Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sabiha Gökçen 2.pist inşaat çalışmaları
« önceki   123 ... 353637 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 36

2.pist yapılmalımı?
evet 2.pist gereklidir 95.8%  95.8%  [496]
hayır 3.havalimanı açılınca yoğunluk olmayacaktır 4.2%  4.2%  [22]
Toplam Oy : 518

mafakyanc

10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:56

Yahu 2. Pistin asfalt ya da beton dökülmesi aşamasına gelindi mi ki CEO Haziran'dan bahsediyor? Yoksa bahsettiği 2018 değil de 2019 Haziran'ı mıdır??? Keşke 2018 Haziran'ı olabilse de bana bu tarih "hayal ötesi" gelmekte...

Metro da gelecek ama şu andaki hızla, bakalım ne zaman?

Misafir 21e

10 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 10:02

2. Pist tamamlanır tamamlanmaz 1. Pist çok ağır bir bakımdan geçecek. Zaten kullanıyorsanız anlarsınız takır tukur sarsıntıları. Geceleri uçuşlar bitince ufak yamalar yapılıyor ama bir yere kadar.

hamdiozgun

10 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 11:21

Afak bey

Bencede 2019 hazirandan bahsediyordur çünkü daha dolgu hafriyat işleri % 50 mertebesine dahi gelmedi tüneller bile bitmedi daha üzeri doldurulacak

Misafir 01d

10 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 13:12

Sadece sabihada yokki takir tukur, Trabzon, İzmir,Denizli Sabiha Antalya Atatürk hepsinde ayni,uçak pist başı yaptımı hele birde son güç türbinleri sarsıntı değişen yok şaşırıyorum bazen sadece bizdemi bu kalitesiz pist ??
Yurt dışı uçan arkadaşlar bi bilgi verseler yurtdışı ile ilgili ....

Kemal2914

10 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 23:47
Bilinmeyen haziran

Mafakyanc abi valla çok güzel konuştun daha pist asfalt yada beton atılacak aşamaya hazır hale gelmemiş belirsizce haziran dan bahsetmiş Göral bey.Ne pistin altına gerekli dolgu bitmiş değil ne tünellerin üstü dolmuş değil.Tabi 2019 un haziranından bahsediyor olsa gerek İGA 1200 kamyonla dolgu yapsa acaba kaç ayda biterdi merak ediyorum.gözlemlerime göre aydınlı kavşağına bağlanan köprü üstünden 2.pist arazisine kantara girmek için dolu bekleyen hafriyat kamyonlari ocak ayı çok uzun bir kuyruk oluşturmuştu kuyruk bu kez fena uzadı bakalım daha nereye kadar uzayacak,un ro ro ya giden tırlar gibi olmuştu.

hamdiozgun

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 09:58

Bu projenin şantiyesinde bitiş tarihi 1 Agustos 2019 olarak geçiyor. Tüm çalışmalar bu tarihe odaklanmış fakat şimdiden ay bazında olumsuz hava şartları gecikmesi alınacak gibi bir süre gördüm hayırlısı

mafakyanc

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 12:50

Alıntı:
Bu projenin şantiyesinde bitiş tarihi 1 Agustos 2019 olarak geçiyor. Tüm çalışmalar bu tarihe odaklanmış fakat şimdiden ay bazında olumsuz hava şartları gecikmesi alınacak gibi bir süre gördüm hayırlısı

O civara uzun zamandır yolum düşmüyor; bu nedenle yanılıyor da olabilirim. Orada galiba en az iki ayrı şantiye olacak diye bir tahminim var: 1) Yolları, tünelleri vs. yapan müteahhit, 2) Pist için hafriyatı vs. yapıp üzerine pisti inşa edecek olan başka bir müteahhit... Yanılıyor muyum?

Kemal2914

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 13:01

Mafakyanc Hayır abi yanılmadınız çünkü gidip gördüm iki şantiye var ikiside bahsettiğiniz gibi.Ayrıca ben şu haberlere ulaştım

https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr ...r-40649387

İSG CEO'su Ersan Göral 2.pistin 2018 yılı sonlarında biteceğini söylüyor mevcut pist 4-5 aylık bakıma alınacak 2019 yaz öncesinde de iki pist devreye girmiş olucak diyor .Birde eski terminalin yıkılması ve yerine yenisi yapılması söz konusu...Ben inanmıyorum çünkü daha tünel üstü dolmamış

Kemal2914

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 13:14

Arkadaşlar aynı anda iki link olmuyor galiba onun için yeni bir mesaj açtım Buda ikinci link

http://www.reklam_link/sabiha-gokcen-havalimanin ...-aciliyor/

Arkadaşlar site normalde reklam değil diken isimli site haberlere yer veriyor ama paylaşınca reklam yazıyor hata var mesajı nasıl silecegimi bilmiyorum ...

mafakyanc

9 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 16:21

Kemal Bey, kolay gelsin.

Değiştirmek ya da silmek istediğiniz mesajın altında, sol alt köşede $ yanında "değiştir" diye bir kutu var. Oraya tıklarsanız, o mesaj tekrar açılır. İstediğiniz değişiklikleri yapar ya da mesajı silmek istiyorsan tamamını siler "silinsin ltf." deyip GÖNDER'e tıklamanız yeterli. Mesajınız değiştirilmiş haliyle siteye tekrar yüklenir ama yeni bir mesaj olarak algılanmaz; yani o başlığın en son mesajı sizin değiştirilmiş mesaj olmayacaktır. "Silinsin ltf." dedikleriniz ise bir süre sonra Yönetim'ce siliniyor.

Ancak yukarıda yazdıklarım, ilk mesajınızın yazılmasından sonra 24 saat içinde yapılmış olmalıdır.

Siz yukarıda "diken. com.tr" sitesinden bir link vermeye çalışmışsınız ama sistem bunu bir reklam sitesi olarak algılıyor. Bu bazı durumlarda başa gelebiliyor. Kaçınmanız tam olarak mümkün değil ama tamamen çaresiz de değilsiniz. Linki, mesaj yazdığınız kutuya tam olarak kopyalayınız. Sonra bu linkte anlaşılabilir bir-iki değişiklik yapınız. "diken" kelimesindeki harflerin arasını açmak gibi. Artık verdiğiniz linki okumak isteyen alır bunu tarayıcının adres satırına kopyalar, aradaki boşlukları da kaldırır; o kadar zahmeti olacak ne yazık ki!...

Böyle link verdikten sonra mesajınızı mutlaka gözden geçiriniz; verdiğiniz link yerine mesajınızda böyle "reklam_link" çıkıyorsa sıcağı sıcağına "değiştir"e tıklayıp önerdiğim hileyi gerçekleştiriniz.

sayfa 36
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 353637 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM