Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
« önceki   123 ... 505152 ... 575859   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
erenn_yldrm
9 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 19:05
Sivas Zeylaa Restaurant

İnstagramda gördüm, nerede açılıyor bilginiz var mı, sordum ama cevap alamadım ben

ahmelkan
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 12:45

sussan sen migrosun sahibimisin migros yunustan ucuz olmaz tekrar araştır bence yalan yazarak milleti migrosa yollama

migrostaki 5lt komili zeytinyağı 99.95

yunustaki 5lt komili zeytinyağı 86.90

(+)

[/img]

sussan
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 15:06

Ahmelkan hayır Migrosun sahibi değilim. Yalan yanlış bilgi paylaşmadım. Bölgelerdeki şubeler arası fiyat farklılık gösterebilir ondan dolayı fiyatlara bakarken adres kısmına aynı konumları girmeni tavsiye ederim

Ayrıca kimseyi silah zoruyla götürmüyorlar nedir bu karalama ona anlam veremedim. Bende sana bir kaç soru sorayım.
Sana Migrosta ne yaşatmış olabilirler ki bu denli karşısın?
Yunus Marketin sahibi misin?
Sivasta mı yaşıyorsun? Yaşıyorsan yerel marketlerin vasatlığını görmüyor musun?
Vasatlıktan kastım hizmet ve ürün çeşitliliği.
Yani şehrimdeki market kalitesinin artmasını istiyorum bunda ne var?(Migros Carrefour Makrocenter)

58dk
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 17:08

Kimse migrosta herşey heryerden ucuz demiyorki zaten. Ama migrosuda karalamak pahalı diye oda yanlış. Ha bence migrosun indirimleride çok hemde fiyat bazında hepsinden dah ucuz. Bence karşılaştırmak gereksiz migrosu pahalı diğer yerleri ucuz diyerek

mutlusaritas

9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:56

Benim açtığım başlık amacından çıkalı çok olmuş, ancak bir şey söylemek istiyorum: Market zincirleri eskisi gibi bana ucuz gelmiyor, ister yerel olanlar olsun, ister Migros tipi, isterse de BİM-ŞOK-A101 tipi. Hakkında ucuz algısı yerleşmiş olan BİM, A101 ve Şok bile bazen bilinen markalı ürünleri piyasa fiyatının çok üstünde satıyor.
-Örneğin Şok'ta 1 kg Çaykur turist çayı 25,95 liraya, 4 kg Domestos 17,95, 1 L Porçöz kireç çözücü 4.45'e satılıyor. Oysa bizim mahalledeki bir markette 1 L Porçöz kireç çözücünün 3.45'e, Çaykur Turist çayının 21-22 liraya satıldığını gördüm.
-Migros'a bakacak olursak o kadar da indirimli olmayan fiyatları indirimli diye yutturuyor: 5 L Komili ayçiçek yağı 29.90 TL'ye indirilmiş, 26-27 lira olsa daha bir indirimli olurmuş hani.

*** Ayrıca 99. sayfada misafir 849 bana hitaben bu başlığın ne kadar gereksiz olduğunu ve insanlar gereksiz yere meşgul ettiğimi yazmış, sitede onlarca başlık var beğenmiyorsan buradan geç git, seni zorla tutan yok.

*** ürün çeşitliliğine gelince, Türkiye'nin diğer şehirlerindeki marketler ne satıyorsa ( o bölgelerin yerel markaları hariç), Sivas'taki marketler de aynı şeyi satıyor, Bundan dolayı Sivas'taki Market sahiplerini suçlayamazsınız, mesela diş macununda 4 tane marka var (İpana, Signal, Colgate, Sensodyne) ve nereye bakarsanız bakın bunlar her yerde.

recepsivas
9 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:30

Benim için yerel marketler Marka'nın kapanmasıyla bitmiştir. Hem şehrimizin takımına sahip çıkan, hemde ekmeğinden tut Et,Manav ürünleri,Pasta vs. kendisi üreten ve Sivas dışındada markalaşan bir marketti. Yerel marketlerde olmalı çünkü Migros şehrin her mahallesine market açamaz sadece belli işlek noktalara açar. Carrefour vs. içinde aynı durum geçerli. Sonuç olarak mahallelerde yerel marketler olur acil bişey almak için gidilir ama ürün çeşitliliği açısındanda büyük marketler tercih edilebilir.

58dk
9 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:45

Kimse yerel market olmasin demiyor hepside olsun yeterki sivasta çeşitlilik zenginleşsin. Merkezi nüfusu 350.000 olan bi şehirin canlılıgı bir merkezde değilde farklı yerlere yayılsın bu şekilde şehir büyük şehir havası alır. Mesela Hala hastane uzak diye yorum yapanlar var kardeşim bütün herşeyi hükümet meydanınamı toplayacaz.

bybaskan 100
9 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 16:38

Size söylemiş olduğum migros (bağdat caddesi) açıldı resimlerini sizinle paylaşmak istedim. Bu arada içerisi çok küçük sayılmaz gayet güzel olmuş...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

mutlusaritas

9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:37

Sivas'taki marketlerin sayısını gösteren tablo, 2-3 yıl önce yapsaydım yerel marketlerin ağırlığı daha fazla olurmuş, İstanbullu Migros, Bim, A101 ve Şok ile Ankaralı Yunus'un girmesiyle yerellerin ağırlığı azalmış:

Şeremet ifadesi CAN ve MEGAMAR isimli marketleri kapsar.

Unuttuklarım: Toy'un 5, E 112'nin 1, Activ'in 1 mağazası var.

En son mutlusaritas tarafından Çrş 14 Şub 2018, 21:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih C1
9 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:47

Toy eksik.

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 505152 ... 575859   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET