Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ'ın Yeni Yatırımlık Arazileri Nereler Olabilir ?
« önceki   123 ... 104105106 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 105
hazarkentli
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:01

Alıntı:
Arkadaşlar niye birbirinizin yerini kötülüyorsunuz yapmayın iki tarafta kaybediyor kazanmıyor buraya yazdıklarınızla.

Bunlar da yerli kofikler, İşin ilginci tüm kofikler gibide bir hayli arsızlar, nedesen aretmiyorlar.İnatçı kir lekeleri gibiler deterjanda kar etmiyor. (Mevkisinin avantajlarını öne çıkaranları, başka bir yeri karalamadan yer tavsiye edenleri kastetmiyorum.)

23 mehmet
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:24

kuzeyden güney arası 3-5 km lik bir alan ayrı bir şehirdenmi bahsediyoruz şekildeki gibi bir birize laf söylemeyi bırakın artık memleket bizim işin kısası şahsen aklıma yatan bir yer olsa kuzeydede alırım güneydede sizin bu atışmaz pirim yaptırmıyor memleketin artılarını ön plana çıkarın bence daha iyi olur

Misafir 04f

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:22

Elazığ'ın kuzey bölgelerine laf edenleri anlamak mümkün değil. Suanda bütün yatırımlar kuzey bölgelere yapılırken burda birkaç kendini bilmez yalanlarıyla iftiralarıyla buraları kotuluyor. Allah bilir daha gülmezin tepesini çıkıp görmemiş kurduğu cümlelere dikkate alacak olsan bu bölgeler çöplük dersin. Allah bunları ıslah etsin.

Misafir 8f8

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:12

Gülmez in tepesine çıkmıyoruz. Kimse çıkmıyor. Sarhoşların mekanı. Aklıbaşında kim gider oraya.

Misafir 90e

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:33

Yatırım yapacak olsam kuzeyde ki mahalle ve köylere yatırım yapardım. Ozellikle gumusbaglar körpe nurali harput gulmez bölgesine yatırım yapardım. Yatırım uzun vadeli bir istir. Bu yüzden kuzey bölgeler daha cazibesi yuksek. Zaten yatırımlarda artik kuzeye doğru ilerliyor.

Misafir 7cb

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:36

Yeni yatirimlik alanlar elazig kuzey cevre yolu ve çevresi bence. Suanda ne durumda çalışma varmi bilmiyorum. Kış soğuk geçmedi. Son durum hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın.

Misafir d82

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:38

Güney cevre yolu ve sursurudeki alanlarla ilgili dubleks 2 kat imar bölge insanını üzdü. Burada ciddi rant vardı. Elazığ'ın emlak sektörünü elinde titanların yerleri vardı buna rağmen başkan deprem riskini gorerek böyle bir açıklama yapmasını ben kutluyorum. Ranttan daha onemli insan canı var. Allah razi olsun. Isı gücü rast gelsin.

Misafir 2c9

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:41

Gülmez tepedeki otelin çevresi imar durumu değişecek. Sanirim caydacira mahallesine doğru kat sayisi artacak. Bellediye Kuzey imar yolu çevresini imara açacak. Güzel bir görüntü oluşturacağına inanıyorum. Güneydense kuzey daha butik bir görüntüye kavuşacak.

Misafir 84d

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 08:42

Başkan bence Elazığ'ın büyükşehir görüntüsüne kavuşmasıni istiyor. Kuzeydeki sağlık alanlar kötü bir görüntü. Ağaçlandırma dahi yok. Bu alanlar imara açılacak. Konutla donatılarsa güzel bir görü tüye kavuşacaktır. Tüm illerde uygulama bu yönde.

EMRAH233
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 09:59

Dubaili yatırımcıların malatya yolu üzerinde yapacağı yatırım haberinden sonra gumusbaglar körpe nurali köylerinde arsaları olan arkadaşlar fikirlerinizde bir değişme var mı ? Arsalarınızı değerini yükseltme operasyonları suya düştü heralde

sayfa 105
« önceki   123 ... 104105106 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET