Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa İnegöl'den il olma yolunda yeni atak
« önceki   123 ... 171819

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Misafir 636

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 05:00

Misafir 20a

Sen ne içtin a gülüm kafan nerelerde senin. Bende doğma büyüme inegöllüyüm benim dedelerimde inegöl insanı senden bir önceki misafir arkadaş çok doğru söylüyor benim mahallem komple inegöllü hepside Bursaspor taraftarı hiçbiri de il olmak falan istemiyor. Ayrıca hiçbir Artvinli, Posoflu şuralı buralı Bursaspor'u desteklemez o Bursaspor taraftarlarının hemen hepsi İnegöl'ün yerlileridir. Takmışsınız olmayacak bir hayale il oluruz il oluruz nereye il oluyoruz güzel kardeşim. Tamam sanayimiz gelişmiş nüfusumuz az değil amenna, iyi de ilimize uzaklığımız yarım saat bile değil. Bu kadar yakın mesafeden il çıkar mı? Bak inegöl Bursa arası 100-150 km olsa tamam ama böyle bir şey yok. Günümüz şartları için il olmamız ütopik bir hayalden başka bir şey değil. Ayrıca arkadaşın dediğine bende katılıyorum 250 bin nüfuslu Bilecik gibi küçük bir il olacağıma 3 milyon nüfuslu Bursa'nın mahallesi olurum daha iyi.

Misafir 49a

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 14:29

Misafir 20 a kardeş ! Bir şeyi savunacaksan,gerçek verilerle,abartmadan ve yalan katmadan savunki insanlarda senin yazılarının en azından tamamını okusun ! Okadar çok İnegöllü olupta Bursalı ve Bursasporlu olan arkadaşım varki sana anlatamam,bence senin sülalede bir sıkıntı var yada gerçekten köklü İnegöllü değilsiniz,eğer dediğin gibiyseniz ve şunuda sana söyliyeyim ben birçok sefer İnegöl Özdilek önünden Kent Meydanı Avm ye eğer iş çıkışı saatleri değilse ( o saatlerde trafik çok yoğun oluyor ) 25 -
30 dakika civarında gittiğim çok olmuştur !!!

Misafir 20a

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 21:12

Bursalılar siteye dadandı ağıt yakıyorlar gerçek veri bunlar sen gittiğin yolun saatini bilmiyorsan benim sorunum değil İnegölde yaşayış bu kadar Bursalı olmaya meraklıysanızda gidin Bursa'ya taşının benin sorunum değil yakınmışız nereye yakınız izmir manisa çok mu uzak eskişehir kütahya çok mu uzak sakarya adapazarı vs o bölgede sıradan giden iller birbirlerine çok mu uzak hepsi yarım saat ? doğuda bile bi çok örneği var yarım saat 1 saat arayla bir çok ilin ayrıca İnegölün geleceğini bilecik gibi görüyorsan yazık sana her yıl 5 bin göç alan bir ilçeden bahsediyorsu il olur olmaz bağlanan ilçelerle 300 bin önümüzde ki 20 yılda 1 milyona yaklaşan bir nüfus söyleniyor küçük düşünmeyin arkadaşım

Misafir 49a

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 22:33

Her yıl 5 bin,10 senede 50 bin 20 senede 100 bin üfff !!!! 20 yıl sonra İnegöl 350 bin Kim tutar seni,yürü be koçum

Misafir ec9

7 ay önce - Pzr 14 Oca 2018, 23:01

Ben bu Misafir 20a arkadaşımızın İnegöllü falan olduğunu da düşünmüyorum hiçbir İnegöllü böyle şeyler yazmaz. Buraya gelip ortamı kaynatmaya çalışıyor. Yazık işi gücü bırakmış buraya bunları yazmaya gelmiş. Lütfen itibar etmeyiniz kendisine. Bende doğma büyüme hatta yedi göbekten İnegöllüyüm ve memleketim Bursa'mı çok seviyorum. İnegöl'ün başka il olup Bursa'dan ayrılmak gibi bir niyeti de yok lütfen buraya gelip milletin aklını bulandırmayın. Hayırlı akşamlar herkese.

Misafir 81a

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:25

İnegöl'ün bu yıl nüfusu kaç oldu paylaşabilecek olan var mı? Sabırsızlıkla bekliyoruz il olmayı.

Misafir 674

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:43

Misafir kardeşim İnegöl'ün şehir merkezi nüfusu 258.000 kişi oldu bu yıl. Son 10 yılın en düşük artışını yaşadı. Her yıl ortalama 5-6 bin civarında artan nüfusu bu yıl 2 bin kişi civarında bir artış gösterdi.

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 171819
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet