Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konyaspor [futbol]
« önceki   123 ... 474475476 ... 517518519   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 475
Misafir 3b5

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:36

Misafir'ede Yalçın arkadaşıma da katılıyorum. Geçen sezon Beşiktaş dışındaki şampiyon olmuş dört önemli kulübümüzde işler pek iyi değildi. Bursaspor ligde kalmayı son maçta kurtardı. Trabzonspor orta sıra takımı oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray ise Başakşehir'in arkasında kaldılar. Tabi diğerleri için işler kötü olunca Konyaspor bu durumu lehine çevirmeyi bildi. Konyaspor geçen yıl iyi bir grafik yakaladı ama bunu sürdüremedi. Bu sezon takım küme düşerse Konyaspor'u çok zor bir süreç bekliyor. Etoo, Jahovic, Fofanda gibi yıldız isimlerin TFF Liginde oynamayı kabul edeceklerini sanmam. Ama bir taraftan da şöyle düşünüyorum her maçta stadı bomboş olan Osmanlıspor gibi proje takımı ligde kalır Konyaspor gibi ateşli taraftarı olan önemli bir şehrin takımı düşerse adil olmaz diye düşünüyorum.

yalcinn

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:58

Osmanli adi kadar bu ligte varligi da gereksiz . Hem proje takimi hemde Ankara ve Osmanli baglantisi ne alaka ? Ankara Osmanli icin dagilma donemini (1402 Ankara savasi , Timur ve Beyazit arasinda ) temsil eder . Gelelim Konyaspor`a ; bir Samsunlu olarak Konyasporun bu ligde olmasi gerektigini sonuna kadar isterim . Dusme potasinda olmasi uzuntu verici . Sehir takimlari Turk futbolunun omurgasidir ve kara para aklamak icin kurulan proje takimlarina ( Umraniye ,Osmanli , Basaksehir..vs..vs...) feda edilemez .

Misafir bfe

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:06

Dilini öyle çıkaracağına Gs takımının dört defa şampiyon olduğu sezonlara bak bakalım kafaya oynayan takımların hangisi iyi idi.En fazla rekabetin olduğu sezon bu sezon artık hertakım korakor onuyor.Şimdi Gs öyle kolay şampiyon olamaz.Küme düşecek takımlara gelince benim gönlümden geçen kasımpaşa,osmanlı vede iki antalya takımından birisi,herşehirin bi takımı olsun ligde fazlası zarar.

Misafir 57f

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:04

Simdi sunu iyi ayirt etmek lazim her takim taraftari kendi takimini yakindan takip eder takiminin hangi seviyede neler yapabilecegini kestirir kisinin kendi tuttugu takim haricinde bir takimi degerlendirecek olursa bunu x takiminin.bir macini izlemistir puan ve siralamadaki terine gore degerlendirir ama o kisi kendi takiminin futbolunun ne seviye oldugunu haliyle yakindan takip ettigi icin bilir bazilari haliyle bizim her macimizi izleme firsati yada zorunlulugu olmadigi icin haliyle degerlendirme yaparken siralama ve puana gore bir degerlendirme yapmasini ben kendi adima dogal karsiliyorum ama ben kendi takimimin futbol anlayisini bildigim icin su sekilde ifade edebilirimki istanbul takimlariyla mevcut durumuyla basabas oynar bizim problemimiz ceza sahasi icindeydi malum ligde ilk yari biterken en az gol yiyen 5.takim ks du ceza sahasinda eksiklikten dolayi gol atamadigimizdan buralardaydik onuda transfer sezonunun kapanmasiyla fazlasiyla gidermis olduk jahovic ve etoyu besleyecek orta sahada bir cok futbolcu var amacim biseyleri kanitlamak degil dediklerimi kabul etmeyede bilirsinizi fakat ben takimimin futbolunu kapasitesini bildigim icin benim gibi bir cok konyali ligle alakali en ufak bir endisesi yok cunki ks takip eden her konyaspor taraftari biliyorki bu takim daha fazlasini yapar benim muhtemelki bir cok konyalinin uzuntusu ozdilegin lige motive olmak adina her 2 kupa macinda haddinden fazla gereksiz futbolcuyu sahaya surmesiydi dunki kadroda 10 yedek oyuncuyu sahaya surdu ilk macta 7 yedek oyuncuyu sahaya surdu oda kendi acisindan ligi dusunerek bu sekilde rotasyon icerisine girdi ama bence bu takim ligide kupayida rahatlikla kaldirirdi bu sekilde boynumuza ip dolayarak elenmek kendi adima uzucu olan bu sayfada bir arkadas ilk kupa macindaki kadroyu gordukten sonra mehmet ozdilek kadroyla cok oynamis eger kupadan elenilirse buna sebep kendisi gosterilir diye hakli cikti onu diyen arkadas

Hasan Kayali
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:01

Bu haftaki kadroyu yapıp Memet hocanın önüne koyuyorum. Bu kadro ile çıkarsan maçı alırsın.

Kalede: Serkan
Geri dörtlüde: Skubic, Filipovic, Moke, Ali Turan
Orta saha: Orkan, Mehdi, Fofana, Volkan Şen
Forvet: Eto'o, Jahovic

Mehmet hoca kendini konuşturma derdine girme bu kadro ile sahaya çık. Yada istifanı ver.

Misafir 364

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 11:09

Hasan kardeş çok ofansif bir kadro volkan Şen fofana orkan gibi oyuncular zayıf kalır defansif olarak. 2 forvette cabasi

Misafir 57f

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 18:51

Hasan kayali sen bu kurdugun kadroyla 2 haftada istifani isterler sen biraz isme gore kadro cikarmissin keza volkan geldigi kulupte 3-4 maca cikti yada cikmadi sen sahaya surmussun bence birincisi suan mevcut kadronun antrenoru saffet susic diger taraftan bence kadro

Serkan
Skubic-alituran-filipovic-ferhat
ali camdali
Omerali-mehdi-milosevic-orkan
Jahovic

Yedek kuluben gectigimiz doneme gore dahada guclendi volkan sen fofana amir eto bu 4 futbolcuda ilk 11 de yazdigim futbolcu form grafigine gore 11 de cikabilir bu orta sahayla ileri ucta kim olursa olsun gol atmada problem yasamaz

turkoman
6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 23:02
Alanyaspor-Atiker Konyaspor

Misafir c38

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 23:02

konya düştü gibi

Misafir e0c

6 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 23:13

Konyaspor düşmez bu kadro ile her zaman hedefleri büyük olacaktır

sayfa 475
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)