Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 01d

2 yıl önce - Cum 30 Ekm 2015, 02:38

Cenaze namazı kılındı diye bir çok yerde okumuştum bu arada biz bir ülkenin kurucusundan bahsediyoruz resmen parçalanmış paylaşımıs topraklari sömürge olacak köle olacak halkı o özel o güzel liderlik özelliği ile birleştirip vatan yapmış bir şahsi muhteremden bahsediyoruz namazı kılınmasa müslüman olsa ne olmasa ne müslüman olup neler neler yapıyorlar iki kadeh rakı icsene iki bardak ayran icsene iki bardak Zemzem icsene kimene her koyun kendi bacağından değilmi asıl siz ülkeye o bitik haldeyken savasi nasil kazanmis o fabrikaları nasıl kurmuş o demir ağları nasıl ormus kadının olmayan varlığını nasıl var saydirmis seçme seçilme hatta boşanma hakkı vermiş kocan seni üzerse döverse aldatirsa devlet var adalet var sende insansın mal değilsin demiş Allah sanada beyin kalp his vermiş kullan demiş bunları anlatın hocam bugün saygı duymak yerine düşman olanlara dinle insan olunmuyoru anlatın iyi insan kötü insan vardır anlatın

yalcinn

2 yıl önce - Cum 30 Ekm 2015, 03:58

Katilmamissa ayip etmis .

Onur Taner

2 yıl önce - Cum 30 Ekm 2015, 04:47

Haftada bir neden Anıtkabir ziyareti yapardı peki?

alim80
1 yıl önce - Prş 24 Ksm 2016, 16:14

Yuh. Bu resim doğrumu. Venizelosun kolundaki ismet inönün eşimi.

Misafir 956

1 yıl önce - Sal 27 Arl 2016, 11:40

Nedeni....

Atatürkün ölümünde Ismetin parmagi vardir diye düşünüyorum, ölüm döşeginde iken, gele gele ingiltereden 1 doktor geldi kos koca pasaya bakmak icin, başka doktor yokmuydu? Unutmayin polin icabi getirilmistir bence o doktor, Abdülhamid hep derdi, her taşin altindan bir ingiliz çikar diye. Atatürk şuan belki din düşmani veya ezani kaldirdi diye görünüyorsa, bunlarin sebebi hep Ismet'tir. Diş oyunla Atatürkün ölümüne sebep olan o Ismet Inönü...

Burç

1 yıl önce - Sal 27 Arl 2016, 11:43

Alıntı:
Atatürkün ölümünde Ismetin parmagi vardir diye düşünüyorum, ölüm döşeginde iken, gele gele ingiltereden 1 doktor geldi kos koca pasaya bakmak icin, başka doktor yokmuydu?

O dönemde İsmet İnönü başbakan değildi. Atatürk onu başbakanlıktan atmıştı ve hatta İnönü evinde hapis edilmişti. Yani Atatürk'ün doktorlarının seçiminde etkisi olabileceğini sanmıyorum.

fatih413
1 yıl önce - Çrş 28 Arl 2016, 00:19

M.kemal başbakanlıktan azlettikten sonra İnönü Büyükada'da bir çeşit ev hapsinde yaşadı.
Belki ev hapsinden kurtulduğuna belki devlet kuşunun tekrar başına konduğuna sevinmiştir.
Cenaze İstanbul'da olmasına rağmen biran önce Ankara'ya dönüp iktidar dizginlerini ele almak istemiştir.

Hem unutmayın hz. Ebubekir'de Hz. Peygamberin cenazesine katılamamıştı.

Misafir 3f2

1 yıl önce - Sal 10 Oca 2017, 18:49

M.Kemal Atatürkün ismet inonuyu öldürtme emri verdiğini yazmissiniz bazı bilimsel ve bir telgraf ismet inonunun atatürkü öldürmek istediğini gösteriyor belki de atatürk ismet inonunun haince planını anlayıp onu öldürtmek istemiştir . atatürk nasıl anladı derseniz İnönü tarafından atatürkün tedavisi için gönderilen doktorlardan atatürk hoşlanmaz ve kendisini iyileştiren eşikleri için türk doktor ister bunu bir milletvekili herhalde ismet inonuye telgrafla bildirir birde şöyle der: doktor görevini gayet iyi yapıyor efendim gibi bir cümle kurar ismet inonunun atatürkü öldürmek istediği gerçek mi bilmem ama son kavgaları felan buna sebep olmuş olabilir

Misafir e0c

6 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:39

MİLLİ ŞEF BU ÜLKEDE NEDEN SEVİLMEZ! Soru bu😄

Misafir b70

4 ay önce - Pts 26 Mar 2018, 19:59

Fetöcü olduğu iddia edilen Meral Akşener, İnönü hakkında şunları demiş:

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in geçtiğimiz günlerde "İsmet İnönü'nün ruhuna Fatiha okutur hale getirdiniz milleti" sözlerinden sonra CHP tepki göstermedi, kapıyı açık bıraktı.

http://www.ensonhaber.com/chp-aksenere-inonu-lafl ...tmadi.html

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET