Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir - Karapınar Vadisi Projesi
« önceki   123 ... 515253

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 53
crossteam
1 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 09:31
toki 2. etap

Böyle belediyecilik olur mu? Hem planları ben değiştirdim diyor hem de bütün yetki tokide diyor sonra da toki burayı yapmıyor diyor he bizde yedik sen kimi kandırıyorsun ikili oynuyorsun...
Seçimlerden önce tokiyi ikinci etaba sokmıycam demişti şimdi dolaylı yollardan bu verdiği sözü tutmaya çalışıyor...
İki yüzlü siyaset ancak bu şekilde yapılabilir. Hem tokiyi istemeyenlerin oyunu kaybetmemeye çalışıyor hemde tokiyi isteyenlere mağdur edebiyatı yapıp iyi görünmeye çalışıyor ama hesap edemediği bir şey var halk artık eskisi gibi bilinçsiz değil neyin ne olduğunu çok iyi biliyor...
hedef 2019 merak etmeyin odunpazarı halkı bunun hesabını sandıkta çok iyi verecek...

Kayı2000
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:39

Emek mahallesinin arsaları büyük ve manzaralı. 4 tane bulvarla çevrili. Emek mahallesine TOKİ 3 veya 4 tane ev verir. Huzur mahallesinin arsaları küçük ve her tarafı ev dolu. Kazım bey demek istiyorki; siz Emek mahallesindekilere bir tane ev verin gerisini huzur mahallesine verin. Kazım bey kendi evini versin. Belediye kendisi yapıp versin. Benim evimi değil. Emek mahallesine evler yapılınca huzur mahallesinin arsaları da değerlenir.

Kayı2000
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:54

Erenköy deki arsalar

sayfa 53
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 515253
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET