Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas'ta açılmasını İstediğiniz Marka ve Mağazalar
« önceki   123 ... 101102103   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 102
recepsivas
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 21:30

Benim için yerel marketler Marka'nın kapanmasıyla bitmiştir. Hem şehrimizin takımına sahip çıkan, hemde ekmeğinden tut Et,Manav ürünleri,Pasta vs. kendisi üreten ve Sivas dışındada markalaşan bir marketti. Yerel marketlerde olmalı çünkü Migros şehrin her mahallesine market açamaz sadece belli işlek noktalara açar. Carrefour vs. içinde aynı durum geçerli. Sonuç olarak mahallelerde yerel marketler olur acil bişey almak için gidilir ama ürün çeşitliliği açısındanda büyük marketler tercih edilebilir.

58dk
1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 01:45

Kimse yerel market olmasin demiyor hepside olsun yeterki sivasta çeşitlilik zenginleşsin. Merkezi nüfusu 350.000 olan bi şehirin canlılıgı bir merkezde değilde farklı yerlere yayılsın bu şekilde şehir büyük şehir havası alır. Mesela Hala hastane uzak diye yorum yapanlar var kardeşim bütün herşeyi hükümet meydanınamı toplayacaz.

bybaskan 100
1 hafta önce - Cmt 10 Şub 2018, 16:38

Size söylemiş olduğum migros (bağdat caddesi) açıldı resimlerini sizinle paylaşmak istedim. Bu arada içerisi çok küçük sayılmaz gayet güzel olmuş...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

mutlusaritas

6 gün önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:37

Sivas'taki marketlerin sayısını gösteren tablo, 2-3 yıl önce yapsaydım yerel marketlerin ağırlığı daha fazla olurmuş, İstanbullu Migros, Bim, A101 ve Şok ile Ankaralı Yunus'un girmesiyle yerellerin ağırlığı azalmış:

Şeremet ifadesi CAN ve MEGAMAR isimli marketleri kapsar.

Unuttuklarım: Toy'un 5, E 112'nin 1, Activ'in 1 mağazası var.

En son mutlusaritas tarafından Çrş 14 Şub 2018, 21:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih C1
6 gün önce - Çrş 14 Şub 2018, 20:47

Toy eksik.

sayfa 102
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101102103   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler