Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 907
kürşad58
8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 17:14

cogu kişi malatyada ceza aldı..deplasman tribununu doldurmamız zor olacak bu hafta

talha58
8 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 17:23

Gidecek taraftarların azami ölçüde dikkat etmesi gerekiyor. Kulübe ve camiaya yakışan güzel ve centilmence bir tutum sergileyeceklerine inanıyorum. Özellikle Afrin operasyonu devam ederken güzel bir birlik beraberlik sergilenir umarım.

ihsan gulbilge
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 10:00
Yine bir skandal!

Çok özür dileyerek bu görüntüyü sizlerle paylaşıyorum. Futbolda bir çete var saha içinde işler kötü gidince, saha dışını bozmaya çalışan bir çete. Bu çetenin kim olduğunu söylemeye gerek yok sanırım.
Bakın videodaki şahıs Sivasspor taraftarina küfür ediyor, neyse ki taraftar sinirine hakim olup bir şey yapmamış. Şimdi soruyorum size " normal " şartlar altında küfür görüntüsü çıkan biri ceza alır mı ?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=19283 ...y&_rdr

mehmet karakas7
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 10:35

Böyle basit tuzaklara ALLAH 'dan daha seyircimiz düşmüyor tahriklere gelmiyor .

kayrakemal
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:21

Biz karşılık vermememize rağmeb yine PFDK'ya sevk edildik.

sivas sevdalısı
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:29
Sivasspor

Hasan Şaş'ırmış, ahlak yoksunu "namussuza" Federasyon nasıl bir ceza verecek merakla bekliyoruz.

Şaş'an bu zavallının, TFF Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edilmesi için de, yönetimin bu görüntüleri ve dudak okumalarına gerek kalmadan ne söylediğini de ifşa edecek şekilde yazı içeriğinde yer verilerek, Federasyona bilgi paylaşımında bulunulmalıdır.

Tanıdığımız Mecnun başkan bunu yapacaktır.

sivas sevdalısı
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 16:42

Federasyon iyice şaşırmıştır.

Saha olayları derken neyi kasdediyor belli değil. SS-GS müsabakasında nasıl bir saha olayı gerçekleşti de Kurula sevk ediyorsunuz. inşaallah ŞAŞI OLUP ŞAŞ'I UNUTMAZSINIZ.

Malatya da karşıdan gelen muhtemelen Kayserili provokatör bir p.'in tahriklerine cevap veren bir kaç yiğido var diye KOMPLE TARAFTARA CEZA veren aciz TFF yönetimi derhal istifa etmelidir.

6222 sayaı sporda şiddetin önüne geçilmesi kanununun yaslaştırılmasının özü nedir?

Passolig ne için çıkarılmıştır..

Görevini yapmaktan acizler, kolayca TÜM TARAFTARLAR diyerek kolaucılığa kaçmaktadır..

TFF'yi de,
6222 yi işletmeyenleri de,
Passoligin gereği gibi uygulamasına gidemeyenleri de ŞİDDETLE KINIYORUM..

Malatyada biz ne yaptık da bize ceza veriyorsunuz, Kayseri deplasmanına gidemez oluyorum, ahlaksızlar sizi..

genç_osman
8 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 19:32

Huylu huyundan vazgeçmez diye boşuna dememis atalarımız.Bircoğunuzun malumudur ki bu ahlaksız herif futbolcuyken de böyleydi. 3-5 kişi küfür etti diye 300-500 kişiyi cezalandıran ADİL TFF !!!! bu adamın bu pisliğine büyük ihtimalle sessiz kalacaktır. Yönetimin bu işin peşini bırakmaması lazım.

mehmet karakas7
8 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 13:06
Demir Grup Sivasspor, defans oyuncusu Rıdvan Şimşek ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetti.

Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, devre arasında kendisine kulüp bulması istenilen Rıdvan Şimşek ile görüşme yapanSivasspor yönetimi, futbolcunun sözleşmesini karşılıklı olarak sona erdirdi.

Demir GrupSivasspor’un geçen sezon devre arasında kadrosuna kattığı 27 yaşındaki Rıdvan, bu periyotta 5’i Türkiye Kupası, 12’si 1. Lig olmak üzere 17 resmi maçta kırmızı-beyazlı formayı giydi.

Rıdvan Şimşek, bu sezon ise 4’ü Türkiye Kupası, 12’si Süper Lig olmak üzere 16 maçta forma şansı buldu. Kırmızı-beyazlı formayla Süper Lig’de 12 maçta 638 dakika oyunda kalan Rıdvan, bu karşılaşmalarda 3 kez sarı kartla cezalandırıldı. (AA)

cCcenk38
8 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:17

Kombine ve deplasman tribunu dahil su an Kayseri - Sivas derbisi icin 24.386 bilet satilmis durumda.

Sivas tribunu tukenmek uzere. 1500 billetten 1100’u satilmis durumda.

sayfa 907
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET