Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Misafir 358

2 yıl önce - Cmt 13 Şub 2016, 19:15

Cok guzel silahlar bunlar yaaa

zehir777
2 yıl önce - Pzr 03 Nis 2016, 22:28

Milli makinalı tüfek projesi başlayalı 5 sene olmuş ortada hiç birşey yok

Misafir d9d

2 yıl önce - Prş 07 Nis 2016, 14:51

Merhaba Vatandasim
isvicre, Avrupa Birligi memleketlerinde asiri her türlü silah-mermi bomba vs. fabrikalari var,
tespit edilen o memleketler her türlü silahlari - mermileri ve mermileri teröristlere ve cetecilere
satmaktadirlar. Hizla köylere dahil silah satis evlerini ve merkezlerini resmen kurmus durumdalar,
ic savaslara hazirliklar yapmaktadirlar.
Türkiye Cumhuriyetimiz gercekten bilincli her hangi bir terör veya cete örgütlerini desteklemek amaciyla
silahlar - mermiler - bombalar onlara sattilarsa veya satiyorlarsa, bizler iste o Zaman isyanlar ederiz.
Suclular mutlaka gerek Türkiyenin Yüce Divaninda gerekse Alemleri Rabbisi Yüce Allahimizin Yüce
Divaninda tek tek ve topluca hesaplar vereceklerdir.

Türkiye Cumhuriyetimizin Gaziantep-Adana- Denizli - Istanbul - Gebze - Kocaeli gibi yerlerde-
Organize Sanayii Serbest Bölgeler kurulmustur, bizim ve milletimizin en büyük dertlerimiz bu konuda
sunlardir:
- Su - Toprak - Hava - Klima - bütün canlilarin zehirlenmis olmalaridir ve bu devam etmektedir,
Sanayi, Ticaret Odalari - Belediye Baskanlari -Kaymakamlar ve Valiller is bu canli varliklarin zehirlenmelerini önlemek icin tüm ülkemiz genelinde cok siki, ciddiyetle tüm Devlet Güclerimizle ve
Milletimizle mücadele vermelidirler: Serbest Sanayi Bölgeleri - Tekno Parklar ve köylülerde devletimize-
vergilerin her türlüsünü vermelidirler. Milletimiz bu gibi cok hasas konularda sivil toplum organizasyonlariyla AKP Hükümetimizi, Bakanlarimizi, Basbakanimiz Sayin Ahmet Davutoglunu, Sayin
Cumhurbaskanimiz Recep Erdogani adaletler ve dürüstlük ilkerliyle desteklemelidirler: Hükümetimize,
ülkemize ve Milletimize cok tarafli saldirmaktadirlar, düsmanlarimiz bizlerin zayif veya bitkin korkak
yanlarimizi yakaladiklarinda bizlere saldirmaktadirlar. Düsmanlar kanunlarimizin, hükümetimizin ve
devletimizin bosluklarindan yararlanmaktadirlar, tüm sektörlerde denetimler artirilmali, yüce Dinimiz
islama - Kurani Kerimimize - ülkemize ve sucsuz vatandasalarimiza saldiran ve onlari zehirleyenler yakalanmalilar ve hesaplar verip cezalandilirmalidirlar.

Misafir 1c5

1 yıl önce - Sal 25 Nis 2017, 17:50

mrb bana kurusıkı mp5 akrep lazım acaba yardımcı olabilrmisiniz

Misafir 280

1 yıl önce - Prş 04 May 2017, 15:26

epeyce silah üreten firma var.
Ama burada adres ve foto paylaşmak....
pek akıllıca olmaz sanırım..

Misafir a0f

10 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 16:14

selam arkadaşlar mermi üretim yapan fabrika satılık arıyorum kalibrasyon üretim izni muhakak olmalıdır yatırımcım yabancı,şirketi olup ve aynı zamanda ürün lisans izni olup fabrikası olmayan ama şirketi ve diğer izinleri faal olan devretmeyi düşünen şirketleride düşünüyorum ve lütfen bana mail atınız tamerkahvecioglu@gmail.com ÖNEMLİ:boş fişek üreten fabrika bile olur.

Misafir 3dd

8 ay önce - Cmt 09 Arl 2017, 18:20

benim yeni silah icatim var

Misafir 62d

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:15

http://www.roketsan.com.tr/urunler-hizmetler/kara ...stemleri//
gençlern Türkiye de üretilen tüm silahlara bakabilirsiniz

Tolga Dt
6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 21:26

Sarsılmaz, Girsan, Canik, Tisaş gerçekten tabanca konusunda ülkemiz güzel ilerleme kaydediyor.

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET