Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Pegasus Airlines havayolu şirketi: Sivil Havacılıkta Farklı Bir Vizyon
« önceki   123 ... 133134135 ... 137138139   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 134
Ramazan DOĞAN

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 00:12

Alıntı:
Ancak dediğinizin dışında, fotoğraf makinesi çantasına, laptop çantasına, alicengiz oyunu yaparak, bak kardeşim biz ne dedik, yaparlarsa o yanlıştır.
Sekiz kilogramlık el bagajından başka bir tane daha çantaya müsaade var.. Fotoğraf makinesi çantası biraz büyükse, o durum görevlinin inisiyatifine kalabilir.. Ben bundan sonra fotoğraf makinemi el bagajımın içine koyup, o şekilde uçağa gireceğim..

Merak etme, kurumlar kural dışına çıkmaz.. Onu ancak en ucuz (bagajsız) tarifeden bilet aldığı halde, kocaman bagajlarını kabine sokmaya çalışarak, kendini uyanık zanneden görgüsüz insanlar yapar..

Alıntı:
Benim bu tepkiyi vermemin sebebi, laptop çantalarına da "lolo" yapabilecek potansiyelde olmalarıdır..
Bunu da merak etme, laptopunu kimse alt bagaja asla vermez (vermiyor) zaten.. O ikinci küçük çanta lap-top içindir..

mahmut11
3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 00:15

Evet abi, o çok çirkin bir şey. Sadece havayolu şirketini salak yerine koymuyor, bu sefer diğer yolcularına da nanik yapmış gibi oluyor.

Pegasus'a nedense bir güvensizlik var içimde. Yani marka değeri ile ilgili belki de,

Şubat'ın 13'ünde Ankara'ya uçuyorum. Bir sırt çantam ve bir laptop çantam olacak. Yine de durumu aktaracağım.

Ramazan DOĞAN

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 00:20

Alıntı:
Pegasus'a nedense bir güvensizlik var içimde. Yani marka değeri ile ilgili belki de,

Rötarına falan bir şey diyemem, ama el bagajı-normal bagaj hakkı gibi, sayısal ölçülerle belirlenmiş, tarifelere girmiş konularda kurallar geçerlidir.. Kurallara uymak da biz yolcuların görevidir..

Aslında şu son dönem reklamları çok güzeldi, bulursam paylaşayım.. Yani yemediğin yemeğin, içmediğin suyun parasını senden almıyorum, o yüzden de böyle ucuz uçuruyorum diyordu özetle..

Misafir 737

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 02:31

Online check in diye bir uygulama varmış ama benim bagajım da var ne yapmalıyım?

Mehmet BERBER

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 09:20

Alıntı:
Online check in diye bir uygulama varmış ama benim bagajım da var ne yapmalıyım?

Yine de online check-in yaptırın. Havalimanına(Sabiha Gökçen için) gittiğinizde online check-in yapanlar için ayrı bir bagaj teslim sırası oluyor, işiniz daha kısa sürer bu şekilde.

İyi uçuşlar...

Misafir 417

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 14:19

Bir sorum daha olacak biletin çıktısını almam gerekiyor mu yoksa orada veriyorlar mı kontuatda bagajı verirken şimdiden teşekkürler

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 14:28

Alıntı:

Bir sorum daha olacak biletin çıktısını almam gerekiyor mu yoksa orada veriyorlar mı kontuatda bagajı verirken şimdiden teşekkürler

Misafir 417 rumuzlu üyemiz;

Siz on-line check-in yapın çıktı almanıza gerek yok
Havaalanında bagaj teslim noktasında Boarding(Biniş) kartı basılarak size verilir
Şimdiden iyi uçuşlar dilerim

ali alimi012
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:11

herkes online çekin yaptırıyor artık uyandı.
hatta hızlı geçiş kartı aldılar

Misafir 417

3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:03

Uçuşum bu pazar saat 18.40 ta ilk defa sabihadan uçucam. Saat kaçta havalimanında olmalıyım?

mehmet güngör bağ
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:17

Misafir 417 rumuzlu uyemiz;

Ucuşunuzun Yurtiçi olduğunu varsayarak sualinize yanıt veriyorum

Hafta Sonu yoğunluğu düşünerek
saat 16:30'da Sabiha Gökçen Havalimanı'nda olursanız rahat bir şekilde işlemlerinizi bitirip seyahat edebilirsiniz.

sayfa 134
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 133134135 ... 137138139   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM