Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 605
Misafir 2bc

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 07:35

Beşiktaş'ı bekleyen fikstür.

Beşiktaş'ın Ziraat Türkiye Kupası yarı finalindeki rakibi Fenerbahçe oldu.

Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Fenerbahçe ile oynayacak olan Beşiktaş'ı zorlu bir fikstür bekliyor.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe ile 2 maç üst üste Vodafone Park'ta oynayacak olması dikkat çekti.

20 Şubat - 20 Mart arası zorlu karşılaşmalar oynayacak olan Beşiktaş'ın önümüzdeki haftalardaki fikstürü şöyle;

UEFA Şampiyonlar Ligi - Bayern Münih (D)

Spor Toto Süper Lig, Fenerbahçe (E)

Ziraat Türkiye Kupası, Fenerbahçe (E)

Spor Toto Süper Lig, Trabzonspor (D)

Spor Toto Süper Lig, Gençlerbirliği (E)

UEFA Şampiyonlar Ligi, Bayern Münih (E)

Spor Toto Süper Ligi, Başakşehir (D)

Fikstur dedigin boyle olur. Ingiliz ligi gibi oldu bizim icin hakem sanssizligi yasamassak. Iyi sonuclarda gelirse pespese bu surecte hem para basar takim hemde ucar. Ozellikle evdeki maclarda gidebilecek herkes takimi yalniz birakmamali. Tabi gitmisken ekonomisi el verdigi olcude Kartal yuvalarina ugramali.

bahadır 0302

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 08:39

Sokağa çıkın, halkın arasına karışın, futbolseverler sorun, “En iyi kadro kim de var?” diye... Taraflı-tarafsız herkesin ortak görüşü Beşiktaş... Hatta “En iyi futbolu kim oynuyor?”da yine yanıt aynı, Beşiktaş...
Ne var ki, iç hatlarda Kartal, ya el frenini çekiyor ya da arıza yapıyor! Formsuzlar var, kalitesinden uzak kalanlar var. Devler Ligi’ndeki gururumuz Kartal, iç hatlarda kalitesinin çok uzağında! İçlerinde değiliz ancak Ümraniye’de bilemediğimiz sıkıntılar mı var? Efendim, sevgili yöneticimiz Ahmet Nur Çebi, Bayern Münih karşısında Kartal’a yüzde 51 şans tanımış. Evet, Kartal’ın zor bir rakiple oynayacağını cümle alem biliyor... Ancak kişisel olarak Çebi’ye katılıyorum. Bayern Münih güçlü takım ama elenmeyecek bir rakip değil... Neden mi? Namağlup gruptan çıkan bir Beşiktaş var. Bunu da sakın kulak ardı etmeyin!

Yakup

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:35

Beşiktaş'ta tehlike çanları: Ömrü 1,5 yıl

Siyah-Beyazlı teknik heyet ve yönetimin yaptığı detaylı analizden çarpıcı sonuçlar çıktı.

Alıntı:
. Milliyet Gazetesi'nden Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; Beşiktaş’ta yaş ortalaması bir hayli ilerleyen kadroya 2019’a kadar ömür biçildi. Kısa, orta ve uzun vadede uygulanacak transfer planlamasına göre siyah-beyazlılar öncelikle Gökhan Gönül, Atiba ve Quaresma’nın yerlerine genç oyuncular alacak, forvete de bir takviye yapılacak.

Son yıllarda yeni sezon transfer çalışmalarına aylar öncesinden başlayan ve birçok başarılı hamle gerçekleştiren Beşiktaş Yönetimi yine erkenden düğmeye bastı.

Hem yönetim hem de teknik heyetin uzun analizleri sonrasında yaşı bir hayli ilerleyen mevcut takıma 1.5 senelik ömür biçildi. 2019’da takımdaki tecrübeli isimlerin büyük çoğunluğunun sözleşmelerinin bitecek olması sebebiyle siyah-beyazlılar kendi bünyesine adeta gençlik aşısı vuracak.

Kısa, orta ve uzun vadede geçerli olmak üzere bir planlama yapan yönetim öncelikle Atiba, Gökhan Gönül ve Ricardo Quaresma’nın alternatiflerini kadroya katacak. Yaz transfer döneminin rotasını şimdiden çizen Beşiktaş Transfer Komitesi; sağ bek, kanat, orta saha ve forvet hattını tazelemek için çalışmalara başladı. Hem mevcut kadronun istikrarını sürdürmek hem de 1.5 sene sonraki yenilenmiş Beşiktaş’ı oluşturmak isteyen siyah-beyazlılar bu projenin ardından maddi olarak da rahat nefes alacak. Sezon sonunda UEFA’nın mali kriterlerinden kurtulacak olan Beşiktaş, yine aynı mali disiplin içerisinde yoluna devam edecek.

Gurbetçilere takip
Takımdaki tecrübeli isimlerin yerlerini genç oyunculara bırakacak olması nedeniyle, yönetim oyuncu ücretlerini de ciddi ölçüde düşürmüş olacak. Cyle Larin gibi yetenekleri araştırmaya devam ederek, 1,5 sene sonra çok farklı bir Beşiktaş’ı vitrine çıkaracak olan siyah-beyazlılar bu kapsamda genç gurbetçileri de transfer radarına alacak.

KAYNAK: FANATIK.COM.TR

Insallah gelecege dönük yatirimlar yaparlar...

Uzun vadeli proje olacaksa, kisa vadede basari beklemek yanlis olur.. Onun icin sabir lazim...

Misafir e0c

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 12:47

Kadroya en az 10 tane paf takımdan futbolcuları kadroya mutlaka takviye şart kadro çok daraldı
Olcay
Cenk
Abubakar
sosa
Mario gomez
Dem baba
Hepsi iyiydi şimdi

Misafir 2a5

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:09

Brezilya Milli Takımı'nın gözlemcileri Talisca için derbiye geliyor.

Brezilya basınında yer alan habere göre; Brezilya Mili Takımı gözlemcileri son dönemdeki performanslarıyla dikkat çeken Beşiktaşlı Talisca, Bordeaux forması giyen Malcom ve Real Sociedad'ın golcüsü Willian Jose'yi yakından takip edecek.

Benfica, Beşiktaş'ı suçluyor! 30 milyon Euro.

Benfica, Talisca’ya gelen 30 milyon euroluk teklifin geri çevrilmesinin nedeni olarak Beşiktaş’ı gösterdi. Portekiz ekibi, büyük bir fırsatın kaçtığını düşünüyor.

Sezon sonunda Benfica’ya geri dönecek olan Anderson Talisca için Çin ekibi Changchun Yatai 30 milyon euroluk bir teklif sunmuştu. Portekiz kulübü gelen teklifi 40 milyon euro civarına çekmeye çalışıyordu fakat Brezilyalı futbolcu, Çin’e gitmeyi reddetti. Benfica eğer Talisca’yı satsaydı Beşiktaş’a da kendilerine ödenen 5 milyon euroluk kiralama bedelini geri verecekti. Beşiktaş, bu bedeli kabul etseydi Talisca gitmek zorunda kalacaktı. Yöneticiler, Portekiz basınına yaptığı açıklamada büyük bir fırsat kaçırdıklarını, bunun en büyük sorumlusunun da Beşiktaş olduğunu söyledi.

Kartal, devleri geride bıraktı! Beşiktaş'ın kasasına giren dev rakam.

Gelirlerini yüzde 42 artıran Beşiktaş, bu alanda Real Madrid, Bayern Münih, Chelsea gibi Avrupa’nın devlerini gerisinde bıraktı.

KPMG Football Benchmark ekibi Avrupa’nın 12 şampiyonunun finansal performansını inceledi. Gelirlerini yüzde 42 artıran Beşiktaş, bu alanda Real Madrid, Bayern Münih, Chelsea gibi Avrupa’nın devlerini gerisinde bıraktı.

KPMG Spor Sektör Lideri Hakan Uçak, “Beşiktaş başarı ile gelir dengesini çok iyi kurdu. İyi futbol ve kupaları nakite çeviren siyah-beyazlılar, harcamalarını da bu çerçevede yaparak sürdürülebilir bir kulüp haline geldi” dedi.

KPMG Football Benchmark ekibi ‘Şampiyonlar Raporu 2018’i yayımladı. Raporda Avrupa’nın 12 ülkesinde şampiyonluğa ulaşan futbol kulüplerinin finansal performanslarını inceledi. Türkiye’de son iki yılda şampiyonluğa ulaşan Beşiktaş’ın yer aldığı araştırmada siyah-beyazlıların yükselişi dikkat çekti.

Euro üzerinden yapılan değerlendirmede Kara Kartallar, 19 milyon euro gişe, 69.1 milyon euro yayın, 57 milyon euro da pazarlama ve diğer gelirlerden elde etti. Beşiktaş’ın toplam geliri geçen yıla göre yüzde 43 artarak 145.1 milyon euroya ulaştı. Toplam antrenör ve oyuncu kadrosuna 70.1 milyon euro ödeyen Beşiktaş’ın harcamaları, toplam gelirinin yüzde 48’ini oluşturdu.

Siyah-beyazlılar gelirindeki yüzde 43’lük artışla Avrupa’da kazancını en hızlı artıran üçüncü kulüp oldu. Karını yüzde 86 artıran Fransa Şampiyonu Monaco bu alanda ilk sırayı alırken, İskoç Şampiyonu Celtic (yüzde 52) ikinci oldu. Avrupa devleri ise sınıfta kaldı. Real Madrid’in gelirleri yüzde 8, Juventus’un yüzde 21 arttı. Bayern Münih’in karında yüzde 1 azalma yaşanırken, Chelsea de bir önceki sezona göre eksi yüzde 4 kar etti.

BEŞİKTAŞ DENGELİ HARCAMA YAPIYOR

Raporda kulüplerin, futbol takımlarına yaptıkları harcamalar da yer aldı. UEFA’nın Finansal Fair-Play kuralları arasında kulüplerin gelirlerinin yüzde 70’inden fazlasını futbol takımı için harcayamayacağı yer alıyordu. Finansal Fair-Play takibinde bulunmayan kulüpler kurala uymak zorunda değil. Ancak UEFA’nın bu çerçevede yaklaştığı Beşiktaş, geçen yıl gelirlerinin yüzde 48’ini futbol takımına harcadı. Siyah-beyazlılar, gelirlerinin yüzde 45’ini oyuncu ve antrenörlerine kaynak olarak kullanan Bayern Münih’ten sonra bu alanda en dengeli harcama yapan ikinci takım oldu.

KPMG Spor Sektör Lideri Hakan Uçak, “Beşiktaş’ın gelirlerini düzenli bir şekilde artırması, Şampiyonlar Ligi’nde oynayıp, yayın ve tribün gelirlerini yükseltmesiyle de doğru orantılı. Ancak araştırmayı incelediğimizde gelirlerinin yüzde 48’ini futbol takımına aktaran siyah-beyazlıların doğru bir yapılanma içerisinde olduklarını ve gelirlerinde kayıp yaşasa da bu yapıyı koruyabileceğini görüyoruz” dedi.

Vodafone Geleceğin Kara Kartalı projesinin lansmanından renkli görüntüler.

Vodafone Geleceğin Kara Kartalı projesinin lansmanı Vodafone Park'ta Başkan Fikret Orman, Futbol Altyapıdan Sorumlu Üyesi Metin Albayrak, Teknik Direktör Şenol Güneş, Futbol Akademi Sportif Direktörü Gökhan Keskin, futbolcular Necip Uysal ve Ryan Ba

Konuşmaların ardından Başkan Fikret Orman, Metin Albayrak, Teknik Direktör Şenol Güneş, Gökhan Keskin, Necip Uysal ve Ryan Babel, Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Park’ın zemine çıkarak çocuklarla birlikte basın mensuplarına poz verdi.

Neşeli görüntülerin ortaya çıktığı fotoğraflar, Beşiktaşlı taraftarlardan büyük ilgi gördü.

"Beşiktaş altyapısına yeni yetenekleri kazandırmak için..."

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Vodafone ile Beşiktaş ortaklığında gerçekleştiren "Vodafone Geleceğin Kara Kartalı" projesinin lansmanı için yapılan basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

İşte Başkan Fikret Orman'ın açıklamaları:

ORMAN: "BEŞİKTAŞ ALTYAPISINA YENİ YETENEKLER KAZANDIRMAK İÇİN..."

"Beşiktaş'ın altyapısına yeni yetenekler kazandırmak için projemizin lansmanı için buradayız. Vodafone ile yaptığımız sponsorluğumuz standart bir anlaşma olduğu kadar yabancı bir markanın, bir Türk markasına yaptığı yatırımdır." dedi.

ORMAN: "HERKESİ KARAKARTAL HAREKETİNE ÇAĞIRIYORUZ"

"Beşiktaş Kulübü 8 milyon'un üzerinde bir katkı sağladı. Burada taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu proje yeni projeleri yapmamıza destek verdi. 2 yıldır çalıştığımız geleceğin karakartalları projesini birazdan sizlere sunacağız. Ülkemizdeki altyapıdan çocukları keşfetmekte zorlanıldığını düşündük ve beyin fırtınası yaptık. Bu proje dünyada ilk olacak. Burada kabiliyetleri çocukları Beşiktaş altyapısına yerleştireceğiz. Kaliteli oyunculara ihtiyacımız var. Beşiktaşlı olsun olmasın herkesi Karakartal hareketine çağırırıyoruz" dedi.

ORMAN: "BÜTÜN BÖLGELERE ULAŞAN BİR AĞIMIZ VAR"

"Beşiktaş büyük bir camia. Hemen hemen her şehir de spor okullarımız var. Bir tek İstanbul'da olmak değil, bütün bölgelere ulaşan bir ağımız var. Futbol okulları ile alakalı yeni projemiz var."dedi.

ORMAN: "İNSANLARA FUTBOLU SEVDİRMELİYİZ"

"Bizim yatırımlarımız insanlara. Bütün sporcularımız netice itibari ile birer insan. Bu teknoloji ile insanlara hizmet ediyoruz. Hangi takımı tutup, tutmadığı önemli değil. Futbolun marka değerine yapılan bir yatırım olarak düşünüyorum. İnsanlara futbolu sevdirmeliyiz." dedi.

ORMAN: "ART NİYET OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM"

"Beinsports dünyada yayın yapan önemli bir kurum. Bu tip kurumsal şirketler basit şeylerin içerisinde olmazlar. Onların da bizim pozisyonumuzu saklayacağını düşünmüyorum. Orada kurallar vardır. Yayıncı kuruluş ile ilişkilerimiz iyi seviyededir. Beşiktaş taraftarının teknolojiye ve takımına olan ilgisini bu tepkide görebiliyoruz. Art niyet olduğunu düşünmüyorum. Onlarda Vodafone gibi iyi bir partnerimiz. Teknoloji acayip bir şey. Herkes onun iyi taraflarını iyi kullanıyor ve bir şey kaçırmıyorsunuz. Bu projede de bu kullanılıyor. Herşey çok şeffaf. Oylarla seçilecek." dedi.

Vodafone Türkiye Ceo'su Colman Deegman basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

COLMAN DEEGMAN: "GENÇLERİ GELİŞTİRMEK İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE"

"Burada olmaktan mutluyuz. Gerçekten Beşiktaş'a teşekkür etmek istiyoruz. Bu ortaklık kapsamında yeni bir adımı gerçekleştireceğiz. Geleceğin Karakartalları projesi üzerinde 2 yıldır çalışıyoruz. 10.000 çocuğa eğitim veriyoruz. Gençleri geliştirmek açısından çok önemli bir projedir. Spor alanında da proje yapıyoruz. 8-14 yaş arasındaki tüm çocuklara erişmek istiyoruz. Bu büyük bir proje ve gurur duyuyoruz. Çok heyecanlıyız. Bu projede herkese eşit fırsatı olacak. Van'daki ve İstanbul'daki çocuklar Beşiktaş'a katılmak için fırsatı olacak." dedi.

"BUNU 20 ÖNCE YAPAMAZDIN"

"Eğer akademi üzerinden bir takım çocuklar yetiştirirsek ve Beşiktaş'a kazandırırsak bu bizim için aya çıkmak kadar önemli olacak. Yeni yeteneklerin zor olduğunu biliyoruz. Bugün içerisinde yaşadığımız dünyada tek ihtiyaç olan telefon ve 1 dakikalık video. Bunu 20 yıl önce yapamazdın. Bu muhteşem bir proje. Bizler futbol sevdalılarıyız. Bu Beşiktaş ve Vodafone ile ilgili değil, Türkiye'deki sporun gelişimi ile alakalıdır" dedi.

Vodafone Türkiye İcra kurulu yardımcısı Engin Aksoy basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

AKSOY: "BEŞİKTAŞ KULÜBÜ ANTRENÖRLERİ İLE BUNU YAPACAĞIZ"

"Projede 3 aşama olacak. Çocuklar videoları yükleyecek. Daha sonra oylama olacak. 2.aşama bölge elemeleri olacak. Beşiktaş Kulübü antrenörleri ile bunu yapacağız. 3.aşama da final olacak. 2 yaş grubu olacak. VodafonePark uygulamasına 1 dakikalik videolar yüklenebilecek. Bu videolarda belirli hareketler olacak. Top kontrolü, şut, pas gibi temel hareketleri isteyeceğiz. Yüklenen videoların oylaması ile beraber 7 bölgede 50şer çocuk seçilecek. Bu çocukların arasında Beşiktaş'ın scouting ve altyapı hocalarının yapacağı seçimle her bölgeden 5er çocuğu İstanbul'a Nevzat Demir Tesislerine getireceğiz. Bu 4günlük kampın ardından final etkinliğimiz olacak ve en az 3 çocuğu Beşiktaş altyapısına kazandırmak istiyoruz. 1 abone 10 farklı video yükleyebilecek. Yükleme işlemi Vodafone Üyelerine ait olacak ve video yüklenirken herhangi bir maliyet alınmayacak. Videoyu oylamak için Vodafone Karakartal üyesi olmak gerekecek. Aboneler her hafta 10 oy verebilecek. 1 kişiye 1 oy verilecek. En az 500.000 kişinin oylama yapmasını bekliyoruz" dedi.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

ALBAYRAK: "NEVZAT DEMİR TESİSLERİ'NİN ORADAKİ ARAZİYİ ALMAK İSTİYORUZ"

"Beşiktaş'ımızın geleceğine katkı sağlayacak bu projede çalışmaktan dolayı çok mutluyum. Sadece sponsor olarak değil aile ortamındaymışız gibi hissediyoruz. Türkiye'de ilk olarak böyle bir proje oluyor. Bu yüzden Vodafone ailesine teşekkür ediyoruz. Biz göreve geldikten sonra Futbol Akademisi ile ilgili çalışmalara başladık. Nevzat Demir Tesisleri'nin oradaki araziyi almak istiyoruz. Ancak hala sonuçlandıramadık. Oraya Beşiktaş Futbol Akademisinin yanı sıra herkesin birbiri ile iletişim içerisinde olacağı bir yer yapmak istiyoruz. Bu Proje Beşiktaş'a katkı sağlayacaktır. İnşallah genç kardeşlerimiz de Beşiktaş'ımıza katkı sağlar" dedi.

Beşiktaş Tenik Direktörü Şenol Güneş, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

ŞENOL GÜNEŞ: "ÇOCUKLARA YAPILAN YATIRIM BENİ SEVİNDİRİYOR"

"Aynı duyguyu besleyenler takım olur. Burada iki markanın yaptıklarını biliyoruz. Sponsor desteklerinin havada kaldığı dönemde Vodafone örnek işler yapıyor. Umarım bu örnekler çoğalır. İnsanlara yapılan yatırım önemlidir. Çocuklara yapılan yatırım beni sevindiriyor. Çünkü bende sokaktan geldim. Hayallerim ile yaşadığım dönemden gerçeğe döndüğüm dönemi gururla sizle paylaşıyorum. Ben Trabzon'da 15 yaşına kadar büyük şehirleri, takımları görmezken, çocuklarımızın ayaklarına gideceğiz ve bununla gurur duyuyorum. Futbol çok güzel bir olay. Necip Uysal'ın küçükken genç takımdayken fotoğrafımız var. Bunu bilmiyordum. Babel ile Liverpool'dayken karşılaştık. Şimdi beraberiz. Yokluktan varlığa geçtik. Çocukken eldivenimiz, topumuz, formamız yokken şimdi sponsorların desteği ile bunlar oluyor. Çocuklar zaten hayal ediyorlar. Bizi şaşırtıyorlar. Büyüdükçe bu şaşırma geriye gidiyor. Demek ki eğitimcilerin de eğitilmesi gerekiyor. Tesislerin çoğalmasıyla Türkiye'de yerli yabancı mevzusu kalkacaktır. " dedi.

Beşiktaş Kulübü Futbol Akademi Sportif Direktörü Gökhan Kestin, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

GÖKHAN KESKİN: "BÜYÜK SORUMLULUK SAHİBİYİZ"

"Biz Beşiktaş Futbol Akademisi olarak büyük sorumluluk sahibiyiz. Vodafone'un böyle bir proje ile bize gelmesi bizleri heyecanlandırdı. Serpil Hamdi Tüzün'ün çağrısı ile Beşiktaş'a geldik. Şeref Stadını gördüm. İdmandan sonra denize atlardık. Oradan Fulya'ya geldik. Devamlı geliştik. Bu proje bizi heyecanlandırdı. Vodafone'un ulaştığı her ülkede yetenekli evlatlarımıza kapımız açık. İnşallah bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz" dedi.

Beşiktaş altyapısından yetişen Necip Uysal, basın toplantısında şu ifadeleri kullandı;

NECİP UYSAL: "KARDEŞLERİME, FUTBOLA DEVAM ETMELERİNİ ÖNERİYORUM"

"Benim altyapıya girdiğim günden bu güne 15 sene geçti. 15 sene önce teknoloji bu kadar iyi değildi. Ben biraz şanslıydım. A takıma çıktığım zaman burada kalıcı olmak istiyordum. Bunu gerçekleştirdim. Şimdi ki kardeşlerime de futbola devam etmelerini öneriyorum. Vodafone'a teşekkür ediyor ve devamını bekliyorum" dedi.

Beşiktaş'ta Karabükspor maçı hazırlıkları sürüyor.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig’in 21. Haftasında Karabükspor ile evinde oynayacağı müsabakanın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Spor Toto Süper Lig’in 21. Haftasında evinde Karabükspor’u ağırlayacak olan Beşiktaş, bu maçın hazırlıklarını akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde gerçekleşen antrenman istasyonlu koşu ile başladı. 3 gruba ayrılıp dar alanda pas çalışması ile devam eden antrenman yarı sahada çift kale maç ile sona erdi.

Gençlerbirliği karşısında forma giyen Pepe, Medel ve Tolgay son bölümde yapılan çift kale maç antrenmanına katılmadı.

Misafir 774

6 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:06

Acaba sene sonu babbel yerine Ronaldo tallisca yerine hazardı mı alsak
Şu kadro nasıl sizce

Fabri

Gg pepe vida adriano

Atiba ozzy

Hazard Ronaldo

Harry kane negredo

Yakup

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:10

Şenol Güneş'ten TFF'ye tepki

Karabük maçından sonra 1 ayda çok kritik 8 karşılaşmaya çıkacak Beşiktaş’ta, Şenol Güneş TFF’ye tepki gösterdi. Yönetime dert yanan kurt hocanın “Münih dönüşü derbi, 3 gün sonra da kupada yine Fenerbahçe maçı var. Bu kadarı plansızlığın da ötesinde art niyet” dediği öğrenildi.

Alıntı:
. Yarın Süper Lig’de Karabükspor’u konuk edecek olan Beşiktaş, sonrasında çok zorlu bir sürece giriyor. 1 aylık periyotta Kartal’ın 3 kulvarda çıkacağı 8 maçta adeta kaderi çizilecek. Özellikle Bayern Münih deplasmanı dönüşündeki program, teknik direktör Şenol Güneş’i tedirgin ediyor. Bu konuda yönetime dert yanan tecrübeli hocanın, “Şampiyonlar Ligi ve Süper Lig fikstürü çok önceden belli. Futbol Federasyonu da kupa programını buna göre yapacak! Almanya dönüşü derbi maçımız var, 3 gün sonra da kupada yine Fenerbahçe ile karşılaşıp, ardından Trabzonspor deplasmanına gideceğiz... Bir sürü zaman varken, kupa maçının araya girmesi plansızlığın ötesinde art niyet. Sadece Beşiktaş değil, her takım için adaletsizlik var” dediği öğrenildi.

İki derbi de iç sahada

Beşiktaş’ın, Türkiye Kupası yarı Final ilk maçında Fenerbahçe ile 28 şubat veya 1 Mart’ta oynaması beklenirken, ligdeki Trabzonspor karşılaşması ise 4 Mart’ta. Toplamda 8 maçlık periyotta Beşiktaş hem lig, hem kupa hem de şampiyonlar Ligi’nde kopma yaşayabilir. şenol Güneş’in özellikle ligde zirveden uzaklaşmamak adına kupadaki Fenerbahçe mücadelesinde rotasyona gidebileceği öğrenilirken, en büyük avantaj ise ezeli rakiple farklı kulvarlarda yapılacak her iki maçın da Vodafone Park’ta oynanacak olması.

KAYNAK: FANATIK.COM.TR

Senol Günes cok hakli buluyorum...

ZTK'nda sali günü oyna lig macini Bursaspor ile cuma günü oyna.. ZTK'sini oynamayan bir takim niye cuma günü oynamayan bir takim oynamadi. Mesela Basaksehir..

Hele Avrupada oynayan takimlara öncelik taninmali.. Onlarla masaya oturup fikstürü beraber yapmalilar...

Misafir 774

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:28

Yakup sence bu yaz transfer döneminde bi harry kane transferi nasıl olur

Misafir 2a5

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:46

Cok sukur bu hafta Cuma yi vermemisler bize.

Misafir 2a5

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:39

Beşiktaş, Karabükspor maçına hazır.

Beşiktaş, Süper Lig’in 21. haftasında Karabükspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı antrenmanla tamamladı ve kampa girdi.

Basına kapalı yapılan antrenman 1.5 saate yakın sürdü.

Teknik Direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman sahada yapılan ısınma koşuları, streching çalışması ve istasyon koşuları ile başladı. Pas çalışması, dar alanda oyun kontrol pas çalışması ve taktik programının yer aldığı çalışmalar yapıldı. Antrenman tam sahada yapılan çift kale taktik maçı ve şut çalışması ile sona erdi.

Beşiktaş, yarın saat 19.00’da Vodafone Park'ta Karabükspor ile lig maçı oynayacak.

Bjk.com.tr

Beşiktaş'tan transfer hamlesi.

Gecen hafta icinde sozlesmesi sezon sonu bitecek olan Fellaini nin menajeriyle gorusen Beşiktaş lı yetkililer Omar Abdülrahman'lada gorusmelere basladi.Sözleşmesi 28 Şubat'ta bitecek olan futbolcuyla Beşiktaş, sözleşme imzalatıp sezon sonuna kadar kiralık verecek.

Beşiktaş, ülkesi Arap Emirlikleri'nden Omar Adbdülrahman'ın transferi için harekete gecti.

Teknik Direktör Şenol Güneş'in isteği ile başlayan 10 numara arayışında sürpriz şekilde gündeme gelen 26 yaşındaki futbolcu ile temasa geçildi.

BAE Arap Körfezi Lig takımı Al-Ain'de forma giyen merkez orta saha oyuncusunun kulübü ile sözleşmesi 28 Şubat'ta bitecek.

Bu nereden cikti yahu. Bu yasa kadar kimse gorememisse bizimkiler nasil buldu bunu yoksa buda Katar a Bae acilma yolumu.

sayfa 605
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET