Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
wowTURKEY mesaj sayısı ile gelen haklar
« önceki   123 ... 343536

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 36
Yolcu5806
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:55

Tüzel yazacaz bizde

Ogünler
3 hafta önce - Çrş 02 May 2018, 21:40

Merhaba iyi forumlar baslik acmak istiyorum ama acmasini bilemiyorum detaylı sekilde anlatırmısınız

Cüneyt5316

3 hafta önce - Prş 03 May 2018, 01:04

Alıntı:
Merhaba iyi forumlar baslik acmak istiyorum ama acmasini bilemiyorum detaylı sekilde anlatırmısınız

Açmak istediğiniz başlık, herhangi bir şehir veya konu ile alakalı muhabbet/yorum sayfası olacak ise, bunu haberler ve sohbet komşuna tıklayıp sayfanın sol üst köşesinde yeni başlıka tıklayıp yapabilirsiniz...

Açmak istediğiniz başlık fotoğraf ise ve istediğiniz şehir anasayfa da görünen ilk 4 şehir ise, orda fotoğraflar kısmIna tıklayıp yine sol üst köşede yeni başık ile açabilirsiniz. Veya açmak istediğiniz başlık ana sayfadaki ilk dört şehir haricinde ise, o şehire tıklayıp orda herhangi bir başlıkta açabilirsiniz.

Açmak istediğiniz başlık ulaşım veya ulaşım araçları ile ilgili ise bunu, anasayfada bulunan ulaşım, eğer şehiriniz İstanbul harici Marmara’da bir şehir ise marmara, İstanbul ise İstanbul sayfalarını tıklayıp açabilirsiniz...

Burç

3 hafta önce - Prş 03 May 2018, 07:05
Yeni bir konu başlığı açmak için

"yeni başlık" düğmesine tıklaman yeterli.

Eğer konuyu yanlış bir bölümde açarsan, olması gereken yere taşınır, önemli değil.

sayfa 36
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET