Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TRT İngilizce Haber Kanalı: TRT WORLD
« önceki   123 ... 151617 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
Kenanwow
1 yıl önce - Pts 22 Oca 2018, 23:01

Vergilerim helali hoş olsun. Dünya mazlumlarının sesi milletime ait bir kanalın olması sevindirici. Katkım varsa ne mutlu. Siyonist sistemin kölesi olmuş batının tüm düzenbazlıklarını açıkladığı için TRT WORLD kanalına Müslüman Türk milleti olarak ayrıca teşekkür ediyorum.

TRT WORLD videolarının altına profillerinde PKK/KCK/DHKP-C/PYD-YPG resimleri ve örgüt içerikleri olan ne kadar Türkiye ve İslam düşmanı terörist gurup varsa yalan iftira içerikli yorumlar atıp videoları dislike ediyor. Onların kullandığı dile bakıyorumda ülkemdeki bir takım ne idiği belirsizlerin diliyle aynı.


Arkadaşlar bu videoyu acil beğenin, Zeytin Dalı operasyonunu iftira ve yalanlarla itibarsızlaştırmaya çalışan PKK/KCK/DHKP-C/PYD-YPG teröristlerinin yalan haberlerini TRT WORLD ifşa ediyor;

Mehmetçiğimiz sahada savaşırken bizlerde bu yalan ve iftiralara karşı internette cevap vererek savaşmalıyız;

PKK'nın bir terörist örgüt olduğunu, katlettiği sivilleri, şehir merkezlerindeki bombalı saldırılarını anlatan TRT WORLD videosu. Videoyu acil beğenelim, siyonist kuklası batının yaptığı yalan haberlere karşı TRT WORLD kanalımızın bu haberlerini izleyip beğenelimki yabancılarda görsün gerçekleri;
Arkadaşlar bu videoda çok çok önemli, Türkiye'nin Afrin'de neden YPG teröristleriyle savaştığını açıklıyor, ayrıca Amerika'nın YPG/PKK/SDF ilişkisini, kelime oyunlarıyla farklı göstermeye çalıştığı bu terörist örgütlerin aslında aynı olduğunu, bizzat Amerikalı politikacıların ve ordu mensuplarının ağzından doğruluyor ve tüm dünyaya ifşa ediyor.
TRT World kanalımızın Siyonistlerin ne haltlar yediğini açıkladığı videosu;

Abone olup videoları beğenmeyi unutmayın

TRT WORLD; https://www.youtube.com/channel/UC7fWeaHhqgM4Ry-RMpM2YYw


!yunus!

12 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 06:36
Dunya gormeli


Kenanwow
12 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 21:43

Bu videoda çok önemli, teröristlerin saldırıları yüzünden yurtlarından çıkmak zorunda kalan Cerablus halkının Türkiye'nin Fırat Kalkanı operasyonundan sonra yurtlarına geri döndüğünü, güvenle tekrardan hayatlarını orada sürdürdüklerini ve hayatın normale döndüğünü, yerel halkın ihtiyaçlarının karşılanması için Türkiye'nin bölgede yaptığı insani yatırımları anlatıyor. TRT WORLD youtube videolarını beğenip kanala abone olmayı unutmayın


Kenanwow
11 ay önce - Cum 02 Şub 2018, 20:07

TRT World kanalından Zeytin Dalı operasyonu sırasında teröristlerin yaptığı yalan iftira haberleri ifşa eden önemli bir video daha. Beğenelim gerçekleri dünya görsün.
Kenanwow
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:30

Tebrikler arkadaşlar,

TRT World kanalımızın bu videosu Facebook'da 3.5 milyon kez izlendi, Youtube'da ise 1 milyon izlenme rakamına ulaştı.

Dünya uluslarına gerçekleri gösterdikçe Türkiye olarak bizim elimiz dahada güçleniyor.

Türkiye'nin Afrin'de neden YPG teröristleriyle savaştığını açıklıyor, ayrıca ABD'nin YPG/PKK/SDF ilişkisini, kelime oyunlarıyla farklı göstermeye çalıştığı bu terörist örgütlerin aslında aynı olduğunu, bizzat Amerikalı politikacıların ve ordu mensuplarının ağzından doğruluyor ve tüm dünyaya ifşa ediyor.

Kenanwow
11 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:10

Beyler bu videoda çok önemli, YPG teröristlerini cici çocuklar gibi pazarlayan batı medyasının yalanlarını ifşa eden videolardan biri daha.

YPG teröristlerinin insan hakları ihlalleri videosu, evlerinden zorla aldıkları çocukları asker yaptıklarını, direnenlere işkence yaptıklarını gösteriyor. Gerçekleri tüm dünyaya gösterelim.

Birde söylemeden geçemiyeceğim, TRT World videolarının altında bir sürü YPG/PKK teröristleri ve Türk-İslam düşmanları yorum atıp videoları diskle etme misyonu edinmişler. Bizim şaka videolarından başını kaldıramayan milletimiz şu videoları like yağmuruna tutup yorumlasada sahada savaşan askerimize kendi çapımızda yardım etmiş olsak.


Kenanwow
11 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 18:27

Sürekli Türkiye'ye iftira atanlara karşı cevap niteliği taşıyan önemli bir video. Beğenelim.

Türkiye'nin Daeş terör örgütüne karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor, Daeş örgütünün Türkiye'ye verdiği zararları açıklıyor.
Hayri mer mer
11 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 18:35

TRT World'u begenerek seyrediyorum. Daha basarili ve yabancilar tarafindan daha cok seyredilebilmesi icin arastirmaci yayinlara biraz daha agirlik vermesi gerekir. Ayrica programlara davet edilen konuklarin uluslararasi alanda daha taninir ve goruslerine saygi duyulan kisilerden secilmesi faydali olacaktir. Bu iki konuda su an itibari ile biraz zayif olsa da kanalin varligi ve yayinlari bana gurur vermektedir.

Misafir 2f3

11 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 21:54

Muhabir: niye sivil giyiniyorsun.
Terörist: türk askeri üniformalı herkesi, sivil alanda bile olsa gebertiyor.
https://mobile.twitter.com/putintintin1/Reklam_link/96 ...1545996289

AA veya TRT Wordl'un bu klibi yayması dileğiyle.


Kenanwow
11 ay önce - Prş 22 Şub 2018, 02:12

TRT World kanalından yine çok önemli bir video.

Terör örgütü PKK'nın Avrupa'daki varlığını, Avrupa'dan aldığı desteği ve oradaki yaptığı tüm kirli işleri açıklıyor.

Video çok önemli beğenelim arkadaşlar.
Bu videoları teröristler organize bir şekilde dislike ediyor. Türkiye'ye iftira ve hakaret içeren yorumlar yazıyorlar.

Bu yüzden videoların altında Türkiye'yi destekleyen yorumları beğenelim, ve bu tarz videolardan haberdar olmak için, ortamı teröristlere bırakmamak için TRT World kanalına abone olalım.sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET