile sistem tahmininde bulunmadı, burada ve başka yerlerde tahmincilerin geleceğini iddia ettikleri sistemler için ise en fazla mümkün ama muhtemel değil ya da düşük ihtimal gibi ifadeleri oldu. Söylediği gibi düşük ihtimalli bu sistemler gelmedi ya da etkili olamadı. İşin ehli olanlar bunu temkinli davranıp rezil olmamak için değil, prensipleri gereği neyi somut olarak görüyorlarsa onu söylemek ve sorumlu davranıp insanları doğru bilgilendirmek adına yapıyorlar. Ama takdir görmek yerine korkak yaftası yiyorlar. Filanca tarihte falanca tarihteki sistemi haber vermek gibi bir dertleri yok adamların.

Atmosfer değişkendir, her türlü sonuca belirli ihtimal aralıklarında gebedir. Dersin ki su tarihlerde bir salınım ihtimal dahilinde, ama kesin bir şey söylemek zor. Bakarsın sistem muhtemel, ihtimal kuvvetlendi dersin. Gelirse takdir görürsün. Gelmiyorsa dersin ki olmadı. Ama böyle yapılmıyor. Yok işte tutturdum ama batıladı doğuladı yok soğuk geç girdi ama yağışı bildim dediğim çıktı bilmem ne. Bilmedin kardeşim bilemedin işte sana kadar bu işin kaç tane uzmanı var yetkin kurumları var onlar ne haftalar öncesinden umut dağıttı ne de 3 gün kala sözünden dönmemek için kırk takla attı. Hiçbir şeyin kesin olmadığı önceden net olarak bilinemeyecegi bir konuda hele de amatör olarak meşgul olduğun bir alanda bu kadar iddialı olmak zaten eşyanın tabiatına aykırı.

Buradan ayrılan bir arkadaş kendi blogunda yine tarih vererek sistem geliyor dedi geçen hafta sonra da kendi forumunda kendi açtığı başlıkları sildi. Şimdi galiba doğruyu buldu bekleyip göreceğiz falan diyor. Bilgisine sözüm olamaz o yüzden öğreniyor yavaş yavaş falan demek ayıp olur ama yaklaşım olarak kendini geliştirmesi sevindirici.


tarantula1

11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 04:58
Sinsirella bir gece ansızın gelebilirim


Eğer beni bekliyorsanız sevinçten kapımda ölebilirsiniz.

trakonyaaa
11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 07:06

Artık sinsirellanın da gelmeyeceğini anlayan tahminciler sapıtmaya başladıı.geçmiş olsun.bahattin10

11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 07:52

Ahmet ustaoglu kasva var tahminci o iyi aslinda. Ama o da siteye gelmiyor

Burç

11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:37

Dışarda papatyalar açmış, siz hala "kar gelecek" diyen bir tahminci bekleyişi içindesiniz...

Bir dahaki seneye bakarız artık.


murad_1299
11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:40

aylardır burda sistem sistem diye oyalandınız durdunuz

istanbul weather forecast yazabilirdiniz arama motoruna

kış sıcak geçti, inşallah yaz da serin geçer yoksa ayvayı yeriz


Gurkan319
11 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 10:01
Ahmet ustaoğlunu beklemek


Ahmet Ustaoğlu gayet akıllı bir insan olduğu için buraya gelemiyor
Burç Bey de neredeyse kar yağmasın duasına çıkacaksın
Bu senenin en büyük ılıkçı adaylarından oldun...sayfa 7841
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet