Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 633
AHMET61TS
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:26

BEN AHMETOFLİİ TELEFONUM DEĞİŞTİ ŞİFRE BİLGİLERİMİ KAYBETTİM ARTIK BU HESAPTAN YAZACAĞIM FERNANDO alim gibileri kafaya takma benim çektiğim fotoğraflardan bana muradenes dedi çekim açısı benziyormuş nerden anladıysa! ben suç atııkları için hakımı helal etmiyorum allaha havale ediyorum boşver

devamını ekliyeyim

lütfen bu forumda birilerini suçlamayalım hiç kimsenin birbirine yalan borcu yok küçük tartışmalar çıkacağı zaman biraz alttan alıp birbirimize saygı gösterelim ve buraya başka forumlarda oluyor siyaset karıştırmayalım herkes birbiriyle iyi geçinsin herkesin görüşüne saygımız var birde burda başka firmaları iyileyip ulusoyu kötülemeyelim amma piri pirine küfr veya aşırı argo kullanırsa ona en büyük cevabı verene birşey diyemem

fernando24
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:52

ulusoy un antalya fiyatları 110 dan 95 e inmiş bugun itibariyle

gorkem5561
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:14

Ahmet bey yaziniz icin tesekkurler.
Forumu uzun zamandir takip ederim ama yeni yeni yazmaya basladim ve acikcasi bir saygisizligim varsa simdiden ozur diliyorum.
Sizlere bugun yaptigim bir diger yolculuktan bahsedip, bir ulusoy yoneticisi olsaydim sirket hakkinda neler yapmaya calisirdim ondan bahsetmek istiyorum.
Oncelikle bugun mugladan ucakla istanbula geri dondum, ve bu yolculukta thynin 14.30 kalkis saatli bodrum-istanbul seferini kullandim.tabi bunun icin mugla otogardan saat 11.45 kalkisli havas servisine binmek gerekiyor.
Ucak 15.30 da istanbula teker koydu, benim bavul alip metroya gitmem 4'u biraz geciyordu.eve de tahminen 5.30 gibi varicam, yani sonuc olarak kapidan kapiya ucakla 6 saat.
Su an ekspres istanbul-mugla 8 saat suruyor.kapidan kapiya yaklasik 9 saatte gidebilirsiniz.(tabi istanbulun neresinde yasadiginiz cok onemli).
Otoyolun bitmesiyle istanbul-mugla ekspres 6-6.30 saat olsa, zorlama bir tahminle kapidan kapiya otobusle 7 saatte eve varabilirsiniz.Bu hesaplamalar sunu gosteriyor ki istanbul-izmir otoyolu bu bolgede ucak yolcusunu tekrar otobuse kaydirabilir.
Bence ulusoyun onceligi bu hatta yatirim yapmak olmali.
Bu yazi bu hatlarda olabildigince mukemmel gecirmeli, sermaye biriktirmeli ve ufakta olsa yatirimlara bu bolgelerden baslamali.istanbul-izmir,istanbul-aydin,istanbul-mugla, belki denizli, balikesir, ve diger turistik ilceler.Bunlar gelecek vaad eden hatlar ve ulusoyun para kazanabilecegi yegane hatlar.
Bu hatlarda kamil koc ve pamukkale gibi cok guclu rakipler olsa da, ucaktaki yolcunun cogu eski varan-ulusoy yolcusu.(benim gibi).
Bu yolcuyu asagi cekmek icin yapilmasi gereken ne varsa yapmali.
Bunun yaninda ikinci olarak karadeniz bolgesinden bahsetmek istiyorum.Ulusoyun karadeniz bolgesinde imaji denildigi gibi fena cizilmis durumda.
Bunu toplamasi lazim.Samsunda bunu yapiyorlar.Gercekten eskisine yakin yolcu da tasiyorlar.Ama dolmus mantigini burda isletmesi gerekiyor ulusoyun.Yonetici olsam yapacagim ilk is bu olurdu, cunku ulusoyun paraya ihtiyaci var.Burda babamin bir sozunu alintilamak istiyorum, Ulusoy parayi karadenizde kazanir ege de harcar derdi.Ki kesinlikle cok dogruydu.Neoplanlar giresunun dogusuna gecmezdi ama butun ege luks starlinerlar ile seyahat ederdi.
Bati karadenizden dogu karadenize inanilmaz yolcu potansiyeli var.Samsunun 4te 1i trabzonlu, 4te1 i rizeli, 4te1 i gocmen geri kalani da yerlidir.Ama buna ragmen trabzona ya da rizeye dogru duzgun otobus kaldirdigini goremezsiniz.
Karadenizin yaylalari,ilceleri yolcu kayniyor.Erzuruma, sivasa, ordan guneye bircok hat acilabilir dolmus mantigiyla,ki eskiden kismen vardi.Ki bu otobusler kaliteli olmak zorunda degil, karadeniz insani verdigi paraya bakar, ve ulusoyi da cok sever.80 yildir ulusoy var orda baska firma degil, herkesin anisi vardir ulusoyda.bugun sinoptan-hopaya otobusu bile yok ki acmali, rekabet etmek istiyorsa bunu yapmali.
Zeytinburnunda otobusler yatacagina, sefere cikmalilar.
Velhasil kelam bir ulusoy yoneticisi olsaydim yapacaklarimdan bahsettim.Dusuncelerinizi bekliyorum.

gorkem5561
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 17:19

Bunlarda zeytinburnundaki otobusler

Can Bababalım
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:18

Bu zeytinburnu e-5'in yanındaki ulusoyun, jolly ve ets turun otobüslerinin yattığı otopark nedir, kimindir ? Hep görüyordum ve merak ediyordum fotoğrafı atılınca sorayım dedim. O otoparkta yatan ulusoy araçları şirket mi bireyselciler mi ? Sabah seferden gelince akşam sefer saatini beklemek için otogar yerine bu otoparkta mı yatıp dinleniyor bu araçlar ?

sanaloto
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:15

Ulusoyun araçları artık çok bakımsız ve pis ne yazık ki. Şirket araçları da aynı durumda. Araç alimi gerekiyor. Ellerinde ki safirleri temsaya verip takas yapabilir aynı şekilde neoplanlar da takas ta kullanılabilir. Ama bakım şart araçlara 2 ay önce irizarla ankara yolculuğu yapmıştım. O güzelim araçlar bakımsızlıktan dökülüyor du resmen.

En son sanaloto tarafından Çrş 07 Şub 2018, 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sanaloto
2 hafta önce - Çrş 07 Şub 2018, 23:16

Merter de ispark da bulunan araçlar şirket araçları bildiğim kadarı ile

SiyahFular
2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 01:46

RH 7360
DOT 35
ER 627
ER 424 sepetli olan starliner
LZ 772
ve diğerleri.

Ulusoya taze kan lazım hem yönetime hem de filoya.Yönetime bu işten anlayan ve BU İŞİ SEVEN analitik düşünebilen bireyler lazım.
Kamuoyuna bir güven ve imaj tazelemesi şart.
Çeşitli kampanyalar yapılabilir.Biz güçlüyüz burdayız der gibi bir mesaj verilmeli.
FAKAT!
Bu iş yapılırken tv si interneti olmayan bakımsız araçlarla değil.Yeni veya bakımlı araçlarınla yapacaksın ki müşterin geldiğinde vermeye çalıştığın mesajı alsın.

Personelini eğiteceksin seçeceksin!
Adam lazım zaten yarın şunları şunları getir girişine yapalımla ol-maz!

Şahıslara kriter şart!
Her arabası olana sıra yazmayacaksın kuşağını giydirtmeyeceksin.Denetleyeceksin seçici olacaksın.

Yönetici olabilirmişim aslında.Sahi başvurular nerden yapılıyordu?

fernando24
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 22:36

arkadaslar ulusoy un ankara araclarında arac tipi 4166 yazıyor bu nedir

Mustafa 822
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 23:07

O araç kesin Irizar. Kaçırmayın derim.

sayfa 633
ANA SAYFA -> ULAŞIM