Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 213
cCcenk38
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:26

Sadece Carsi bu karta karsi cikti ve cikmaya devam ediyor. Tek onlar dik duruyorlar. Besiktas tribunleri atmosfer konusunda olmus durumda.

Helal olsun Carsi’ya.

Misafir c5c

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 01:49

Sadece çarşı karşı çıkmışmış... Biz gençlerbirlikliler olarak senelerdir almıyoruz e bilet, gelmeden önce susma haykır e bilete hayır diye her maçta söyledik, yeni stad yapılınca o karşı çıkan çarşı koşa koşa gitti aldı passolarini. Bilip bilmeden konuşmayın.

Misafir e0c

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 02:00

Yanımızda bir passolig
Islandık yağmurda çamurda
Lazımdı bu düzen artık
Doğruluktan ayrılmadan
Ilık ılık çayımı yudumlarken
Rüyalarıma girip birde ben gol atarken
Ihlara vadisi mi top sahası mı bilinmez
Maçta dalga dalga akın ederler
Direkten dönen meşin top ağlarda
Es es ki es ki es diye bağırırlar taraftar
Müsabakayı tamamlamadan iki oyuncu
İçeri doğru atı verir durum iki-bir
Rahatladık artık bu maç bizim
Özellikle.....
Rıfat'ın o şutu neydi be... Abi
Eline ne yakışıyor kaleci Ahmet'in
Net bir skorla yendik durum üç -bir
.........

😄 küçük bir futbol hikaye sürçü lisan ettiysem af fola

cCcenk38
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 02:15

Alıntı:
Sadece çarşı karşı çıkmışmış... Biz gençlerbirlikliler olarak senelerdir almıyoruz e bilet, gelmeden önce susma haykır e bilete hayır diye her maçta söyledik, yeni stad yapılınca o karşı çıkan çarşı koşa koşa gitti aldı passolarini. Bilip bilmeden konuşmayın.

Su an bile Carsi maclara gitmiyor. Alan olduysa %20’lik bir kisimdir en fazla. Carsi taraftar grubu tribunlerde yer almiyor!

ads 1940
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:42

Protesto hikaye çarşısı pazarı hepsi aldı passoligi.

Bu tribün grupları zaten bu davayı satanların en önde gideni özellikle İstanbullu tribüncüler anında çark ettiler.

Ve bu gruplar halen bedava bilet almaktalar bunlara şimdilerde dijital ortamda bedava bilet iniyor kimsenin de ruhu duymuyor ve bunlar ondan yönetimlerine ses çıkartmıyorlar

Aksit Ozkural

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 16:54

Gençlerbirliği taraftar guruplarının çoğu passolig kartı almamakta direniyor.
Doğrumu yapıyorlar bilemiyorum.
Durumumuz tehlikede, destek gerekiyor.
Bu kardeşlerimiz Nuh diyor Peygamber demiyor.

brs1905

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:06

Ya yapacak birşey yok artık bu uygulama devam edecek sen ister al ister alma kimin umrunda ki yine olay çıkıyor yine sahaya meşale torpil atılıyor

ads 1940
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:30

Alıntı:
Gençlerbirliği taraftar guruplarının çoğu passolig kartı almamakta direniyor.
Doğrumu yapıyorlar bilemiyorum.
Durumumuz tehlikede, destek gerekiyor.
Bu kardeşlerimiz Nuh diyor Peygamber demiyor

Ne direnmesi küçük bir azınlık dışında kimse direnmiyor.

Ülkemizde doğru dürüst hukuk olmadığı için (iç hukuk passolig lehine karar vermişti) Bu kart için birilerinin AİHM'e başvuruda bulunması şart.

Hani diyorum keşke sahaya çıkmayan malum kulüp 1. ligde olsaydı da biyerlere dava açsaydı.

Süper ve 1. Ligdeki kulüplerin yönetim ve başkanlarının nerdeyse tamamı buna ses çıkartmayacak görüşlere sahipler buda taraftarın elini kolunu bağlıyor.

Malesef 3 İstanbul takım taraftarı bu kartı aldıkları andan itibaren diğerlerinin direnişi lafta kaldı.

yalcinn

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:39
ads1940 a

ads 1940 ; birilerinin AIHM e basvurmasi soz konusu olamaz . AIHM e basvuruyu yalnizca PASSOLIG i mahkemeye veren sahis ya da kurum yapabilir . AIHM e basvuru temel sarti , ulkesindeki butun hukuki kurumlarin tukenmis olmasi gerekir . Boyle bir basvuru yapilirsa uygulamanin kalkacagi da kesin gibidir . Sporun tesvik edilir ve erisebilir olmasi gerektiginden , kisisel bilgilerin ilgili olmayan kurumlara verilmesine kadar bircok noktada PASSOLIG tutarsiz ve kalkmasi gereken bir uygulamadir . Benzer bir uygulamayi yillar once Italya uygulamaya calismis ama mahkemelerin bize emsal teskil edecek kararlari yuzunden hemen kaldirilmistir .

cCcenk38
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:16

Benim arkadasimda 5 passolig var. Hepsinde kendisinin resimleri var. Baskalarin adina yaptirdi. Yani ceza falan bos. Ceza aldiginda digerinden giriyor. Bizim statta da hic dikkat etmiyor gorevliler, cunku bu kartlarla baskalarida giriyor. Yazin memlekette oldugumda bende bu passoliglerin birinden maca girecegim, ustune de birisi kombinesini yukler .

sayfa 213
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET