Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 310

Yeni stat fikrinin gerçekleşeceğine inanıyor musunuz?
evet 49.0%  49.0%  [512]
hayır 51.0%  51.0%  [532]
Toplam Oy : 1044

Misafir fb6

2 hafta önce - Pts 05 Şub 2018, 23:58

Hani devre arasında yikilacakti 19 Mayıs stadyumu?

Yalaniniz batsın sizin

En erken Ağustos ayında yiksalar
Harfiyatti diğer tesislerin temizlenmesi temel atmaydi derken

2019 Ağustos ta yapım başlar
En az iki yıl tribün yapımı için gider
Bi de macera peşinde koşup saçma sapan bir çatı dertleri de var ...

En en en erken 2023 te top oynanmaya başlanır ...

Koydular önümüze bir havuç öyle gidiyor
Biz essek olduktan sonra ......

Gundogdu06
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 11:35

Ankara'nın gerizekalı kulüpleri sağ olsun zaten gecikmiş yıkımı 1 sene daha ertelettiler. Sanki bana Manchester'lar! Bari mayısta ligler biter bitmez yıkıma başlansa! Ama sanmıyorum.

Misafir 1b6

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 15:32

Nasıl bir üslup bu böyle? Adında 06 ibaresi içinde Ankaranın takımlarına hakaret. Ne olacaktı senin sabırsızlığ için, hiç kullanmayacağın yada senede 2 sefer gelip gelmeyeceğin bile belli olmayan biryer için ben takımımı seyretmekten mahrummu kalaydım. Eninde sonunda o stad zaten yapılacak. Bunun Manchester olmakla bir alakası yok. Sizin Barçanız R.Madrid iniz Edirneden sonra tokatlanıp geliyor hakemler ortada maç yönetince buna kafa yor bence bırak Ankara klüplerinin tercihlerini.

süleyman ateş
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 15:33

Bura türkiye burda düzgün iş pek olmaz.Stat işinde olduğu gibi.

Gundogdu06
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 16:17

Alıntı:
Nasıl bir üslup bu böyle? Adında 06 ibaresi içinde Ankaranın takımlarına hakaret. Ne olacaktı senin sabırsızlığ için, hiç kullanmayacağın yada senede 2 sefer gelip gelmeyeceğin bile belli olmayan biryer için ben takımımı seyretmekten mahrummu kalaydım. Eninde sonunda o stad zaten yapılacak. Bunun Manchester olmakla bir alakası yok. Sizin Barçanız R.Madrid iniz Edirneden sonra tokatlanıp geliyor hakemler ortada maç yönetince buna kafa yor bence bırak Ankara klüplerinin tercihlerini.

Eninde sonunda olacak bir şeyi geciktirmek gerizekalılık değil de nedir? Bu sene takımını seyretmekten mahrum kalmadıysan seneye mahrum kalacaksın! Ha bu sene, ha öteki sene! Farkı ne? 15 senedir stad bekliyoruz, bunu 16 belki de daha ileri sayılara taşımak mantıklı mı?

Ha, Eryaman stadının bitmesi bahane gösterilirse o da ayrı komedi! Bir sene bu stadın yapılmasını geciktirdiysen o zaman Eryaman'ın seneye yetişmesi için gerekli tüm baskıyı da kuracaskın. Var mı öyle bir şey? Yok! Varsa yoksa stada beleş konmanın derdindeler, ne zaman bitecekmiş, seneye yetişecek miymiş, onu düşünen yok. Koca inşaatta 5-10 işçi çalışıyor.

Ayrıca futbol kulüpleri özel işletmelerdir, herhangi birisiyle aranızda gönül bağı varsa sizin bileceğiniz iş. Benim yok ve kendi adıma da hiçbir kulübü fonlamak zorunda değilim. Kirasını ödeyen kendisine tahsis edilen tesisi kullanır elbet ama hangi kulüp olursa olsun beleş stad, vergi borcu indirimi, uygun kredi vs. devlet bütçesinden veya alacaklarından menfaat sağlanıyorsa benim hakkım haram olsun. Kendi kendini idare edemeyen kulüp vatandaşın sırtına yük olmasın, vursun kilidi kapısına!

Yiğit Arslan
2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 16:29

Ne olursa olsun kimse Ankara kulüplerine geri zekalı diyemez. Takımlar ve taraftar halinden memnun sen neyi konuşuyorsun.

Misafir 1b6

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 20:02

Ankara kulüpleri yapılacak en akıllı işi yaparak Eryaman stadı bitene kadar 19 Mayısın yıkılmasını geciktirmişlerdir. Binlerce tarftarını mağdur etmemişlerdir. Kendi adıma 30 senedir orda maç seyrediyorum 3 yıl daha beklerim biyerimden bişey eksilmez. Nasılsa yapılacağını biliyorum, çocuk sabırsızlığı yapmanın alemi yok. Mantıklı hareket edilmesini taktir ettim Ankaragüçlü olarak

Misafir 2a0

2 hafta önce - Sal 06 Şub 2018, 20:43

Stad yapılacak ama guzel birsey mi yoksa uydyruk birsey mi? İşte asıl soru bu.. 1 kere yapılıyor bu o yuzden adam gibi bir proje olması lazım !!! Lütfen bunun için çalışalım ve bu berbat projenin hayata geçmesine izin vermeyelim ! Şöyle dış cephesi guzel, daha klasik tarzda dikdörtgen bir stad yapmak çok mu zor ya , zevksizler.... bu ne sevimsiz bir proje içi de dışı da kalitesiz.. bir de içinde farklı yukseltilerde rribun yapmış.. orjinal olacak ya.. bir schalke ya da dortmuntun 50 bin 6 kişilik hali ne kadar da guzel olur halbuki... TEK KAT DİK KALE ARKASI İSTİYORUZ.

Misafir 8ec

2 hafta önce - Prş 08 Şub 2018, 10:27

Arkadaşlar , şunu unutmayalım :
1-ankaraya yeni stad ASLA yapılmayacak
2-Yeni CSO binası öyle metruk haliyle yıllarca kalacak , ASLA bitirilmeyecek
3-Esenboğa'ya metro ASLA yapılmayacak
4-Ankara'ya yeni adliye binası ASLA yapılmayacak
5-Akyurt FUAR alanı ASLA olmayacak

boşuna çenenizi kaleminizi yormayın, bu projeleri de bir güzel UNUTUN

süleyman ateş
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 21:39

stadyum yapılır ama bir 15 sene sonra gibime geliyor