Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
ahmet sert
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:54

Çimlendirme ve diğer detay işler de yapılınca daha güzel olacak.Ancak esas olarak dere ıslahı ve köprülerde de ışıklandırma, güzelleştirme, estetik dokunuşlar yapmak gerekiyor.

Erdal Düven

1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 20:14

Bu kadar gelişmeyi bile kar sayıyoruz artık
mahkeme kararları Büyükşehirin elini bağlarken bizlerde dere ıslahının yapılıp yeni alanların açılıp kentsel dönüşümün başlamasını yeni imar planlarını yürürlüğe girmesini istiyoruz.

Ahmet abinin de dediği gibi çimlendirme sonrası daha güzel bir görüntüye kavuşacağız fakat benim anlamadığım gerek elektriksel gerekde zemin üzerine döşenen taşlar parkeler neden hep estetikten uzak alal acele yapılıyor anlamıyorum belkide ileride yapılacak çalışmalar için fazla para harcamak istemiyor olabilirler

Örneğin yeni yapılan vasıçınar caddesi altıeylül kavşağına gidilen yolda aynı durum var yeni yapılmasına karşı eski usul kilitli taş döşendi
Aslında yeni usul çiniler var hiç yakışmadığını düşünüyorum.

Kuvayi Milliye kavşağı ile istasyon kavşağı arası komple düzenlenip yenilenmeli bu yaz bisiklet yolları ile gereken düzenlenlemeler yapılmalı hazır kavşak yol yapım çalışmaları bitmişken şehir girişi çok güzel olabilir bunlarıda yapmak zor olmasa gerek bu konular ile ilgili çok başvurularım var bekleyip göreceğiz artık önümüzdeki yaz aylarında.

ahmet sert
1 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 20:30

Bir türlü şu kilit parke taşı hastalığından kurtulamadılar. Kurtdereli spor salonundan yukarıya stadyuma doğru giden kaldırım bildiğimiz kevgire dönmüş durumda, karo taşı.Bir tane belediyeden görevli bu yolda yürümez mi?Burayı görmez mi?Defalarca başvuru yaptım.Kırmızı renkli bir sıvayla yalapşap sözde onarım yap gitsin, bu işler bu kadar basit ve amatörce olmamalı.Bunun gibi o kadar şey var ki.Yazacak çok şey var ama şu an için daha fazla yazıp moralimi bozmak istemiyorum.Akıncılarda da yapılacak çok şey var ama yapacak var mı ondan emin değilim.

sayfa 13
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler