Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
zeytin99
1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 15:24

Alıntı:
madem konu hortlamış bende bir yorum yapayım evet ABD'den nefret ediyorum..dünyanın şer ülkesi bütün belaların vatanı..milyonlarca insanın katili..Müslümanların baş düşmanı..fitnenin merkezi..tabi bu saydığım şeyler genel olarak bir devlet için söylebileceğim şeyler...orada yaşayan yüzbinlerce Müslüman ve aklı başında ehli kitap için geçerli değil


Maalesef dünyada müslümanlardada hristiyanlardada aynı zihniyet müslüman arkadaş ABD den nefret ederim ama ülkedeki müslümanlar hariç der, hristiyan da ülkesine gelen mülteci ye müslüman isen almam dinini değiştir öyle gel der.


alen Doğu Gencer
1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 15:28

valla ben hiç nefret etmiyorum. ben genelde üst komşumdan . park yerlerimizi işgal eden anaokulu velilerinden falan nefret ediyorum. tutupta ameriga dan nefret etmek. hatta bir ülkeden nefret etmek falan beni aşar.

Sezgin Cengiz

1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 15:32

Alıntı:
ABD özel kuvvetleri ve ABD’de yetiştirilen Kürt gruplar 09 Nisan’da Kerkük’e, 10 Nisan’da da Musul’a girdiler ve buraları işgal ettiler.

Türk şehirlerine giren CIA Kürtleri 1. Körfez Savaşında olduğu gibi yine Tapu ve Nüfus Dairelerini yağmadılar!

Türk şehirlerindeki Tapu ve Nüfus kayıtlarının yok edilmesinin asıl sebebi ise, bölgedeki Türk kimliğini yok etmekti. Neden mi? Çünkü mevcut belgeler buraların Türklere ait olduğunu gösteriyordu. Öyleyse önce bunlar yok edilmeliydi.

Asıl amaç bölgede bir Kürt Devleti kurmaktı ve bu nedenle bölge Türksüz ve Arapsız hale getirilmeliydi! Öyle de yapıldı!

2’nci Körfez Savaşı ile Irak’ta gücünü ve etkinliğini arttıran ABD artık Irak’ta hiçbir Türk’ü istemiyordu.

Tarihler 04 Temmuz 2003’ü gösterirken ABD askerleri, Kuzey Irak’ta görev yapan Türk Özel Kuvvetlerine baskın yaptılar 11 askerimizi derdest ederek tutukladılar ve başlarına da ÇUVAL geçirdiler.


Bu çuval bütün Türk milletinin başına geçirilmiş bir çuval idi.


Mafakyanc beyin paylaşmış olduğu alıntıdan bir alıntı.

Afrin'de, Münbiç'te nerede yakalarsak yakalayalım yakaladığımız ABD askerlerinin başına çuval geçirerek intikam mesajı vermemiz lazım.Misafir e26

1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 19:21

Bu ülke ve bölgede nefret kültürü var hakikaten. Abd de bir sosyal deney yapıyorlar. Müslümanım bana güveniyorsan sarıl diye bir pankart açıyorlar. Bir sürü insan müslüman olmadığı halde gelip sarılıyor. Türkiye de benzerini yapsan. Bırak sarılmayı taşlarlar herhalde.

Misafir 193

1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 19:25

Yooo nefret etmiyoruz niye nefret edelim.
Insan olsunlar yeter.Kimse dininden dilinden veya irkindan dolayi nefret edilemez.Kimsenin oyle bir hakki yok.
O zaman onlarda bizden nefret eder.
Irkci bir baslik olmus.Kiniyorum....


yalcinn

1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 19:28

Sevginin cok yogun oldugu yerde nefret de yogun olur . Cok duygusal bir milletiz , mantik ile hareket edemiyoruz .metinyesil

1 yıl önce - Cum 09 Şub 2018, 19:40

ABD den şu anda nefret ediyoruz ama sapla samanı karıştırıyoruz . Bizim aslında nefret ettiğimiz ABD nin siyasi yöneticileri ve uyguladıkları cahilce politikaları . Amerikan halkı bizden çok daha çalışkan bir halk . Bizim de siyasetçilerimiz sevilmiyor olabilir ama bu yüzden Türk milletinden nefret edilmesini hangimiz ister ?

Misafir 8ee

6 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 01:56

Bugün için Türkler ABD'yi seviyor mu? Sevmiyor mu? diye sitede bir anket açılsa, sonucu sevmeyenler lehine en az %75 çıkar.

Nihat Joseph Ilkay
6 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 07:13

Alıntı:
Amerikan halkı bizden çok daha çalışkan bir halk .

Amerikan halki genel olarak Turklerden cok daha caliskan bir halk degil. Sadece calisma sistemi Amerikada Turkiyeye gore cok daha acimasiz ve kesinlikle daha fazla profite odakli.


Nihat Joseph Ilkay
6 ay önce - Cum 17 Ağu 2018, 07:17

Amerikada ozellikle son 1 yildir Trump muhaliflerinin en cok nefret ettigi insan Trump'in kendisidir. Ben eminim ki bu insanlar arasinda ozellikle son gunlerde Turkiyeye karsi sempati besleyenlerin sayisida oldukca fazladir.sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET