Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da çekilen diziler, filmler, klipler, reklamlar
« önceki   123 ... 232425

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
Misafir 8cf

2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:09

@ MuratDs yeni gelin dizisindeki kadınların kıyafetleri neden güneydoğu kıyafetleri ve kadınları neden urfa/ mardin şivesi ile konuşuyorlar diye sorsaydın keşke.
Adanayı güneydoğu anadoluda ağalık marabalık gibi tanıtan Adana ve Adanalı olmak ile zerre kadar alakası olmayan , rating uğruna Adanayı olduğundan farklı gösteren bir dizi.

Murat Ds
2 hafta önce - Cum 09 Şub 2018, 19:36

Kardes onuda konustuk. Bende sordum onu. Bana hatta Lala Basar hanım sen bizim diziyi izlemiyorsun galiba dedi. Birşey diyemedim. Oradaki karakterler aganın eşleri farklı yerlerden. Doģulusu var Türkmeni var. Yani ağa her yerden kuma almış. O giyimleride bulundukları yeri temsil ediyor. Dizi sadece Adanalı ağanın konağı olduģundan Adanada çekiliyor.

Bir dizinin veya filmin Adanada cekilmesi icin Adanalı gibi davranması gerekmiyor. Ben diziyi sahsen son zamanlarda izliyorum gayet eğlenceli.

leonturco
1 hafta önce - Pts 12 Şub 2018, 12:48

Alıntı:

Adana'da iyi bir şey çekilmez zaten. Şimdi de Urfalı arebeskçi Müslim Gürses.

Ulkeye malolmuş büyük bir sanatçının biyografisini anlatan filmin Adana'da çekilmesi niye rahatsız etti sizi ? Hem büyük ustanın gençliği ve ilk gazino sahne yillarinin cogu Adana'da geçti.

Misafir 981

5 gün önce - Pts 19 Şub 2018, 22:53

Dikkatimi çekti paylaşmak istedim nefes nefese dizisinin bazı sahneleri Adana’da çekiliyor geçenler sarıçamda özel Batıkent hastanesinde çekimdelerdi

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 232425
ANA SAYFA -> ADANA